Treść opublikowana przez Adam.S
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Keżor tu jest to Audi co ci wczoraj mówiłem http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://images29.fotosik.pl/135/dca01c3e6e5a263b.jpg&imgrefurl=http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php%3Ff%3D25%26t%3D24653&usg=__DOoNWuZN5ncybTBBxnX5yBvcZHI=&h=400&w=600&sz=57&hl=pl&start=34&um=1&itbs=1&tbnid=9c2t8N8qL4apkM:&tbnh=90&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3Da4%2Bcarbon%26start%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26ndsp%3D18%26tbs%3Disch:1
-
[ALL] Felgi z B6 do B5
Baz problemu możesz brać
-
[ALL B5] Kompresor do silnika 2.8 V6
Wydaje mi sie że to nie ma sensu
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
Zdecydowanie biały z czarnym dachem
-
Spoty Katowice i okolice
No i Robert spisał się na medal
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
To tylko tak na próbę :>
-
Spoty Katowice i okolice
nie przejmuj się tak i tak siedzenia chciałeś wymienić
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
Mała modyfikacja dystanse 2,5 cm
-
Spoty Katowice i okolice
ale śmieszne
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Witam a ja bym chciał zamontować taką kierownice do mojej niuni
-
Spoty Katowice i okolice
Witam [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 11:30_________________________________________________Znalazłem wczoraj coś takiego i też takie chce
-
[ALL] Ukryte wentyle
Mam takie wentyle i jestem zadowolony bardzo fajnie wyglądają
-
[ALL] Która V6 najbardziej żywotna?
Witam mam 2.8 Q w automacie i jak dla mnie to rewelacja :>
-
[ALL] Problem z radiem Delta
Witam mam taki problem z radiem delta . Po włączeniu zapłonu automatycznie zapala się radio zawsze z tym samym natężeniem głośności problem w tym że jak dla mnie jest to zbyt głośno . Moje pytanie to czy da się to jakoś zmienić .
-
Spoty Katowice i okolice
Podobał mi się breloczek do kluczy [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 10:34_________________________________________________Tu są niezłe rzeczy http://www.motofanshop.com/audi-collection-c-101_193.html
-
Spoty Katowice i okolice
Też oglądałem jak zamawiałem znaczek na atrape ale te ceny
-
Spoty Katowice i okolice
Witam z rana [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 10:18_________________________________________________Stan a będziesz zamawiał te smycze ?[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 10:21_________________________________________________Ja też w sobote do roboty a jeszcze do poniedziałku musze izoterme w aucie zrobić
-
Spoty Katowice i okolice
To na dziś tyle spadam spać
-
Spoty Katowice i okolice
Bede to ściągał bo na zakrętach troche obciera
-
Spoty Katowice i okolice
Moge ci dwa pożyczyć to sobie zobaczysz[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 21:15_________________________________________________A kiedy fure odbierasz?
-
Spoty Katowice i okolice
Tak jak pisał Keżor 0.5 by wystarczyło
-
Spoty Katowice i okolice
Tak to wygląda
-
Spoty Katowice i okolice
Witam jestem już po przymiarce dystansów i jest troche ciulato
-
Spoty Katowice i okolice
Witam ale tu pusto
-
Spoty Katowice i okolice
A jak nie to pójdą do sprzedania