Treść opublikowana przez Adam.S
-
Spoty Katowice i okolice
teraz wygląda tak troche wąsko
-
Spoty Katowice i okolice
jak założe to zrobie fotke i jutro wrzuce
-
Spoty Katowice i okolice
a jakie masz ET ? ET mam 38 to ja w takim wypadku dał dystans MAX 5mm z tyłu , bo z przodu pewnie jest OK :gwizdanie: jutro sie wszystko okaże
-
Spoty Katowice i okolice
a jakie masz ET ? ET mam 38
-
Spoty Katowice i okolice
dystanse mają swoje śruby
-
Spoty Katowice i okolice
Witam dziś przyszły dystanse które zamówiłem ale nie wiem czy trochę nie przesadziłem bo mają po 2,5 cm aż boje się ich jutro montować
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich jak tak czytam to żałuje że taki stary jestem i na takie imprezy już się nie łapie [br]Dopisany: 10 Maj 2010, 10:43_________________________________________________Krolu czy z tym moim radiem dało by się coś pokombinować co by się ciszej załączało ?
-
Spoty Katowice i okolice
Witam chyba że będą takie jak moje :> bez regulacji
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
Komorę silnika czyściłem benzyną ekstrakcyjną a nabłyszczałem takim psikaczem do opon :>
-
Spoty Katowice i okolice
Witam mam pytanie czy regenerował któryś z was kompresor z klimy?
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu na następnym spocie był bym zainteresowany tym twoim vagiem
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
A teraz kilka nowych fotek po wiosennych porządkach
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 12:05_________________________________________________Kędzior jak tam bryka?
-
Spoty Katowice i okolice
No zdecydowanie bo taką uszczelkę to ja sobie sam w garażu wymieniłem
-
Spoty Katowice i okolice
I jednak to uszczelka pod deklem od zaworów
-
Spoty Katowice i okolice
Witam widzę że zamiast pracować wszyscy na kompie siedzą
-
[B7 BLB] Po wymianie klocków hamulcowych
Jak klocki się dotrą to szuranie ustanie a co do twardości hamulca to płyn wymień
-
[B5 ADR] Nagłe skoki obrotów-problem ze skrzynią .
To nieźle się wykosztowałeś ale automat jest OK
-
[B5 AEB] Czy dmucha i smierdzi Wam benzyzna spod korka oleju ?
Jak nic się więcej nie dzieje to spoko ciesz się bezawaryjną jazdą :>
-
Spoty Katowice i okolice
Witam mam pytanie czy ma ktoś jakieś ustrojstwo do kasowania inspekcji ?
-
[ALL B6] Jakie wybrać felgi?
Te 19'' są
-
[ALL B5] Felgi z alle... czy będą pasowaly
Pasować na pewno będą a co do ET to kolega jeden post wyżej ci napisał
-
Spoty Katowice i okolice
Co do włosów macie racje moja żona jeździ do Żor do fryzjera
-
Spoty Katowice i okolice
Na temat pieska to może koledzy się wypowiedzą
-
Spoty Katowice i okolice
Bardziej męskich w sklepie nie było więc wziąłem takiego