-
[B5 AVG] Wielki problem z uruchmieniem silnika gdy zimny
Witam, mam wielki problem byłam juz w wielu miejscach i i nikt nie potrafi powiedzieć co jest. Moje Audi nie może zapalić gdy jest zimny silnik. Kręcę 30-40 sekund i nic, potem zaczyna powoli zaskakiwać wtedy pojawia się duży biały dym i zapala ale słychać nierówną pracę któregoś pompowtryska. Dodam że wymienione są świece żarowe - 4 szt i sprawdzone dopływ prądu do świec też sprawdzony, nowe pompowtryski, czujnik paliwa dobry, czujnik temp. dobry, cisnienie na pompie paliwa dobre. Co to może być jedyne co jeszcze przychodzi mi do głowy to zły kąt ustawienia pompowtrysków. Pomóżcie!!! ;(
-
[ALL B5] Odpadł czarny dekielek
ok ale dopiero wieczorem bo teraz jestem w pracy [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 11:53_________________________________________________Już wiem skąd odpadłm dekielek byl przymocowany do śruby sprzęgła klimatyzacji, teraz musze kupić śrubę mocującą sprzęgło klimatyzacji tylko że tam jest trzy śruby i czy ktoś może mi rzucic jakiś schemat tego kompresora w a4 z 2001 roku bo sprowadze sobie z Polski tylko nie wiem czy coś tam oprócz tej śruby nie trzeba
-
[ALL B5] Odpadł czarny dekielek
dziękuję za pomoc zobaczymy co z tego wyjdzie [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 11:14_________________________________________________a czy mógłbyś opisac jak on tam jest zamocowany i w którym miejscu, u mnie jest metalowy czarny nie plastikowy, chodzi o to ze nie jestem aktualnie w polsce tylko w nieczech i tam trudno sie dogadać jak bym wiedziała co brakuje albo gdzie on on ma być to może dało by się to naprawic
-
[ALL B5] Odpadł czarny dekielek
niestety mogę to zrobić dopiero popoludniu bo teraz jestem w pracy :thumbdown:narazie dziękuję z chęci :>[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 09:02_________________________________________________Witam po przerwie ,mam juz wiekszą wiedzę na temat dekielka , wiem że odpadl od sprężarki klimatyzacji, mam pytanie czy tam gdzie była zamocowany są jakieś elementy, bądź były pod nim, czy ktoś ma mozliwośc udostepnienia schematu klimy , wiedzial bym wtedy co tam jest a czego mi brakuje
-
[ALL B5] Odpadł czarny dekielek
znalazłam go na silniku pod klapą
-
[ALL B5] Odpadł czarny dekielek
Prosze o pomoc , wczoraj nie wiem z jakiej części mojego Audi odpadł mały czarny dekielek ok7cmx7 cm z napisem rotation w środku ma wieloklina, czy ktoś może wiedzieć skąd mi odpadł ten dekielek bardzo proszę o odpowiedź
-
[B5 AVG] wymiana akumulatora
:> dzięki
-
[B5 AVG] wymiana akumulatora
dzięki , ale czy mogę wymienic akumulator i nie martwić sie że później komputer będzie miał jakiś błąd , czy go :no:mozna tak poprostu wymienić?
-
[B5 AVG] wymiana akumulatora
dziękuję za pomoc
-
[B5 AVG] wymiana akumulatora
prosze o pomoc jak wymienić akumulator w audi a4 z 2001 roku 1.9 TDI i na jaki najlepiej?
-
[B5 AVG] problem z zapaleniem
dziękuję za odpowiedź
-
[B5 AVG] problem z zapaleniem
Witam! Co to może być - wkladam kluczyk do stacyjki przekręcam i cisza nic się nie dzieje nie ma żadnego dźwięku, dopiero po 3, 4 próbach da sie go odpalić, prosze o pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:>
anna1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta