Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

agula

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. to co moze byc jeszcze przyczyna n75 jest noey kierownice chodza????
  2. witam ja mialam zrobionego vag-a i wyszly mi dwa bledy; zwarcie na czujniku temperatury paliwa:przekroczna wartosc doladowania turbiny.dzisiaj moj chlopak troche sie pobawil porozbieral troche przewodzikow poczyscil posprawdzal no i przeczyscil kierownice [chodzila ale po przesmarowaniu zaczela chodzi lzej]potem wyjechalam na autostrade i gaz iprzy 90km/h 3000obr na 3begu tryb awaryjny,temp 90 .teraz jezdzilam wieczorem i autko jezdzilo o, ale nie przekraczalam nawet 90.ale ciagnelo na kazdym biegu a przy 2200obr dostawalo takiego spida jak kiedys.tylko obawiam sie ze jak jutro bede jechala i autko zlapie temp. to znowu bedzie awaryjny.czy moze miec cos z tym wspolnego zawor temp. paliwa[jutro go wymieniam]
  3. DZIEKI ZA ODPOWIEDZ.A GDZIE JEST TEN CZUJNIK.A PROPO TYCH KIEROWNIC TO MOZNA JE JAKOS PRZECZYSCIC[CZYTALAM].JEZELI DA TO RADE ZROBIC SAMEMU TO BYLA BYM WDZIECZNA ZA PODPOWIEDZ JAK TO ZROBIC I GZI ONE DOKLADNIE SA.POPROSZE CHLOPAKA TO MOZE ON TO BY ZROBIL BO NA TYCH MECHANIKOW NIE MAM SILY.ONI BY ODRAZU WYMIENILI TURBINE[JAK TO ANGOLE-NAJPROSCIEJ]A Z AUTKIEM BYLAM U POLAKA ALE ON STWIERDZIL ZE NIE TRZEBA NIC CZYSCIC.APROPO OLEJU W UKLADZIE POJAWIL SIE OLEJ WIDAC GO NA ZAWORZE U GORY PRZY KOLEKTORZE DOLOTOWYM[TO JEST ZAWOR ERG??]DZIEKI[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 23:39_________________________________________________SORKI ZA POMYLKE Z NAZWA ZAWORU[NIE ERG TYLKO EGR]
  4. witam.wlasnie wrocilam od mechanika.sprawdzil mi wszystkie przewody podcisnienia wymienilam n 75 i nadal nic p.podpial kompa i wyszlo,ze nadal jest cisnienie doladowania przekroczone ijeszcze czujnik temperatury paliwa walniety.powiedzial ze to moze byc tez przyczyna tego ze autko nie chce jezdzic.molwilam mu ze moga byc zapieczone kierownice ale on stwierdzil ze jest ok i powiedzial ze jesli to kirownice to turbina by nie dawala cisnienia.ale jadac dzisiaj przeciagnelam autko na kazdym biegu i szlo super doszlo do 180km/h ale pozniej gdy sposcilam noge zgazu weszlo w tryb awaryjny 140km/h,a przy tym zauwazylam ze wchodzi w tryb awaryjny przy temp. 90 stopni i to czasami na trzecim biegu ale nigdy po nizej 90km/h co to moze byc bo juz jezdze tak miesiac i nikt nie moze mi pomoc.dzieki
  5. Dzieki wielkie za wszystkie informacje.Wybieram sie do mechanika zobaczymy co stwierdzi :>
  6. witam.pomozcie!moje a4 stracilo moc na pierwszych trzech biegach jeszcze troche idzie,ale jak wrzucam 4 to przy 120km/h nastepuje calkowite odciecie mocy.bylam na kompie pokazalo mi ze turbo przeladowywuje blad[nie pamietam dokladnie,ale chyba;]p17665-1557..bylam u angielskich mechanikow ,stwierdzili ze turbo do wymiany,o boze pomocy!
  7. witam wszystkich mam na imie aga i posiadam super a4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.