Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.5 TDI] Większe turbo - gdzie w Warszawie


Riderwawa.com

Rekomendowane odpowiedzi

Poprosze o pomoc

gdzie udac sie w wawie i okolicach aby dokonac rozeznania w sprawie

zalozenia wiekszego turbo i co zatym idzie dod modyfikacji w 2,5 TDi 98r (przod naped)

Prosze o pomoc podobnego postu nie znalazlem.

edit by wojtas-audi :

Prosze przeczytac REGULAMIN i sie przywitac !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2.5 tdi ? i tak motor sam sie popsuje po co mu pomagac,zamontuj kolego osprzet z wersji 180km, program i koniec :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTV ma racje kolego, niestety dla Ciebie ma racje :bicz:

kiepski silnik Ci się trafił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego jestem zadowolony,fakt , że ten silnik nie cieszy się dobrą opinią. Ale 1.9 TDI też się psują, może nie tak charakterystycznie jak 2.5 Tdi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r, zwróć uwagę co autor postu chce zrobić - wsadzić większe turbo itp. Silnik 2,5tdi nie jest podatny na tuning w takim zakresie jak 1.9 / patrzmy pod kontem tuningu :twisted: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu, ze wybral zly silnik. to, ze ludzie nie dbaja o samochody a polscy "specjalisci" robia wielkie oczy na widok V6 to nie znaczy, ze 2.5TDI jest zlym wyborem.

Właśnie mam podobne zdanie , tylko nie chciałem pisać tak , by nie odebrano mnie , że chwalę swoje ,bo mam 2.5 tdi

pet3r, zwróć uwagę co autor postu chce zrobić - wsadzić większe turbo itp. Silnik 2,5tdi nie jest podatny na tuning w takim zakresie jak 1.9 / patrzmy pod kontem tuningu

pozwole się wtrącić , bo co innego z 1.9 tdi 110 KM zrobić 180- 190 KM a co innego z 2.5 tdi . Przy zdrowej seri obydwu tych silników co dłużej pojeździ ?

Jeżeli podejmie się ktoś zrobić 190 KM z 1.9 tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosze wrażenie , że, aaaa lepiej nie będe pisał bo wojna się jeszcze zrobi z niczego.

[ Dodano: 19-02-2007, 23:18 ]

nie ma problemu 190km

Bez zakuwania?

i przy takich samych kosztach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zakuwania w dieslu,a koszt znaczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt znaczny
jednego i drugiego, bo nie rozumiem , ja programik mam zrobiony i jest 180 KM i koszt nie duży

I ile pojeżdiłbym 1.9 tdi z taką mocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od eksplatacji,jesli zamierzasz zmieniac olej i dbac o silnik to dlugo

pompa

wtryski

turbo

wydech

ic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od eksplatacji,jesli zamierzasz zmieniac olej i dbac o silnik to dlugo

Regularnie 4, 5 razy w roku zmieniam olej i co trzeba na bieżąco.

Jednak wole moją v6, niż klekota jak to czasem nazywane jest na forum.

[ Dodano: 19-02-2007, 23:35 ]

Riderwawa.com, sorki za zmiane wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od eksplatacji,jesli zamierzasz zmieniac olej i dbac o silnik to dlugo

pompa

wtryski

turbo

wydech

ic

rozumiem, ze wszystko, co wymieniles to przerobki potrzebne do osiagniecia 190KM w 1.9TDI?? ile uzyska sie przy tych samych modyfikacjach w 2.5TDI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od eksplatacji,jesli zamierzasz zmieniac olej i dbac o silnik to dlugo

pompa

wtryski

turbo

wydech

ic

rozumiem, ze wszystko, co wymieniles to przerobki potrzebne do osiagniecia 190KM w 1.9TDI?? ile uzyska sie przy tych samych modyfikacjach w 2.5TDI?

Dobre pytanie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...