Treść opublikowana przez Adam.S
-
Spoty Katowice i okolice
Następnym razem przyjadę z Pieskiem
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich Kędzior co do przetestowania mojej fury to nic straconego może w następny wtorek
-
Spoty Katowice i okolice
Moje żółte zaciski też były obgadane na pewno :>
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Chętnie bym to zrobił ale żonka nie pozwala i tak już marudzi że za nisko stoi a głównie ona jeździ :>
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Zawieszenie mam sportowe gwintowane dosyć nisko skręcone.[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 16:30_________________________________________________Felgi zamówione jutro kurier ma przywieść :> [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 12:06_________________________________________________Felgi wreszcie założone
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
Nowy nabytek na letnie dni Felgi MOMO X-43 8X17 Silver ET38 5x112 opony Michelin PILOT EXALTO 2 215/45/17
-
[ALL B6] Felgi 17"
Kiepski wybór
-
Znaczenie ET Felgi
mam zamiar wrzucić to na takie felgi http://www.fotoszok.pl/upload/aac8dc38.jpg
-
Znaczenie ET Felgi
pisze o 225 bo mam takie jeszcze w bardzo dobrym stanie a dałem za nie 2200 i szkoda by było je zmieniać .
-
Znaczenie ET Felgi
A ja z takim pytankiem czy felgi o takich parametrach podejdą do mojej niuni 8x17 5x112 ET 38 opony mam 225/45R17
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Witam ponownie chciałem pokazać jeszcze jedne felgi które ostatnio znalazłem . Są to felgi MOMO X-43 8x17 5x112 ET 38 Czekam na opinie . http://www.fotoszok.pl/upload/aac8dc38.jpg
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Felga 7,5x17" a koszt to 1999zł http://moto.allegro.pl/item939395218_nowe_felgi_wzor_audi_tt_new_17_cali_tanio_raty.html#gallery[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 10:38_________________________________________________A to mały fotomontaż :
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Witam znalazłem na allegro takie felgi co sądzicie czy podpasują do mojej A4
-
[ALL B5] Antena z B6 (rekinek) do B5 Avant
Witam mam też taką antenkę nawet ją zamontowałem ale z tego co widziałem to wtyczki są inne jak w tej starej . Mam pytanie czy ktoś poradził sobie z tym problemem. Na allegro nie umie znaleźć takiej przejściówki.
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
Kolor to pelikan blue a co do automatu to już moje drugie Audi z taką skrzynią i nie mogę narzekać jest spoko poza tym ja tym autem jeżdżę tylko w weekendy i na stacje benzynową zatankować żonie!!
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
Antenkę zamontowałem niedawno i jeszcze nie jest podłączona na allegro szukam separatora pod takie kwadratowe wejście.
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
Oklejałem folią z allegro http://moto.allegro.pl/item909904584_hit_folia_czarny_carbon_laminat_karbon_3d_3m_30x50.html
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
Lampy już zamówione przyjdą w poniedziałek a grill teraz ori założony , chrom godny rozważenia :>
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
Witam WYPOSAŻENIE : - 2.8 Q - 2 AIR-BAG - 4 elektryczne szyby - 2 elektryczne lusterka - Kierownica z S4 - ABS - climatronic - regulacja kierownicy - podłokietnik przedni oraz tylny - składana tylna kanapa - skórzana tapicerka - tempomat - felgi 17" (zima 16" ) - Zawieszenie sportowe gwintowane -radio wraz z systemem BOSE Antenka nowy nabytek PLANY: -Felgi 17" z RS -Nowe Car Audio -Nowe ori kpl. valeo xenon -Przyciemnienie szyb A co do reszty to jeszcze nie wiem [/img] Nowy nabytek
-
[B5 AFN] Jaka antena dachowa (avant) ?
Witam mam pytanie czy taka antena podejdzie do mojej B5 Avant http://www.allegro.pl/item833740838_antena_rekinek_audi_vw_do_gps_tv_radio.html
-
[B5 ADR] Jaka sprężarka klimatyzacji ?
Witam ja też podłącze się pod temat. Dziś dowiedziałem się że moja sprężarka ma mały wyciek i trzeba uszczelnić ale zastanawiam się czy nie kupić nowej. I mam pytanie jaka pasowała by do mojego Audi silnik 2.8 rocznik 1996. Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Gorący silnik
Witam chciałem podłączyć się do tematu a mianowicie moje autko w normalnym ruchu trzyma temperaturę trochę przed 90 st ale ostatnio w korkach temperatura cieczy wzrosła mi do 115 a oleju do ponad 120. Dodam że przy tej temperaturze wyłączyła się klimatyzacja i dopiero gdy temperatura spadła do 100 st znów się załączyła .
-
[ALL B5] Bąbel pod dywanikiem kierowcy - jakieś pomysły dlaczego (foto)
Witam ja ostatnio miałem taki bąbel od strony pasażera ale wystarczyło mocno kopnąć od góry i bąbla nie ma . Na pewno najechałeś na coś i podłogę podniosło.
-
[B5 ABC] Dziwne zachowanie QUATTRO
Witam mam podobny problem tylko, że w automacie. Mianowicie przy ruszaniu na skręconych kołach czuć delikatne wibracje nie jest to uciążliwe, ale trochę irytujące za wszelkie sugestie będę wdzięczny.
-
[B5 ADP] Trzeci sygnał o przekroczeniu temperatury płynu
Tak to możliwe . Ja kupiłem auto i też w korku sie bardzo grzał myślałem że to wisko lub termostat a okazało sie że po wypadku poprzedni właścićel nie założył drugiego wentylatora .