Treść opublikowana przez szczyglo
-
Brzęczący wydech w A4 B5 1.9TDI AFN
a czy moge tylko wywalic srodek a gruche zostawic tak jak jest????
-
Brzęczący wydech w A4 B5 1.9TDI AFN
Witam mam pewien problem bo od jakiegos czasu cos brzeczy mi w wydechu jest to silnik afn 1.9 TDI myslalem ze to tlumik srodkowy i go wymienilem jednak okazalo sie ze problem pozostal po dalszych ogledzinach zauwazylem ze owe brzeczenie dobiega z okraglego elementu wydechu , ktory znajduje sie zaraz za polaczeniem elastycznym wiec moje pytanie brzmi co to takiego i czy to powazna sprawa???
-
Przerywacz kierunkowskazów
zrobione dzieki za pomoc
- kostka stacyjki
-
kostka stacyjki
witam jaki nr kostki stacyjki do afn 1.9 rok96
-
Przerywacz kierunkowskazów
dzieki za pomoc czyli udam sie do sklepu i powiem ze chce kostke do stacyjki i juz czy powinienem wziasc na wzor
-
Przerywacz kierunkowskazów
czyli moge kupic samą kostke i wymienic?
-
Przerywacz kierunkowskazów
Witam panowie mam problem wczoraj zaczelo sie dziac cos niedobrego niemialem kierunkow , swiatel mijania ani klima nie dziala a z pod maski dobiegaly dziwne dzwieki wiec wymienilem przerywacz w przycisku od awaryjnych na nowy ale problem nie zniknął po przekreceniu kluczyka raz i nacisnieciu manetki dziala jesli odpale silnik wez wlanczania kierunku to dalej jest problem pomocy please
-
Silnik łapie tryb awaryjny
Kurde jak to dobrze ze ten watek sie pojawil ja mam ten sam problem co kolega czyscilem turbo jakies cztery miechy temu i znow lapie przeladowania a ze moja kobieta nie katuje mojej niuni tylko zmienia na czwarty bieg przy 50km to teraz czeka mnie ponowne czyszczenie zapewne a panowie jeszcze jedna rzecz czy jesli przy zmianie biegow turbo jalby mysli przez okolo sekunde to moze to byc spowodowane olejem w kompie bo jak robilem logi dynamiczne to kolo powiedzial mi ze musze rozkrecic kompa bo mam tam olej?
-
Stuki z maglownicy??
Witam zapomnialem cos napisac na temat mojej naprawy oczywiscie pojechalem na trzepaki i wyszlo ze to nie magiel tylko koncowka tak strasznie puka oraz laczniki tak powiedzial fachowiec wiec nawet o samym drazku nic nie powiedzial jak bede zmienial koncowki to obczaje tez te drazki pozdro i dzieki za porady
-
Stuki z maglownicy??
Dzis nie mialem czasu zeby sie tym zajac jutro bede grzebal
-
Stuki z maglownicy??
ok ok jutro pojade zobaczyc i dam znac co i jak jesli ktos ma jeszcze jakies pomysly to prosze pisac
-
Stuki z maglownicy??
ok ale to jest wielce malo prawdopodobne raczej luzy sa w maglownicy w srodku co sadzisz?? ---------- Post added at 16:42 ---------- Previous post was at 16:41 ---------- a czy jest do tego dobre dojscie zeby to sprawdzic na samochodzie??? moze wystarczy zdjac gume i juz mozna zobaczyc???
-
Stuki z maglownicy??
czyli sam drazek moze tez ulec awarii??
-
Stuki z maglownicy??
no wlasnie o to pytam czy moze wymiana drazkow by cos dala bo jeszcze nigdy ich nie wymienialem a koncowki same juz ze dwa razy a czy drazki w ogole moga sie zepsuc i stukac czy tylko koncowki
-
Stuki z maglownicy??
no dobrze czyli co mam ja oddac do regeneracji tylko na czym ona polega??? bo slyszalem ze na uszczelnieniu a mi nic nie cieknie wiec czy jest sens czy kupic nowa??
-
Stuki z maglownicy??
Witam panowie mam problem z maglownica nic z niej nie cieknie ale cos tam stuka przejzalem wszystkie wachacze i koncowki i nie ma luzow jedynie sa male na lacznikach wiec podnioslem auto na podnosniku i okazalo sie ze jest jakis luz na maglownicy ale nie na koncowkach tylko puka tam dalej na drazkach i mam pytanko czy wymiana drazkow razem z koncowkami zalatwila by sprawe??? dodam jeszcze ze gdy odpale silnik to pukanie jakby ucicha gdy ruszam kolem
-
Wałbrzych
Nie no wymienialem przy okazji pare rzeczy chcialem sie dostac do kompa ale nie moglem zdjac tej wtyczki podobno mialem wysunac jakies zaczepy dwa ale ja mam tylko jeden u po jego wysunieciu dalej nie chcialo zajsc
-
Słabe podciśnienie?
wymienilem wiekszosc wezykow bo reszta jest ok i dalej to samo
-
Wałbrzych
No niestety moja audiczka stoi niejezdzi dlatego mnie nie bylo
-
Olej w komputerze
ok dzieki w sobote sie tym zajme
-
Olej w komputerze
Czy ktos z was slyszal o oleju w komputerze robilem ostatnio logi dynamiczne i ogolna diagnostyke i wyszlo ponoc ze mam olej w kompie tylko jak ? czy moge go np popsikac izopropanolem jak przeplywomierz jak mam sie go pozbyc
-
Słabe podciśnienie?
ok zajme sie tym dopiero w sobote a jak nie to to co jeszcze moze byc??
-
Wałbrzych
No co to juz tak odpadasz kolego godz jest jeszcze do ustalenia
-
Słabe podciśnienie?
ok ale ktore wezyki mam dokladnie wymienic bo niebardzo wiem z kad do kad ida jak ktos moze to niech napisze