soyer0000

Reputacja

1. soyer0000

[B6 ALT] klimatyzacja

Witam wszystkich klubowiczów. Mam problem z klimą tzn. po podpięciu pod komputer mam błąd nr.604 silnik regulacji klapy dławiącej(zwarcie z biegunem dodatnim lub obwód przerwany.Nie ciągły). Zrobiłem wydruk z moim błędem i pojechałem do gościa klimy,on sprawdził co potrafił i układ szczelny,sprężarka o k ,trzeba do elektryka.O.K. Pokazałem mój wydruk z błędem ale on nie wie gdzie tego szukać. Podpowiedzcie co to może być. Pozdrawiam.[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 16:27_________________________________________________Witam ponownie . Szukałem na naszym forum mojego błędu tzn. 604 i przełożenie jego na G113 tzn. 604 potencjometr w V71-G113: 00604 Czujnik pozycji klapy motoru tylnego ciśnienia G-113. Koledzy o co biega? Gdzie ten potencjometr i ta klapa. Pilne. Pozdrawiam.
  2. Witam kolegów. Widze że nie tylko ja mam problem z klimą. Kupiłem swoja i klima już nie działała. Popinka pod komputerek i jest błąd (czujnik ciśnienia klimatyzacji) Co za radość żę to tylko to za jedyne 120 zł w serwisze. Ale jak się okazało klima dalej nie chasa tylko zmieniło się tyle że moge na konsoli wycisnąć ECON. I codalej? Jutro jadę podpiąć do kompa ,możę pokaże jakieś inne błędy. A i jezscze jedno po wymianie czujnika i uzupełnieniu układu sprężarka pracowała przez chwile i dawała niezłą temperature i po chwili znów kicha, niby ECON wyciśnięty i powinna pracować a ona nic. Co wy na to?
  3. Witam wszystkich klubowiczów. Kupiłem autko i klima nie działa .Po podpięciu do kompa mam taki bład ;( 819 czujnk ciśnienia w klimatyzacji) i dalej:(zwarcie z masą). Ktoś wie o który czujnik chodzi i gzie on jest? Oczywiście klima dobita i nie da się jej uruchomić a i jeszcze jeden byk wyskakuje ale nie za każdym razem(604 silnik regulacji klapy dławiącej) i dalej (zwarcie z biegunem dodatnim lub obwód przerwany) Czekam na jakąś porade.