Treść opublikowana przez tarlosgienek
-
[B7 BRE] Navi TV
Witam wszystkich serdecznie.... Prosił bym o radę gdzie zrobić temat żebym miał w NAVI mapę Polski bo mam oryginalną płytę ale jak wiecie bez mapy Polski . Czy da się zrobić żeby była mapa Polski ?..Drugi temat to chodzi o TV też bym prosił o radę jak to zrobić żeby hulała TV...Może ktoś z Kielc zna dobrego Magika w tych tematach ....Pozdro Grzesiek..
-
[ALL B7] Chips Kielce
Dzięki pozdr........
-
[ALL B7] Chips Kielce
Witam serdecznie ... Mam pytanko kto w Kielcach dodaje koników do Audi. Chodzi o dobrego i doświadczonego fachowca w tym temacie....Pozdro.... Grzesiek.........
-
[ALL B7] Lusterka zewnętrzne
Ok dzieki dam halo jak i co ..Nara
-
[ALL B7] Lusterka zewnętrzne
Dzięki chłopaki. Kiedyś ojciec sprawdzał własnie po włączeniu tylnej szyby, ale z tego, co mi mówił nic sie nie działo i nie wiem czy niema opcji grzania czy cos padło.
-
[ALL B7] Lusterka zewnętrzne
Witam serdecznie ... mam pytanko jak sprawdzić czy lustrka zewnętrzne są podgrzewane. .......... Pozdro...Grzesiek..............
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Jestem z Kielc posiadam od miesiąca Audi A4 2,0 140 koni 2006.r. Autko bajka.....pozdrawiam serdecznie ...Grzesiek