Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

anna1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, mam wielki problem byłam juz w wielu miejscach i i nikt nie potrafi powiedzieć co jest. Moje Audi nie może zapalić gdy jest zimny silnik. Kręcę 30-40 sekund i nic, potem zaczyna powoli zaskakiwać wtedy pojawia się duży biały dym i zapala ale słychać nierówną pracę któregoś pompowtryska. Dodam że wymienione są świece żarowe - 4 szt i sprawdzone dopływ prądu do świec też sprawdzony, nowe pompowtryski, czujnik paliwa dobry, czujnik temp. dobry, cisnienie na pompie paliwa dobre. Co to może być jedyne co jeszcze przychodzi mi do głowy to zły kąt ustawienia pompowtrysków. Pomóżcie!!! ;(
  2. ok ale dopiero wieczorem bo teraz jestem w pracy [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 11:53_________________________________________________Już wiem skąd odpadłm dekielek byl przymocowany do śruby sprzęgła klimatyzacji, teraz musze kupić śrubę mocującą sprzęgło klimatyzacji tylko że tam jest trzy śruby i czy ktoś może mi rzucic jakiś schemat tego kompresora w a4 z 2001 roku bo sprowadze sobie z Polski tylko nie wiem czy coś tam oprócz tej śruby nie trzeba
  3. dziękuję za pomoc zobaczymy co z tego wyjdzie [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 11:14_________________________________________________a czy mógłbyś opisac jak on tam jest zamocowany i w którym miejscu, u mnie jest metalowy czarny nie plastikowy, chodzi o to ze nie jestem aktualnie w polsce tylko w nieczech i tam trudno sie dogadać jak bym wiedziała co brakuje albo gdzie on on ma być to może dało by się to naprawic
  4. niestety mogę to zrobić dopiero popoludniu bo teraz jestem w pracy :thumbdown:narazie dziękuję z chęci :>[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 09:02_________________________________________________Witam po przerwie ,mam juz wiekszą wiedzę na temat dekielka , wiem że odpadl od sprężarki klimatyzacji, mam pytanie czy tam gdzie była zamocowany są jakieś elementy, bądź były pod nim, czy ktoś ma mozliwośc udostepnienia schematu klimy , wiedzial bym wtedy co tam jest a czego mi brakuje
  5. znalazłam go na silniku pod klapą
  6. Prosze o pomoc , wczoraj nie wiem z jakiej części mojego Audi odpadł mały czarny dekielek ok7cmx7 cm z napisem rotation w środku ma wieloklina, czy ktoś może wiedzieć skąd mi odpadł ten dekielek bardzo proszę o odpowiedź
  7. anna1 odpowiedział(a) na anna1 temat w Audi A4 B5
    :> dzięki
  8. anna1 odpowiedział(a) na anna1 temat w Audi A4 B5
    dzięki , ale czy mogę wymienic akumulator i nie martwić sie że później komputer będzie miał jakiś błąd , czy go :no:mozna tak poprostu wymienić?
  9. anna1 odpowiedział(a) na anna1 temat w Audi A4 B5
    dziękuję za pomoc
  10. prosze o pomoc jak wymienić akumulator w audi a4 z 2001 roku 1.9 TDI i na jaki najlepiej?
  11. anna1 odpowiedział(a) na anna1 temat w Audi A4 B5
    dziękuję za odpowiedź
  12. Witam! Co to może być - wkladam kluczyk do stacyjki przekręcam i cisza nic się nie dzieje nie ma żadnego dźwięku, dopiero po 3, 4 próbach da sie go odpalić, prosze o pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.