Treść opublikowana przez Vinsent
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Witam Szanownych Kolegów Tak z innej beczki chciałbym was prosić o małą pomoc, jako że jestem ze śląskiego do Elbląga mam kawał drogi a właśnie u Was pojawiła się fajna B6 tutaj jest link do niej http://moto.allegro.pl/audi-a4-quattro-bixenon-navi-6-biegow-super-stan-i1214564227.html Czy ktoś z Was znalazłby trochę czasu aby ją obejrzeć??
-
[ALL] Solidny dzwon, ubezpieczyciel milczy....
Ok dzięki wielkie za informacje
-
[ALL] Solidny dzwon, ubezpieczyciel milczy....
szkoda jest z AC
-
[ALL] Solidny dzwon, ubezpieczyciel milczy....
Ubezpieczalnia to AXA direct, co z samochodem?? kto ponosi w takim wypadku koszt postoju w salonie??
-
[ALL] Solidny dzwon, ubezpieczyciel milczy....
Witam dokładnie dwa tygodnie temu skasowałem samochód, po kliku dniach zjawił się rzeczoznawca porobił zdjęcia dał mi papiery do wypełnienia i stwierdził po godzinie że samochód nadaje się do kasacji dodał ze za kilka dni będzie odzew z ubezpieczalni, mijają dwa tygodnie i nic, dzwoniłem to powiedzieli że niby sprawa jest jeszcze w toku. A an dodatek krążownik stoi od 2 tygodni w salonie audi i teraz pytanie kto zapłaci za postój ja czy ubezpieczyciel?? co o tym sądzicie??
-
[B6 AKE] Coś huczy w silniku
Dokładnie tak jest, jak piszesz.
-
[B6 AKE] Coś huczy w silniku
Witam Od kilku dni coś zaczęło mi huczeć w moim krążowniku i za cholere nie moge dojść do tego, co to może być. Objawia się to zawsze kiedy wciskam pedał gazu, kiedy jest na luzie mogę gazować i nic tak samo jeśli wcisnę sprzęgło nic się nie dzieje, nie wiem dokładnie skąd dochodzi dźwięk i nie ważne czy silnik jest ciepły, czy zimny. Jakieś sugestie co to może być??
-
[ALL B6] Felgi 9" z oponami 235/40R18 podejdą?
Koła wymienione tak jak pisałeś na Twardej full profesional [pasują idealnie a i felgi nie mają 9 cali tylko 8,5 więc looz. Temat uważam za zamknięty i jeszcze raz dzięki za odpowiedzi
-
[ALL B6] Felgi 9" z oponami 235/40R18 podejdą?
O widzisz tego to nie wiedziałem a do feu verta chciałem jechac bo tylko on jest otwarty w niedziele:D
-
[ALL B6] Felgi 9" z oponami 235/40R18 podejdą?
Ok dzięki za info może jutro uda mi się założyć we Feu vercie to we wtorek w końcu na spocie się pojawie Pozdrawiam
-
[ALL B6] Felgi 9" z oponami 235/40R18 podejdą?
Witam, Jak w temacie niestety ale już zakupiłem sobie taki felunek i dopiero teraz solidnie sie zastanawiam, czy mi podejdą do mojej B6. Co o tym sądzicie?? co do ET felgi to chyba 45 ale głowy nie daje.
-
Spoty Katowice i okolice
To widzę że masz dobrą pracę skoro pracujesz sprzed kompa :> Kurde kolejny spot mnie minął, ale nie mam jak podjechać bo krążownik stoi już prawie 2 tygodnie w serwisie może w przyszły wtorek się już będę mógł pojawić i to na klubowych ramkach
-
Spoty Katowice i okolice
Tak się wtrącę, czy ktoś wie kto mi na spocie2 tyg. temu pożyczył płytę do nawigacji?? chciałbym oddać a nie wiem kto to był
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ostanie dane: Katowice- jakaś wiocha w hitlerowni-Katowice zjadło ok. 2.5 baku 98% trasy autostrada prędkość 160-250km/h Dystans dokładnie 1986km.
-
[B6 AYM] Brak mocy przy 120k/h 2.5 tdi
O no to wyszło Cię taniej niż mnie. W moim przypadku pomijając rzeczy nie związane z tematem to mam do wymiany turbo i EGR a samochód odbieram najwcześniej w przyszły czwartek. jak dostane to dam znać ile mnie to wyszło i jak jeździ
-
[B6 AKE] Żółta kontrolka z wykrzyknikiem
Miałem swojego czasu podobnie, i okazało się ze pompa paliwa skończyła żywot.
-
Spoty Katowice i okolice
Powitać Jak mi się furak nie sp....li to melduje się dzisiaj na spocie.
-
[B6 AYM] Brak mocy przy 120k/h 2.5 tdi
Witam, I ja mam podobny problem, u mnie auto jest mułowate od samego początku cięgnie max do 3000 obr. jak wrzucę 6 bieg to po jakiejś minucie ciągnie normalnie, jednak po puszczeniu gazu lub zwolnieniu, znowu to samo. Po podpięciu pod kompa nic złego nie pokazał(pomijając kilka innych błędów nie związanych z tematem). Wężyki sprawdziłem jest ok, zaworki wg. kompa tez wpożo, więc może turbina wsumie coś tam harczy od czasu do czasu, więc jadę 18 do Dynosoftu na czyszczenie turbo lub jego wymiane jeśli to już bedzię zajechane.
-
[ALL B5] [SZUKAM] Profesjonalne obszywanie skórą kierownicy
Na Chocimskiej 9 w Łodzi masz zakład tapicerski który Ci to zrobi, jednak nie znam ceny, gdyby Cię wzięło na obszywanie foteli boczków itd to tylko Java Car Design prawdopodobnie najlepsi w Polsce robią cuda, zresztą możesz wejść sobie na ich stronę i sam zobacz co do cen to na pewno Cię zniechęcą Pozdro
-
[B6 AYM] Brak mocy przy 120k/h 2.5 tdi
Witam, I ja mam podobny problem, słychać jakby coś tarło, a silnik przyspiesza jak mu się chce czasem jest tak, że nawet na luzie daje gaz w podłogę a on delikatnie ciągnie do 3000 obr. i więcej za cholere nie pójdzie a czasem idzie jak burza. Zobaczymy po świętach co powiedzą fachowcy, czy turbo do wymiany czy coś innego.
-
[B6 AKE] Jak zamontowany jest N18 w B6 V6 TDI ?
Witam, Mam ten sam silnik, więc jutro pstrykne fotke i zobaczysz jak to u mnie wygląda. Pozdro[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 22:16_________________________________________________O kurde nie zauważyłem że to już kawał czasu zleciało od napisania tego postu wiec dam se spokój chyba że nadal jest ci potrzebne foto
-
Spoty Katowice i okolice
Witam szanownych kolegów Jednak się dzisiaj nie poznamy, bo cholerny urząd mi nie dał tablic na dziś a bez to tak troche lipnie podjechać do odbioru dopiero na jutro także jak coś to do następnego spotu Pozdro for all
-
Spoty Katowice i okolice
Rozumiem i nikogo źle nie zrozumiałem teraz to mi dopeiro głupio na spota podjechać, jak walnąłem taką gafe
-
Spoty Katowice i okolice
Witam, A tak z innej beczki, czy ktoś, kto jutro będzie na spocie ma może VAG-a?? ostatnio nabyłem sobie B6 AKE i mam kilka błędów(opisałem je w dziale elektrycznym) więc będąc na spocie chętnie bym skorzystał z góry dzięki i pozdro
-
[B6 AKE] Kontrolki nie gasną co robić??
Tego właśnie nie wiem, ale tak jak pisał poprzednik podjadę na spota we wtorek może chłopaki coś poradzą, a jak nie to zostanie mi do wyboru DIGITRONIK w Katowicach lub ASO. W sumie wolałbym opcje nr. 1 bo ASO pewnie wymieni milion części i policzy jak za nową bryke Witam ponownie Problem rozwiązany po podpięciu pod VAG-a okazało się że padł czujnik ABS-u po wymianie wszystko śmiga jak talala