Treść opublikowana przez myta1
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
style u nas na razie przerwa wakacyjna :drunk:towarz ale we wrześniu ruszymy pełna parą standardowo spotykamy się pod lechem na bułgarskiej w niedziele o 17.00 pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musimy to na spocie omówić i się większą grupą zjechać miejsce poprostu zaje... do tego ekipa pifko i jazda.... :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
walić ludziska na stronę a4 WLKP pozdrowinka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiepski pomysł w tym wielkim parkingu pełnym samochodów się nie odnajdziemy :frown:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mówisz o propozycji Age czy była jakas inna :confused:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spróbuje na jutro jakieś propozycje dac :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Było super musimy uzgodnić miejsce za tydzień a kiełbasa z grila w pisku palonych po drugiej stronie stadionu gum byja zajefajana : a dla tych co nie dojechali choć na chwilę i mobilizować się poznań
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Papryk masz chęć pofiglować z modami hehehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestety z piwem bedzie krucho :frown:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zeby było nas wiecej zabiore ze sobą brachola wlasnie sie dowiedzialem ze w czwartek z zielonej wyspy leci, :biggrin: nie widzieliśmy sie dobre pól roku takze musze znim tez duza wódke wypic po spocie to bedzie dobra okazja jakjuz podklad z grila bedzie
-
Felgi do A4
Jakie felgi największe bez przeróbek da się załżyć w A4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry pomysł fierywolf
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kolego ale to troszke wczesniej trzebaby zorganizowac, zeby miec wszystko na sobote gotowe;-). (w sensie zeby w sobote bylo gotowe na niedziele). Kolego kto powiedział że nie zorganizuje sie jutro to jeszcze troche czasu do soboty tzn. niedzieli jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No towarzystwo sie rozkreca, jak ostatecznie potwierdze że bede na czas to sie dopisuje do organizacji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba w tym deszczu was nieźle oświeciło,jazda na maxa dzisiaj na forum, ale jestem za - może wreszcie bedzie o nas glośniej , postaram sie byc na 17, dorzucam sie do kielbasek, i jak juz jest taki klimat, to jeszcze beczka piwa, jakas dobra kapela i ................... :twisted: a wszystko na potege AudiA4PoznanFans
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sory ale dotarłem dość późno do domu i juz mi sie nie chciało :frown: , za tydzień będe w którym miejscu na Bułgarskiej?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ludzie jak zmienicie jutro miejsce to dajcie znać bo się pewnie mocno spóźnie - moja komórka 600 313 513
-
wydech do A4B5
Jaki wydech najlepszy do skromnego 1,6 może coś dzięki temu by można wydusić mocy :frown:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
, jezdze codziennie , taka praca. A co do tirow....chyba jestem szalony :twisted: spoko :eek:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba nieczesto jeździsz obwodnicą ruch tam jak w Paryżu i Miśki krążą, a między Tirami to żadna przyjemność :confused:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to będzie jeszcze bardzie hardcorowo Na marginesie to oczywiście tylko propozycja, ja i tak prawdopodobnie mocno sie spóźnie w niedziele, ale mam nadzieje ze mi się uda dojechac:audi:
-
Azot w oponach
Azot jest ok ale tylko na zime, latem jest bez różnicy dla opony poprostu jest odporny na duże zmiany temperatur i ciśnienie w gumach tak nie skacze :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Keyzer kein problem ale zaczekaj jak zmienie bryczke bo z moim 1,6 to se moge emerytow wozic hehe [ Dodano: 13-03-2007, 22:09 ] ostatni parking za norauto jet ok, mozna pozostałymi bryczkami zastawic wjazdy i cheja
-
Jak nie fabryczne to jakie radio do A4
Dzięki Forest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestety mi majowka odpada, wlasnie sie dowiedzialem ale nic moze nastepny zlot [ Dodano: 12-03-2007, 20:11 ] ale zaglosowalem!!!!!!!!!