Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam.S

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam.S

  1. teraz wygląda tak troche wąsko
  2. jak założe to zrobie fotke i jutro wrzuce
  3. a jakie masz ET ? ET mam 38 to ja w takim wypadku dał dystans MAX 5mm z tyłu , bo z przodu pewnie jest OK :gwizdanie: jutro sie wszystko okaże
  4. a jakie masz ET ? ET mam 38
  5. dystanse mają swoje śruby
  6. Witam dziś przyszły dystanse które zamówiłem ale nie wiem czy trochę nie przesadziłem bo mają po 2,5 cm aż boje się ich jutro montować
  7. Witam wszystkich jak tak czytam to żałuje że taki stary jestem i na takie imprezy już się nie łapie [br]Dopisany: 10 Maj 2010, 10:43_________________________________________________Krolu czy z tym moim radiem dało by się coś pokombinować co by się ciszej załączało ?
  8. Witam chyba że będą takie jak moje :> bez regulacji
  9. Komorę silnika czyściłem benzyną ekstrakcyjną a nabłyszczałem takim psikaczem do opon :>
  10. Witam mam pytanie czy regenerował któryś z was kompresor z klimy?
  11. Krolu na następnym spocie był bym zainteresowany tym twoim vagiem
  12. A teraz kilka nowych fotek po wiosennych porządkach
  13. [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 12:05_________________________________________________Kędzior jak tam bryka?
  14. No zdecydowanie bo taką uszczelkę to ja sobie sam w garażu wymieniłem
  15. I jednak to uszczelka pod deklem od zaworów
  16. Witam widzę że zamiast pracować wszyscy na kompie siedzą
  17. Jak klocki się dotrą to szuranie ustanie a co do twardości hamulca to płyn wymień
  18. To nieźle się wykosztowałeś ale automat jest OK
  19. Jak nic się więcej nie dzieje to spoko ciesz się bezawaryjną jazdą :>
  20. Witam mam pytanie czy ma ktoś jakieś ustrojstwo do kasowania inspekcji ?
  21. Pasować na pewno będą a co do ET to kolega jeden post wyżej ci napisał
  22. Co do włosów macie racje moja żona jeździ do Żor do fryzjera
  23. Na temat pieska to może koledzy się wypowiedzą
  24. Bardziej męskich w sklepie nie było więc wziąłem takiego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.