-
[B5 AVG] Prośba o pomoc -oświetlenie wnętrza
Witam postanowilem dzisiaj wymienić zarówki oświetlenia wewnątrz auta na ledy i tu pojawia sie problem. Wymieniłem rurke na led i działa ale 2 zarwki po bokach nie wiedzialem jak wyjać i chyba to za mocno zrobilem bo jak wsadzam w nie ledy i chce wlaczyc odrazu wywala bezpiecznik powiedzcie co robie nie tak moze cos pozginalem albo cos pozdrawiam
-
Pytanie o pomoc z Poznania lub okolice
tak wlasnie szukam na te zespolone
-
[B5 AFF] Pytanie o lampy
Jeszcze jedno zapomnialem :0 bo na znalazlem ogloszenie ze sa lampy od S4 soczewki ale nie zespolone czy takie lamy beda pasowac?? daje link http://moto.allegro.pl/item443945730_audi_a4_s4_reflektor_nowy_jakosc_xenon_lewy.html
-
Pytanie o pomoc z Poznania lub okolice
Witam wszystkich klubowiczów mam pytanie czy jest ktos z Ponania lub okolic kto pomoże mi zrobić przekładke z przednich lamp na tych po lifcie mam A4 Avant z 98 roku i system Bosha pozdrawiam i milego weekendu
-
[B5 AFF] Pytanie o lampy
Dzieki za pomoc koledzy mam w planie zacząc wymianke jak sie uda to wrzuce pozdrawiam
-
[B5 AFF] Pytanie o lampy
witam rok 98 i denerwuja mnie lampy mam poklejony lewy kierunek mam niby bosha ale poprzedni wlasciciel mowil ze valeo wiec kupilem jakies uniwersalne na a...ro i lipa nie chce wejsc wiec pozostaje kolejny wydatek na kupienie bosha ale przymieżam sie do wymiany na zespolone ale boje sie czy dam rade to zrobic wiem ze napewno nei mam H4 tylko od dlugich jest dodatkowa zarowka pozdrawiam
-
[B5 AFF] Pytanie o lampy
Witam mam pytanie czy jak mam przednie lampy Bosha i zarówki H7 to tez musze zmieniac wtyczki i jakies piny bo jestem zielony i czy bede musial tez cos odcinac na zespolone prosze o pomoc pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy niemieckiej tachniki mam nadzieje ze bede mogl kiedys pomoc zycze wszystkim samych pozytywow za kierownica i w garazu pozdrawiam
jablonix
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta