Treść opublikowana przez chris11222
-
Znaczenie ET Felgi
Dzieki za info
-
Znaczenie ET Felgi
Witam, mam pytanie zakupiłem felgi 5x112 7,5J 16 ET35 czy nie beda obcieraly od wewnątrz?[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 01:33_________________________________________________Mam A4 B5 '96
-
[ALL B5] Manetka (zespół przełączników przy kierownicy)
Dzięki wielkie. Tak zrobię. Mam tylko pytanie czy muszę demontować kierownicę?
-
[ALL B5] Manetka (zespół przełączników przy kierownicy)
Witam wszystkich:) Mam pytanie o ponieważ nie odbija mi kierunkowskaz w manetce (jest zupelnie luźny nie odskakuje). Czy kwalifikuje się to do wymiany całej manetki? Czy to można jakoś rozkręcić? Rozumiem, że muszę zdjąć kierownicę. Poiadam Audi A4 B5 '96. Z góry dzięki za wszystkie informacje. Pozdrawiam.
-
[B5 ADR] Problem (chyba) z progiem
Dzięki wielkie za info. Rozumiem, że nie prostować tego jakimś młotkiem gumowym bo już o tym myślałem zanim zakonserwuje.
-
[B5 ADR] Problem (chyba) z progiem
Najbardziej martwi mnie to, że mogła się rozwarstwić blacha w tym miejscu i będzie szczelina do wewnętrznego profilu (wiadomo wilgoć w środku zrobi swoje) Pozatym jak to zauważyłem po tygodniu było coś w rodzaju korozji na 0.5cm bo było zdarte do gołej blachy... [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 22:45_________________________________________________Muszę pojechać do tego mechanika "speca" co myślicie o blacharzu i wycenie a niech on płaci za swoje błędy? Zapłaciłem mu za naprawy prawie 2,5 tys. a tu taki numer
-
[B5 ADR] Problem (chyba) z progiem
To są linki do zdjęć od przodu i z pod spodu. Nie wiem czy baranek wystarczy... http://img252.imageshack.us/img252/3820/dsc00103newka0.jpg http://img264.imageshack.us/img264/8052/dsc00109newag4.jpg http://img215.imageshack.us/img215/576/dsc00111newcc8.jpg
-
[B5 ADR] Problem (chyba) z progiem
Mam nadzieję, że nie ujrzę rdzy. Za chwilę wrzucę link do fotek... jak znajdę jakiś serwer. Może wtedy szanowni koledzy zobaczycie co o tym myśleć... bo jestem generalnie w. na faceta
-
[B5 ADR] Problem (chyba) z progiem
Witam wszystkich. Jestem tutaj nowicjuszem ale proszę o radę. Ostatnio niunia była u mechanika na wymianie rozrządu, tarczy etc. I niestety mechanik "fachowiec" wygiął na podnośniku listwę koło progu... zorentowałem się po tygodniu, trochę zdarta warstwa antykorozyjna i blacha na wierzchu a szczególnie to wygięcie. Pomalowałem jakimś preparatem na szybko. Co z tym robić? Jechać do blacharza? Nie chiałbym po zimie zobaczyć rdzy:( [/img]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich właścicieli naszych niuni;) Krzychu, Poznań, A4 '96, Pozdrawiam