-
Zakupy przez allegro na raty
po 30 dniach od zlozenia wniosku . pozniej splaty bedą do tego dnia , w ktorym skladales wniosek . np . skladajac dzis wniosek splaty mialbys do 24 kazdego miesiaca. ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- udalo im sie . dopoki splacaja bedzie okej . jezeli cos wyjdzie nie tak , bank sie zainteresuje , a wtedy moze sie to skonczyc bardzo zle. łącznie z zawiadomieniem prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Mowie z doswiadczenia.
-
Zakupy przez allegro na raty
szakal222 - jeżeli nie możesz udokumentować dochodu , to dla banku on nie istnieje , mimo ze możesz mieć duze wpływy na konto. akceptowane sa przy wniosku internetowym: -umowa o prace (staz conajmniej 3 miesiace) -dzialalnosc gospodarcza (wymagane prowadzenie conajmniej 6 mies) -Kontrakt menadżerski/wojskowy lub inna umowa o podobnym charakterze (staz 3 miesiace) -Radni, Posłowie, Prezesi oraz Członkowie Zarządu (staz conajmniej 3 mies) -Emerytura, renta (conajmniej jedno otrzymane jedno świadczenie) Jeżeli ktos posiada inna umowe np. zlecenie / o dzieło to niestety przez internet nie zawnioskuje . Wówczas proponuje udać się do sklepu np. Rtv euro AGD , oferują raty 0% (również bez dodatkowych ubezpieczeń, mimo ze "Pani w sklepie może twierdzić inaczej" )
-
Wyslanie skanu dowodu- bac sie czy nie ?
skan dowodu osobistego , to podstawa do zalozenia rachunku , wyludzenia kredytow , w bankach jak i instytucja parabankowych jak skok , czy provident . W mojej karierze widzialem juz takie przypadki , zaden nie skonczyl sie bez kilku rozpraw sadowych .
-
Zakupy przez allegro na raty
stale źródło dochodów , najlepiej umowa o prace(staż conajmniej 3 mies) , wiek co najmniej 18 lat jeżeli chodzi o koszty : prowizji nie ma . oprocentowanie pożyczek dla allegro wynosi : 14% w skali roku ubezpieczenia nie są wymagane z technicznego punktu widzenia , wyglada to tak : -musisz posiadac swoj rachunek bankowy. (Nie moze to byc rachunek wspolny , firmowy) - uzupelniasz wniosek online trwa okolo 5min - prezentowane sa ci wszystkie koszty , rata , umowa pozyczki itp. jezeli sie zgadzasz i akceptujesz warunki jestes proszony o wysłanie przelewu na 1zł w celu potwierdzenia twojej tozsamosci . chodzi o to aby nikt pod ciebie nie mogl sie potrzyc , stad koniecznosc aby rachunek bankowy z ktorego robisz przelew nalezal do ciebie . jezeli zrobiles przelew , domyslnie jest on wysylany przelewm natychmiastowym , realizowanym przez firme Blue Media , decyzja powinna byc do okolo 5-10min . Jezeli z jakiegos powodu przelew natyczhmiastowy nie jest dostepny , przelew jest realizowany zwykłą sesją elixir , wowczas czas oczekiwania moze sie nieco wydluzyc , zazwyczaj do nastepnego dnia roboczego . podsumowując : raty , bardzo fajna sprawa z tego co pamiętam 85% wniosków jest uruchamianych do 15min. maksymalny okres oczekiwania na decyzje 5dni kalendarzowych (skrajne przypadki) po tym czasie wniosek jest anulowany. tutaj macie wiecej szczegołów: Kupujący - Raty PayU
-
Musicie to zobaczyć
ale srodek ladny
-
Wiertarka z udarem - HITLI, MAKITA ?
bierz makite , dobry sprzet , warty tej ceny.
-
Zakupy przez allegro na raty
tak , ja mam styczność , co potrzebujesz wiedzieć . Powiem więcej , informacje będziesz miał z pierwszej reki
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Dobry pomysł, ale chyba zwykła czarna folia mniej by się rzucała w oczy niż carbon. w tym momencie juz jest czarna folia
-
RNS-E z allegro z montażem?
bardzo ciekawe , jeżeli faktycznie za taka kasę , to chyba sam sie skusze.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Ostatnio zmagalem sie z znalezieniem odpowiedniego miejsca dla zmieniarki USB , zamontowalem to tak : bardzo dobra alternatywa dla schowka
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Naprawde swietna Audiczka , ile masz teraz do setki ?
-
Audi A3 , 1.9 TDI - 200HP to dopiero poczatek
poprawione. ---------- Post dopisany 20-11-2013 at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2013 at 20:00 ----------
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
troche dymu było ale przypomne ze własnie przez takie zachowanie nie mozemy robic spotów na parkingu galerii gołobkowickiej.:facepalm:jezli nas ochrona wyrzuci jeszcze ze sandecji to bedziemy robic spoty pod chmórką ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- przyznam ze frekwencja dopisała. wszystko przez podpuszczanie kamila
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dzieki za spota PS mam nadzieje ze za bardzo was nie zakopciłem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil , ja sie tu grzecznie pytam a ty mnie obrazasz... nie ladnie
bpl
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta