NIKI

• Ostatnia wizyta

O NIKI

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia NIKI

Reputacja

1. Zapomniałeś jeszcze dodać, że "Zrobiłeś" obwódki halogenów z A5. .
  2. NIKI

B8 TrOOOOp

Łaczysz sie wogóle z 77 telefon ? podaj screen z GATEWAY 19 ( CZY MASZ ODZNACZONY77 TELEFON ) CANY skręciłes ? telefon w gateway 19 mam odznaczony i kliknałem save. Nie moge wejść w 77 telefon nie łączy mnie z tym kanałem. Prawdopodobnie robiąc instalacje nie skręciłem CANów. To może być przyczyną nie działania? A u mnie kiedyś jeden z przewodów CAN-a byłł zerwany i telefon dalej działał, tylko komputer pokazywał błąd coś w stylu że komunikacja jednokanałowa. Sprawdź zasilanie i prawidłowe podpięcie przewodów CAN do R36
  3. NIKI

B8 TrOOOOp

Ja montowałem BTH do Concerta ale do MMI 2G chyba jest inny moduł, taki ze światłowodem.
  4. NIKI

B8 TrOOOOp

Sterownik BT jest umieszczony przed siedzeniem pasazera Aby go zmieścic trzeba wyciąc kawałek gąbki w podłodze . Dzięki, Czyli wygląda, że dobrze trafiłem - wyciąłem pod nogami pasażera gąbkę i styropian.
  5. NIKI

B8 TrOOOOp

Pytanie do posiadaczy A4 z obsługą telefonu po Bluetooth. Dołożyłem u siebie moduł BT do radia Concert. Zestaw działa ale z fizycznego montażu nie jestem zadowolony. Według instrukcji moduł powinien być zamontowany pod przednim siedzeniem pasażera. Niestety u mnie nie było tam miejsca aby go zmieścić. Gdzie u Was jest zamontowany moduł BT ?
  6. NIKI

B8 TrOOOOp

Rok temu zapłaciłem 110 zł w ASO za komplet przednich.
  7. U mnie kiedyś też co dzień rano naładowanie spadało do 60-70%. Aż pewnego dnia coś zaiskrzyło i auto nie odpaliło. Okazało się, że upalił się kabel przy rozruszniku a że w tym modelu kabel leci od alternatora to się prawdopodobnie nie doładywał. Po wymianie kabla na nowy cały czas mam 100%.
  8. Ja założyłem u siebie komplet żarówek z Can-Busem i działają ok. AUDI A4 B8 Avant - Zestaw MAX Oświetlenie wnętrza LED www.sklepledowy.pl
  9. Ja robiłem w INTER-VULKANISIER w Katowicach: Oddział w Katowicach - Inter Vulkanisier - twoja firma oponiarska i jestem zadowolony. Podobno mają też (wyważarkę HUNTER) w Toyocie na Kolejowej w Katowicach i w MM Cars przy 3 stawach
  10. Wygląda na to że miałeś rację. Po kolejnym wyważaniu tym razem na wyważarce z "testem drogowym" drgania znikły. Zastanawiające jest to, że według mechanika przed wyważaniem było niewielkie bicie opony - według pomiaru maszyny w normie. I niby nic wielkiego nie zrobił a jednak pomogło. Wynika za tem, że B8 jest niesamowicie wrażliwe na niewielkie nawet niedoważenie czy bicie opony. Przy okazji w ASO potwierdzili mi, że była kiedyś informacja serwisowa o problematycznych tulejach ale niestety żadnych konkretów nie podali.
  11. Czasami u mnie też się zdarza ale rzadko tak 1 raz na 3 miesiące, skrzynia KXP. Generalnie w B6 skrzynia chodziła mi dużo lepiej.
  12. Podsumowanie informacji z sieci na temat wrażliwości A4/A5 i problemów z drganiem. Do poczytania w wolnej chwili. Tyre and vibration issues in Audi A4 B8/A5 (tips may benefit other models as well) (by LoCal) - Audi A6 Q7 A8 A4 A5 Retrofit Jlkiasennus Nachrsten Retro-fit
  13. Jakoś nie wydaje mi się, że to wina skrzyni. Wrzucałem przy 140 na luz i dalej drgało tak samo. Dziwne jest natomiast, że drgania nie zawsze się pojawiają, czasem jest ok. Zdaża się również, że kierownica ani drgnie a czuć drgania jakby auto jechało po bruku. Dodam jeszcze, że na zimówkach 16 jest dużo lepiej, drgawki pojawiają się głównie na letnich 17 (oba komplety ori felg a letnie 17 to opony fabryczne) Może ma ktoś jeszcze wtyki w ASO, coś by musieli wiedzieć na ten temat.
  14. Tarcze i klocki wymienione, koła po daważaniu. Jest trochę lepiej ale dalej trzęsie.
  15. U mnie również pojawił się opisany powyżej problem. Ponowne wyważenie kół nic niedało. Auto stoi u mechanika, tarcze i tak mam do wymiany więc pójdą na pierwszy ogień. Zobaczę co będzie dalej.