Treść opublikowana przez myta1
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Załoganci z poznania nie zapomnijcie głosowac,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Było ok, mam nadzieje że za tydzeń bede w Poznaniu i mi sie uda dojechac, miło było poznac osobiscie FANKI ifanow z Poznania
-
Skype
jak wszyscy to wszyscy myta1 - myta2006
-
Jak zmniejszyc szum opon???
zgadzam się jesli chcesz ciszę to do lasu lub po nowe opony :biggrin:
-
Jak nie fabryczne to jakie radio do A4
To ciekawe co piszesz możesz przybliżyć temat z interfejsem. :eek: [ Dodano: 08-03-2007, 22:50 ] dzięki teraz się upewniłem że niema sensu wkładać nie ori... sprzętów :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to by było na tyle ale Panowie nie czas się łamać po "pawełku" i na parking M1 w niedzielę
-
Strefa Śmiechu
Co to jest ropucha i 20 żabek - teściowa firanki wiesza hehehe
-
Jak nie fabryczne to jakie radio do A4
wiesz cały czas mam obawy czy nie spapram konsoli, co fabryczne to fabryczne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
można spróbować
-
Serwisy.Te dobre i te złe
AutoPremium w Poznaniu dobry serwis ale drożyzna stawka R/G pod 2 stówki, to taki premium serwis Audi , Porsche, i VW. Ale klamoty mają w dość dobrych cenach, no i dobrze zaopatrzony magazyn
-
A4 Assistance
Melduje wykonanie zadania Panie Przewodniczący
-
Zakup nowej navi (nie ori)-na co zwracać uwagę?
w pomieszczeniach faktycznie jest do bani ale w bryczce przy szybie jest ok, jeszcze na trasie nie udało mi sie stracić sygnału
-
Zakup nowej navi (nie ori)-na co zwracać uwagę?
Jak najbardziej "palm" do tego Automapa XL (jezeli idzie o naszą wspaniałą RP) odradzam MaPMape jest poprostu do du.... . Ja mam MIO 660 (chyba 660 musze sprawdzić) jest ok, chodzi bez anteny (no poza wbudowaną).
-
Jak nie fabryczne to jakie radio do A4
Zastanawiam się nad zakupem nowego sprzętu grającego do mojej A4, obecnie mam fabryczne ale jest bez CD i MP3. Martwi mnie tylko że zepsuje niefabrycznym sprzętem wygląd konsoli środkowej. Macie jakiś pomysł jak to rozwiazać?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ilu nas będzie? wyglada na to że nie zaświecimy ilością na tle innych miast. hehe. Ale nic początki są zawsze trudne.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem niedziela 18 przy M1
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem za 18.00????? M1
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam też się piszę - ale pasi mi tylko weekend, w tygodniu smigam po kraju.
-
Można jakoś zabezpieczyć kapsle?????
Pobawię się chyba w grawerkę przynajmniej ich nie sprzedadzą, ale i tak będzie mnie to kosztować, w ostateczności kupie nowszy model felg gdzie niema takich nakładek. Pozdro
-
Można jakoś zabezpieczyć kapsle?????
Jak zabezpieczyć kapsle w fabrycznych alusach A4 (98) komplet kosztuje 200 zł, ileż moge utrzymywać tych pier.... złodzieji pomóżcie.!!!