Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trucker

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siemanko koledzy Ja u siebie również zauważyłem delikatne drgania w przedziale 1600 - 1800 praktycznie na każdym biegu, ale jest to chwilowe i naprawdę delikatne, ledwo wyczuwalne. Podejrzewam kąt wtrysku. A co do powyższego problemu drgań na 4 i 5 przy 1800 - 2000, to poparłbym teorię ,że nie te biegi do tych obrotów. Jeżdżę ciężarówką i z doświadczenia wiem, że gdy spadają mi obroty (wjeżdżając pod wzniesienie) poniżej optymalnego zakresu pracy silnika, to cała kabina zaczyna mi drżeć i wszystko się telepie. Podobnie podejrzewam, może być w tym przypadku, wciskając pedał w podłogę przy 1800 obr. dostarczamy dużą ilość paliwa do silnika, gdzie powstaje duże ciśnienie (energia), które nie ma ujścia, ponieważ 4 i 5 bieg w tym przedziale obrotów nie są w stanie odebrać z silnika powstałej energii dostarczająco szybko jak niższe biegi, co skutkuje drżeniem. Krótko mówiąc wszystko się tam "gotuje". Pozdro i wszystkiego dobrego w nowym 2008 roku
  2. Panowie dziękuję za pomoc, sorki że tak późno ale dopiero dorwałem się do kompa :>
  3. Witam panowie, znajomy prześwietlił mi VAG-iem autko (A4 1.9 TDI 110 KM rok 1999) i wyczaił błąd na silniku , czy ktoś potrafi powiedzieć mi czego dokładnie dotyczy ? Dodam że nie zauważyłem żadnych zmian w pracy silnika i gdyby nie znajomy to o niczym bym nie wiedział. Z góry dzięki. Chassis Type: 8D - Audi A4 B5 Scan: 01,02,03,08,15,17,25,35,45,55,56 Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 038 906 012 AH Component: 1,9l R4 EDC 0000SG 2705 Coding: 00002 Shop #: WSC 06325 1 Fault Found: 18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster P1654 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: N/A Address 03 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 614 111 AB Component: ABS 5.3 FRONT D00 Coding: 0273004281 Shop #: BB 24548 No fault code found. Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 820 043 Q Component: A4 KLIMAAUTOMAT D56 Coding: 00043 Shop #: WSC 13584 No fault code found. Skipping Address 15-Airbags Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 920 900 M Component: KOMBI+WEGFAHRS. M73 D54 Coding: 00140 Shop #: WSC 79120 XXXXXXXXXXXXXXXXX AUZ5Z0B6267152 No fault code found. Address 25 ------------------------------------------------------- Controller: Bitte Adress Component: e 17 eingeben No Faults Found or DTCs not supported by controller or a communication error ocurred Address 35 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 862 257 B Component: ZV-Pumpe, Funk D12 Coding: 12865 Shop #: WSC 06325 No fault code found. Address 56 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 035 195 Component: Radio D00 Coding: 00011 Shop #: WSC 06325 1 Fault Found: 00856 - Radio Antenna 36-00 - Open Circuit temat przeniesiony i poprawiony [pre_pl]
  4. Witam i pozdrawiam ludzi z Wrocka chciałem podrzucić małą sugestię; a może by tak mieli państwo ochote na spotkanie u nas z nami przy okazji zawodów ''DOWNHILL''-owych w Boguszowie koło Wałbrzycha, w tą nidzielę ?, więcej szczegółów na spocikach ''ŚWIDNICA, STRZEGOM, WAŁBRZYCH'' zapraszamy
  5. witam mam takie zapytanko, jaką funkcję pełni w klimatroniku przycisk opisany ECON ???? czy jest to tryb oszczędny klimy ? może ktoś oświeci pozdrawiam
  6. siemako u mnie szyby domykają sie ale steruje tym alarm, który założyłem po sprowadzeniu autka, a twoje prawdopodobnie ma tylko immobilajzer na wyposażeniu, wiec chyba będziesz musiał jeszcze troche zainwestować, pozdro.
  7. witam, w mojej a4 1.9 tdi '99 w jakieś 2 miesiące po zmianie oleju przy zapaleniu pojawił sie jednorazowo symbol oliwiarki i pod nim napis SENSOR. czy ktoś wie czego to jest oznaką ? stan oleju jest w porządku a autko śmiga normalnie. zdarzyło mi sie to tez raz przed wymianą oleju gdy stan byl niski. pozdro i dzięki z góry za podpowiedzi [ Komentarz dodany przez: piotr1602: 24-04-2007, 12:36 ] popraw temat zgodnie z regulaminem prosze
  8. nie na wyłączniku od wycieraczek nic nie mam. wiec chyba nic poza temperaturą nie zobaczę - czy tak ?
  9. czy w modelu z 99 roku z sierpnia na wyświetlaczu na środku deski zawsze wyświetlana jest temperatura na zewnatrz, czy można ustawić np. zużycie paliwa itp.?
  10. dzieki koledzy zaraz bede testował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.