Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chris11222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chris11222

  1. Dzieki za info
  2. Witam, mam pytanie zakupiłem felgi 5x112 7,5J 16 ET35 czy nie beda obcieraly od wewnątrz?[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 01:33_________________________________________________Mam A4 B5 '96
  3. Dzięki wielkie. Tak zrobię. Mam tylko pytanie czy muszę demontować kierownicę?
  4. Witam wszystkich:) Mam pytanie o ponieważ nie odbija mi kierunkowskaz w manetce (jest zupelnie luźny nie odskakuje). Czy kwalifikuje się to do wymiany całej manetki? Czy to można jakoś rozkręcić? Rozumiem, że muszę zdjąć kierownicę. Poiadam Audi A4 B5 '96. Z góry dzięki za wszystkie informacje. Pozdrawiam.
  5. Dzięki wielkie za info. Rozumiem, że nie prostować tego jakimś młotkiem gumowym bo już o tym myślałem zanim zakonserwuje.
  6. Najbardziej martwi mnie to, że mogła się rozwarstwić blacha w tym miejscu i będzie szczelina do wewnętrznego profilu (wiadomo wilgoć w środku zrobi swoje) Pozatym jak to zauważyłem po tygodniu było coś w rodzaju korozji na 0.5cm bo było zdarte do gołej blachy... [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 22:45_________________________________________________Muszę pojechać do tego mechanika "speca" co myślicie o blacharzu i wycenie a niech on płaci za swoje błędy? Zapłaciłem mu za naprawy prawie 2,5 tys. a tu taki numer
  7. To są linki do zdjęć od przodu i z pod spodu. Nie wiem czy baranek wystarczy... http://img252.imageshack.us/img252/3820/dsc00103newka0.jpg http://img264.imageshack.us/img264/8052/dsc00109newag4.jpg http://img215.imageshack.us/img215/576/dsc00111newcc8.jpg
  8. Mam nadzieję, że nie ujrzę rdzy. Za chwilę wrzucę link do fotek... jak znajdę jakiś serwer. Może wtedy szanowni koledzy zobaczycie co o tym myśleć... bo jestem generalnie w. na faceta
  9. Witam wszystkich. Jestem tutaj nowicjuszem ale proszę o radę. Ostatnio niunia była u mechanika na wymianie rozrządu, tarczy etc. I niestety mechanik "fachowiec" wygiął na podnośniku listwę koło progu... zorentowałem się po tygodniu, trochę zdarta warstwa antykorozyjna i blacha na wierzchu a szczególnie to wygięcie. Pomalowałem jakimś preparatem na szybko. Co z tym robić? Jechać do blacharza? Nie chiałbym po zimie zobaczyć rdzy:( [/img]
  10. Witam wszystkich właścicieli naszych niuni;) Krzychu, Poznań, A4 '96, Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.