-
[ALL B5] Dzienny licznik kilometrów - problem
no tak wałsnie zrobie ze pełny fis założe . tylko nei chce popelnić błedu i kupić jakiegoś złego licznikia moglibyście mi podsunąć jakiś z allegro moze ? sory ze tak zawracam głowe ale chciałbym juz miec to autko zrobione jak nalezy[br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 10:12_________________________________________________?nic mi nei doradzicie ? :-)
-
[ALL B5] Dzienny licznik kilometrów - problem
w serwisie podając numer nadwodzia czy cos tam powiedzieli mi ze powinienem mieć 1/2 fis w moim aucie . mało tego ze nie to radio jakie mam tylko to zwykłe audi concert . ?
-
[ALL B5] Dzienny licznik kilometrów - problem
Dzięki Panowie za rady chyba tak bede musiał zrobić ze to rozbiore a jak nie to kupie nowy licznik i tyle. Powiedzcie mi czy jeśeli kupiłbym nowy licznik z pełnym Fisem to normalnie go podłanczam bez problemów czy wymaga to jakiegoś przerabiania kostak czy czegoś takiego ? Przy tym liczniku było napewno coś majstrowane mowie wam on jest nawet nie osadzony na tych dwuch śrubach tylko na sylikonie do okoła objechane jest no masakra.
-
[ALL B5] Dzienny licznik kilometrów - problem
- [ALL B5] Centralny zamek - pilot scyzoryk nie działa
powiem wam że udam sie do jakiegoś dobrego elektryka z tym niech to obejrzy fachowiec .- [ALL B5] Dzienny licznik kilometrów - problem
Tylko wiesz co ten licznik moim zdaniem napewno był wymieniony bo jest zamontowany nie na śróbach tylko do okoła na sylikonie objechane jest jeszcze tak chamsko u góry ten sylikon troche wychodzi. Poza tym ten wyświetlacz na ktorym wskazywana jest temperatura jest przesuniety jakoś dziwnie na dół i nie widać normaqlnie wskazania tylko jest "ucięte"- [ALL B5] Centralny zamek - pilot scyzoryk nie działa
a w moim przypadku wogole nie reaguje na pilota ( scuzoryk) :-/ nei da sie z tym nic zrobić.- [ALL B5] Centralny zamek - pilot scyzoryk nie działa
Ori właśnie. nie wiem co juz z tym jest[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 13:10_________________________________________________Nikt naprawde sie nie orientuje w temacie ? [br]Dopisany: 14 Październik 2008, 12:17_________________________________________________:-( nie macie pomysłu zadnego na tę dolegliwość ?- [ALL B5] Dzienny licznik kilometrów - problem
nie za bardzo to pomogło . Powiedzcie mi Jaki powinienem mieć licznik w moim audi bo cos mi sie wydaje ze ten ktory mam jest nie z tego auta . Jak widać po lewej stronie mam AUDI A4 2,5 TDI 150 KM 1999 rocznik (6 miesiac chyba ) Pierwsza rejestracja 06/2000 . Licznik jaki mam wyglada tak jak ten poniżej Różne juz widzałem opcje ale czy nie powinienem mieć tego 1/2 FIS ??- [ALL B5] Dzienny licznik kilometrów - problem
WITAM MOJ PROBLEM WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO : LICZNIK ( ten tzw. dzienny pod głównym licznikiem ) W MOIM AUDI A4 POKAZUJE TAKĄ WARTOŚC : 00000 . Przy czym pierwsze zero mruga podczas jazdy i wogole nie lecą kilometry. Myślicie ,że można to jakoś zrobić bez wymiany na nowy licznik lub wizyty w serwisie ? * nie pisz proszę wielkimi literami - lukaszr- [ALL B5] Centralny zamek - pilot scyzoryk nie działa
TYLKO JAK TO SPRAWDZIĆ ?? JUŻ NIE MAM POWOLI SIŁY DO TEGO WSZYSTKIEGO MAŁO TEGO JESZCZE MAM JEDEN PROBLEM LICZNIK KILOMETRÓW ( TEN DZIENNY TAK ZWANY KTÓRY JEST POD TYM GŁÓWNYM ) NIE NABIJA KILOMETRÓW CIAGLE NAPISANE JEST " 00000" I PIERWSZE ZERO MIGA.- [ALL B5] Centralny zamek - pilot scyzoryk nie działa
Witam. Niestety nie udało mi sie rozwiązać mojego problemu korzystając z porad jakie znalazłem na forum . Sprawa wygląda następująco Mam AUDI A4 AVANT 1999 r. 2,5 TDI ( 150 ) . Wersja dosyć bogata bo są i skóry i radio AUDI "KONCERT" - jakoś tak. Ale Problem Pojawia się przy CENTRALNYM ZAMKU . Gdy wkładam kluczyk normalnie do zamka i zamykam bądź otwieram wszystko działa kazde z drzwi reaguje . Jednak gdy chce to samo zrobić z pilota niestety nie działa. Próbowałem sposobów ktore są na forum : - sposób z instrukcji obsługi - wkłądanie kluczyka do zamka potem do stacyjki naciskanie guzików na pilocie Nie chce mi go zestroić . ;( Baterie wymieniłem Kluczyki probowałem oba ( miałem 2 scyzoryki w komplecie do auta) PROSZE O POMOC CHCE ZE3BY TO AUTO JUŻ W KOŃCU DZIAŁAŁO TAK JAK POWINNO ;(- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie posiadaczy A czwóreczki - [ALL B5] Centralny zamek - pilot scyzoryk nie działa
crkce1986
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta