-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Witam...Postanowiłem sobie oświetlić trochę bardziej w aucie... Może to nie wygląda zbyt estetycznie ale zobaczymy efekt w nocy... Zaczęło się od tego że spaliła mi się żarówka lampce na tylnej belce... Z tej lampki praktycznie nie korzystam pozatym za wiele światła nie dawała... Podpiąłem się do niej...Musiałem ją ściągnąć i podpiąć się do kostki... Niestety wtedy zdjęć przy tym nie porobiłem... Kabelki wyprowadziłem górą pod tym plastikiem na belce nie ściągając go( ukryłem je pod tym plastikiem)...i dalej pod tą elastyczną osłonką... Na środkowej belce nakleiłem taki gotowy moduł z zalanymi ledami w plastikowej obudowie (6.50zł szt) I dalej z kabelkami pod schowek... na lampce z tyłu ustawiłem sobie żeby zapalały się przy otwartych drzwiach i gotowe... Wieczorem postaram się zrobić jakieś zdjęcia to dokleję jak wygląda to w nocy... _________________________________________________ Oczywiście tak jak to Wszyscy opisują... lepszy efekt na żywca... pozdrawiam
-
[B5 ADR] Auto zamula, zupełnie straciło jad.
ja u siebie też nie mam tej gruchy... '96 przy okazji gdzie uzyskam logi z przepływki(domyślam się że na vag'u) i czy wynik jest w % czy w g/s ?
-
[B5 ADR] Auto zamula, zupełnie straciło jad.
Koledzy ... jeśli chodzi o mułowatość... nie mam błędów na Vag-u a jednak auto jest trochę mułowate.. podpowiedzcie mi czy jest możliwe żeby przepływomierz powietrza był za to odpowiedzialny? usłyszałem że może podawać błędne dane dotyczące przepływu powietrza...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
żyjący i chetni do życia i spotkania...odezwijcie się to coś zorganizujemy w któryś wolny dzień pozdrawiam Wszystkich
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
W sobote pogoda niedopisała... padało i padało... pozatym dzień jakiś taki czarnobiały ze względu na wydarzenia...masakra... dziś niestety dawcav6 nie dam rady... w kolejny weekend może coś zaplanujemy pozdrawiam
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Witam Wszystkich... Arturo 86...jeden nieoficjalny spocik niestety cie ominął :gwizdanie: ogólnie dziękujemy że założyłeś wątek bo wierzysz przynajmniej w to że można by coś zorganizować w naszej mieścinie jestem na tak... co do organizowania... ja nie biorę na siebie odpowiedzialności...wiadomo każdy chce miło i bezpiecznie spędzić czas... ...z racji tego że nie ma zbyt wielu chętnych... (a nawet jeśli przyjechałby jeden chętny do pogadania to wiem że z godzinkę zawsze można miło pogadać ) nie potrzeba wielkiego parkingu...dlatego będę w: Sobotę o godz. 18 - parking przy krytej pływalni... jak ktoś będzie chciał podjechać pogadać ... w razie czego będę na CB na kanale 10 pozdrawiam
-
Każdy może przegrać...
Kumpel znalazł coś takiego... http://www.kazdy-moze-przegrac.pl/
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Witam Pamiętam srebrnego avanta... rejestracja była SG ale faktycznie na KK coś cichutko... i co z założycielem tematu??? mugłby się odezwać... ludzie dziś kulki święcą
-
[ALL B5] Lampy tył do B5. Zdjęcie, proszę o VT.
te lampki to nie ledy...ale na srebrnym się ładnie prezentują
-
[ALL B5] Znikające paliwo, tylko nie wiem czy rzeczywiście, czy tylko na wskaźniku...
To masz kolego farta w mojej ADR miałem podobnie chociaż nie mam gazu... jechałem przez holandie autrostradką...po przejechaniu ok 50 km średnią prędkością 120km/h usłyszałem dźwięk zapalającej się rezerwy...zjechałem dotankowałem...a jak ruszyłem zdziwienie że mam znowu tak wiele paliwa... zdażyło mi się tak może ze 3 razy.... po kilku tygodniach palił mi się bezpiecznik od pompki paliwa...podczas jazdy... zdażyło się to może ze 3 razy chociaż raz...wracałem do mieszkania ... i w przeciągu 100km...wymienilem 4 bezpieczniki... wkoncu któregoś kolejnego dnia wjeżdżając na prom....silnik zgasł i nie odpalił.. kumpel zaproponował psiknąć jakimś sprayem chyba w przepustnice... autko chwile pochodziło i zgasło.... stwierdziliśmy że to pompka...równierz nie było słychać jak pracuje... u mechanika to samo...pompka nie pracuje... zamówił nową...starą chciałem sobie zostawić... od pół roku od wymiany pompki nic sie nie dzieje ze wskaźnikiem... pozatym co dziwne...po pół roku zepsuta pompka ..po podłączeniu pod 12V działa... to moja historia... mam nadzieje że u ciebie kolego problem się skończy...po wyczyszczeniu pływaka
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
I po spotkanku.... Jednak nie byłem sam Dzienx dawcav6 za przyjazd... Ogólnie można skleić kolejną datę może jeszcze ktoś dojedzie... tyle że w innym miejscu... propozycja za Orlenem (piasty)... na końcu parkingu Kauflanda... parking przed pływalnią... może na jutro ktoś ma propozycje :gwizdanie: Pozdrawiam
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Witam Wszystkich... Mam troche wolnego czasu....Będę na Carrefour dzisiaj Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Czerwony kolektor wydechowy
Kolego...czy on się żarzy czy ma tylko czerwony kolor... sprawdź przed jazdą czy też jest taki kolor... mój widoczny na zdjęciu tylko wygląda jakby się żarzył. nie jest chyba możliwe żeby po 2 kilometrach tak się zagrzewał...
-
[B5 ADP] Falujące obroty, a wspomaganie kierownicy
Więc jeśli nie chcemy obciążać pompy... nie trzymajmy do oporu skręconej kierownicy... a z obrotami każdy raczej tak ma... nawet jak tylko szarpnie się kierownicą...to odczuwalny jest spadek obrotów...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
widzę że odbiegamy od tematu widzę że przyjęła się też sobota na carrefour... pozdrawiam
Joker
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta