Treść opublikowana przez emperorek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
badz co badz ja bede jak ktos chce niech wpadnie, ładna pogoda wiec zapraszam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro bedziie spottt
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy ktos dzisiaj spotyka sie na franowie przy mc donalds, ot taki spot:P powiedzmy na 16
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no własnie chyba coś było grzebane:P
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka:P pytanko czy to auto jest z USA bo na to konkretnie sie czaje ale nie wiem jak to jest z autami z USA http://otomoto.pl/audi-s4-C11180429.html
-
[ALL B7] Nakładka pod tablice RS4 B7
no mozliwe ze cabrio juz sam nie wiem, jednak zdjecia tego auta są na necie i ten konkretny to sedan.... skoro to ramka z cabrio, to masz moze nr czesci??
-
[ALL B7] Nakładka pod tablice RS4 B7
http://www.gmgracing.com/images/gmgblackb76big.jpg kurcze to nie mam pomysłu na tym zdjeciu nie ma wersji cabrio tylko normalny sedan.... jakies pomysły
-
[ALL B7] Nakładka pod tablice RS4 B7
no tą stronke tez widziałem w etce jak w serwisie byłem i również wskazałem serwisantowi nr 4 jednak jak potem sie okazało samych "czwórek" jest kolejne kilka modeli...
-
[ALL B7] Nakładka pod tablice RS4 B7
witam szukam nakładki pod tablice od modelu rs4 b7, mianowicie poszukuje numeru czesci, chodzi o polerowaną nakładke która posiada zarówno na dole jak i u góry dwa paski z chromu.. ponizej zamieszczam zdjęcie... i oczywiscie pytanie czy bedzie ona pasować do a4 b7 ze zderzakiem s-line chodzi dokładnie o coś takiego http://www.gmgracing.com/images/gmgblackb76big.jpg pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie jacyś posiadacze audi a4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oo dzieki za info wybiore sie moze cos ciekawego mi podpowiedzą[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 19:13_________________________________________________a wiesz kto ma ta b7?? bo chodzi konkretnie o tą ramke pod tablice z przodu (polerowaną)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario jednak szpere zakładasz>???? moze poczekasz aż śniegi opadną Zakładasz 100% szpere czy mniej?? ps. pamietacie na zlocie kiedyś za starych czasów przyjechały dwie a4 b6 i b7 avant jedna miała pneumatyke, macie moze namiar do tego kolesia???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
okazało sie ze tamte były dobre ale jak juz rozkreciłem to stwierdziłem ze włoze te bo wieksze, no i powiem ze lepiej pociskają:PPP ps. a przerywało dlatego ze chinch przy radiu był luźny heheheh... to jak bede przejazdem to dryndne i ci podzuce a jak nie to na jakims zlocie na którym bedziesz... pozdro i dzieki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka Pany:PPP troche mnie nie było ale tez troche sie pozmieniało nareszcie jest chip :PPPP wypluło w serii 146km i 346Nm po czipsie 182km i 402Nm wiec ogolnie zadowolony jestem na maksa ps. vario bedziesz teraz w niedziele na zlocie?? wylicz mi ile płace za zwrotnice:P ps. druga sprawa ogarniał ktoś temat dołożenia tempomatu w b7??? na allegro znalazłem coś takiego.... http://moto.allegro.pl/item903475051_przelaczniki_tasma_audi_a4_b7_2007_tempomat.html czy to wystarczy czy brakuje jeszcze czegos??? Jest ktos od nas kto podejmie sie tego tematu z zamontowaniem i dostrojeniem??? (czy ta taśma z manetkami to avant czy sedan?? i czy jakas róznica w funkcjonowaniu jest chodzi o to iż w avancie jak wiadomo jeszcze jest tylnia wycieraczka) ps. madas oki dzieki bo bym przyjechał teraz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas film jest za***isty.. trzyma w niepewnosci, a tu nagle Madas:P
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja równierz dziekuje za spota, było godnie... Vario dzieki ze sprawiłes że głośniki zaczeły nieźle łupać:PPP wysłałem ci priv...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe dzieki za odpowiedz, na właczonym silniku normalnie jak mam wcisniete sprzegło i zmieniam bieg z 1 na 2 albo z 3 na 2 to złóżmy raz na dziesiec razy bieg nie wskoczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka dawno mnie nie było....co tam u was... moze ktos z was bedzie znał odpowiedz na pytanie.. mianowicie dzisiaj odebrałem auto od mechaniora wymieniałem sprzęgło i dwumas założyli mi LUKa i mam pytanko wyjechałem od mechanika i nie za kazdym razem wchodzi mi dwójka czy jest to normalne czy musi coś sie dotrzeć jeszcze ?? ogólnie robiłem to w porządnym zakładzie, moze nie zmienili oleju?? ale chyba nie da sie wymieniac i nie zmienic oleju?? pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aha bo ja mykam na spot audi a4 o 14 pod m1 to chyba ten drugi klub ale przejade sie zobacze, bo bedzie kilka osob które były na naszym spocie 2 tyg temu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj jest spot???? jak tak to czy w king cross??? bo pogoda sprzyja wiec może franowo:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziekuje za spocika Panowie ps. jak by ktoś miał kogos kto chce zime 195/65/15 goodyear ultra grip 7 to prosze na PW cena 600, dla klubowicza coś tam spuszcze:))) ps.2 kogo było to a6 ??? bo te Ledy z tyłu były kozackie, cały czas mam je przed oczami:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka. Miałem pisać kto ma problemy z drgającą soczewką w ksenonie bądź biksenonie... na ulicy szyperskiej 2 (garbary) jest zakład zajmujący sie tego typu sprawami, u mnie skasowali za naprawe 2 lamp 120 zł, wiec nie jest źle.. pozdrawiam, moze dzisiaj jakis mały spocik- kto może???? tak myślałem nad m1 np o 21
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
smacznego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe tam napewno nie zadzwonie:PPP
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok poszukam po firmach w poznaniu i na forach jak co to napisze