Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam.S

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam.S

  1. Dzwoniłem do Krola i dziś go spróbujemy zdiagnozować
  2. No kiepsko na benzynie. Na gazie nie wiem bo jak jest zimny to sie na gaz nie przełącza
  3. Witam a ja zacząłem tydzień od awarii autka . Wczoraj jeszcze wszystko było dobrze a dziś rano po odpaleniu zaraz zgasł i po ponownym odpaleniu nie trzyma obrotów i to taki za....ty poniedziałek
  4. Wtam
  5. Witam mam to nagrane ale jeszcze tego nie widziałem
  6. Witam
  7. No właśnie o soczewce
  8. Witam [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 11:29_________________________________________________Bulczas pamiętasz o lampie ?
  9. To ja zmykam jeszcze umyć fure to narka na spocie
  10. inspekcje skasować :>
  11. To spoko a kompa będzie miał
  12. Witam jak tam Krolu dziś będzie ???
  13. Czesc ale sie nie z hamowałeś czytałem
  14. Stan jak będziesz chciał to ci go sprzedam
  15. Witam a ja taki rowerek mam został mi po moim synu :>
  16. http://www.audislask.pl/viewtopic.php?t=1881&postdays=0&postorder=asc&start=165
  17. Witam jak tam kto się na hamownie załapał
  18. Założyłem BRC w Gliwicach
  19. Witam ja też chciałem sprzedać i kupić coś innego ale to chyba zła pora na sprzedaż auta więc zamontowałem gaz i jeszcze trochę pojeżdżę :>
  20. Oglądałeś to A4 ?
  21. Witam dobrzy fachowcy są w Katowicach na Ochojcu ul. Spółdzielczości 9/1 Czesław Duda robiłem u niego już kilka razy polecam
  22. [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 17:55_________________________________________________Fajna a ja dziś znalazłem coś takiego http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-t-quattro-C15965249.html co myślicie o tej A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.