Treść opublikowana przez emperorek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic moze na forum znajde i sam cos zdzialam:PPPP
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wlasnie ponoc koszt naprawy jest śmieszny tylko gdzie to zrobic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka dawno mnie nie bylo czy macie moze namiar na kogos kto naprawia lapmy do b7??? mam ori xenon i samopoziomujace sie lampy niestety od najprawdopodobniej dziur soczewki sa ruchome i xenon mi drzy jak jade, macie moze kogos kto sie tym zajmuje, slyszalem ze tam sa jakies sprezynki ktore po prostu od uzytkowania sie obrywaja... jak ktos mialby jakas osobe ktora sie tego podejmie to niech napisze na priv
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam czy dzisiaj jest spocik.... jak tak to gdzie i o której
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak ktos by mial jakąs osobe zainteresowaną zapraszam 512265921, silnik i skrzynia z pierwszych oględzin ok
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema prosze roześlijcie tego linka dalej bardzo mi na tym zależy http://allegro.pl/show_item.php?item=665917524 moze go ktos na kilka dni podpiąc gdzies aby wszyscy widzieli, moze akurat ktos bedzie chcial kupic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heeheheh to juz rozumiem... Tak jak mówisz tylko jakis taki sentyment do b6 miałem:(((
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no własnie wydawało mi sie znajome b6 czarne w kombii, (przód od s4) nie znam nicka ale napewno od nas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to moze ktos sobie takiego nieoficjalnego zrobił bo z rodzinami byli )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przykra sprawa ... współczuję ..... teraz madas to tylko mi dobrze doradź jakie b7 mam kupić)) i na co uważać.. nic wypadek był nie bede płakać stało sie- najważniejsze zdrowie... ps. dzieki za współczucie, teraz w niedziele były 4 auta a4 na m1 koło norauto, wtedy dopiero sie smutno zrobiło ale dołącze do was niedługo ps2. by malutka no właśnie tak mi podpowiedzieli znajomi ze czesto zdrowie psychiczne w pzu wyzej cenia ubezpieczyciele niz fizyczne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tzn byłem na kurlandzkiej na przeswietleniach (troche posciemniałem) i ide do psychologa, bo chce z nw jak najwiecej wyciagnać... ogolnie mam tylko ślad od napinaczy na żebrach i barku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
troche poobijany ale nie spodziewałem sie tego ze audi tyle wytrzyma... ze mna wszystko ok, poprostu miałem szczeście tzn koles wyszedł z auta podbiegł do mnie a potem z tego co pamietam karetka go zabrała... no tak jest jak sie nie potrafi jezdzic autem z tylnym napedem w deszczu ps. teraz to najbardziej mi szkoda auta bo tyle w nie włożyłem pieniedzy heh, nic bedzie nastepne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ponad 180
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no w gre wchodzi całe autko bo co ja zrobie z samą kastą bez silniczka:((( także czekam na oferty jutro mam rzeczoznawce, wiec dokładnie wszystko bede wiedział tak wyglądało bmw 325 coupe przerobione na compact http://img197.imageshack.us/img197/9273/xyzx.jpg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka... kochani skasowałem moje a4 na hetmańskiej, bmw mnie uderzyło bokiem w bok... heh jestem taki zły ze szkoda gadać, z jego winy ale audiny szkoda... szukam nowego auta, bedzie to napewno b7 w sedanie cena do 60 tys zł... 2,0tdi 140km.... skóra xenon- i wstawki carbon albo srebrne, elekr szyby x4...takie sa moje wymagania, czy ma z was ktos moze taka na sprzedaz oczywiscie w takim stanie abym nie musial od razu wtryskow wymieniac, i bezwypadkowa... ps. jesli ktos bedzie zainteresowany kupnem mojej b6 niech napisze na priv auto stoi w wysogotowie krotoski-cichy cena 22.900 (zdjecia moge wyslac na maila) przód roztrzaskany 2 poduchy wystrzeliły, silnik cały, lewy tył lekko pukniety wyposazenie: skora, xenon, klimatronik, klimatyzowany schowek, drewno, zderzaki w kolorze nadwozia, esp itp, elektr podgrzewane lustra, szyby elektryczne x2, podgrzewane fotele, przyciemnione szyby, przebieg 137tys rok 2001 grudzien, moc 130/176km 405Nm jesli maci kogos kto skupuje auta to za taka cene oddam w dobre rece
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema robi sie coraz cieplej wiec moze sw jerzego???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam kto z was parkuje b5 kombi na parkingu na osiedlu stare żegrze??? poznalem po naklejce z tyłu na klapie klub a4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie wierze ledwo co posta naskrobałem a tutaj juz 10 odpowiedzi:PPP nieźle panowie i panie nieźle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeśli można również dzisiaj do kingcrosa podjade:PPPP
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka dawno nic nie pisałem postaram sie wpasc do selgrosu na parking na spocik, bliziutko mam bo na żegrzu mieszkam:))) czy bedzie ktos z vagiem, poniewaz nabijałem klime i sprawdzałem szczelnosc i wszysytko ok jednak nie załancza sie sprezarka i cały czas pali sie ECON, dodam ze nabijałem klima poniewaz wczesniej miałem nieszczelna chłodnice klimy i ja musiałem wymienic...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak sobie przeglądałem i znalazłem mój stary filmik z driftu zimą pod m1 na parkingu... miałem wtedy audi a3 1.8T 180km (quattro) oceńcie jak mi szło:))) http://pl.youtube.com/watch?v=poyjffJTBHc Moje pierwsze audi aż sie łezka w oku kręci... niestety tranwaj mi je skasował((
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja również dziekuje za spocik super ekipa, i fajnie było was poznać... Musashi dzieki za Vaga! (poduszka pod silnik juz załatwiona:))))
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
słuchajcie bo chce sie na ten spocik wybrać... czyli jutro o 16 tak??? tylko dokładnie gdzie, świętego jerzego??? (to chyba okolice bema??)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
śmieszny, autko chodzi juz???? to zapraszam dzisiaj na zawady na zlocik aut różnych marek o 22 podaj mi tel.. to sie mozemy jakos zgadac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze stary nie mam prostownika ale popytam sąsiadów może któryś posiada i dam potem znać a kupić pewnie można w każdy większym z częściami. no jutro bede w poznaniu ok 21... wiem ze prostownik mam w piwnicy nie dam głowy ze działa bo n lat temu uzywałem go do starego gruchota... jesli chodzi gdzie kupic to tak jak powiedział juz ktos TESCO nawet chyba 24h otwarte