-
[B5 2.5 TDI] Większe turbo - gdzie w Warszawie
dobre
-
[B5 2.5TDI] przedstawiam moja A4 Avant 2,5 TDi @180ps
czesc ze wzg na nasze drogi - 17 cali gdyby nie to (i zona) - zalozylbym 19 ... pozdr.. [ Dodano: 19-02-2007, 21:55 ] zapraszam http://www.allegro.pl/item164806112_piekne_felgi_17_z_oponami_michelin_4szt_wawa.html
-
[B5 1Z] Zaślepienie egr'a w 1Z
Nie wiem czy to takie proste i oczywiste. Po cos ten EGR zostal wymyslony i wsadzony do autek. Nie sadze ze ot tak mozna go sobie "wylaczyc". Federacja Zielonych na pewno wie po co jest EGR. Odlaczenie EGR nie skutkuje niczym zlym dla Twojego auta, co najwyzej dla kierowcy i otoczenia skutkuje wiekszym efektem cieplarnianym. Jak wszyscy odlaczymy EGR to za kilka lat a nie za kilkanaście bedzie unas jak w śródziemiu
-
[B5 2.5TDI] przedstawiam moja A4 Avant 2,5 TDi @180ps
Przedstawiam moje A4 B5 2,5 tdi 1999 rok Zdjecia zrobione były około dwa tygodnie po zakupie czyli pół roku temu. Zaraz po zakupie zmieniłem koła (koła zawsze ida na pierwszy ogień) Fotki sa na nowych kołach ale jeszcze na zwykłym zawieszeniu (obecnie jest -40mm) Teraz - po pół roku autko dalej się zmienia, nowymi fotami pochwalę się jak tylko pogoda będzie bardziej przyjazna !! Pozdrowionka ! edit by: zdeniu
-
[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
Z oponami? Ile km na nich zrobiles? Bez opon. Kilometrow....moze 150 :diabelek: Możesz przesłać na priv zdjecia felg ?
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
Jak jezdzi sie na tak niskim zawieszeniu ? Jaki rozmiar maja kola ?
-
[B5 2.5 TDI] Większe turbo - gdzie w Warszawie
Poprosze o pomoc gdzie udac sie w wawie i okolicach aby dokonac rozeznania w sprawie zalozenia wiekszego turbo i co zatym idzie dod modyfikacji w 2,5 TDi 98r (przod naped) Prosze o pomoc podobnego postu nie znalazlem. edit by wojtas-audi : Prosze przeczytac REGULAMIN i sie przywitac !!
Riderwawa.com
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta