Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

patry(m)k(3)

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez patry(m)k(3)

  1. Miałem być już teraz w marcu ale jak zwykle coś wyskoczy
  2. Jak w temacie poszukuje zdjęcia jak wygląda spolerowana standardowa dwu rurka tylko i wyłacznie w benzynie w dieslach znalazłema a w benzynie żadnej Z góry dzięki
  3. Zawiasu chyba nie mam 1BE bo miękki i wysoko stoi a zakupiłem nowe zawieszenie gwintowane MTS-TECHNIK z 2 letnią gwarancją
  4. Panie Slocie vel Jacku przecież to twoja szkoła jazdy wymusiła na mnie zmianę używania świateł żebym siary nie przynosił na szczecińskiej wsiosce PS- odpowiedź brzmi tylko od święta
  5. Spy foto Co do lamp przednich być może w przyszłości będą xenonowe podzielone z S4 ale do tego przydało by się od razu spryski czyli najlepiej zderzak od es-ki a jak by już był to grzechem było by nie upchnąć tam fmic i tak to wszystko się kreci w kółko :gwizdanie: Na pewno wymienię boczne kierunki na białe Dzięki chłopaki za opinie
  6. Po moim byłym Golfie przeszedł czas na na coś innego z założenia miało być na pewno mocniejsze i na pewno w benzynie po kilku przejażdżkach A4 wiedziałem że to musi być to auto. Szukałem tylko i wyłącznie turbo benzyny i udało się kupić A4 z grudnia 98 roku z silnikiem 1,8 T 150 km z napędem na przednią oś. Wyposażenie w porównaniu do golfa bardzo bogate :hmm: klima,duży fis, 4 jaśki, 4 el. szyby itd... kolor srebrny metalik i oczywiście w sedanie :satan: Plany są..... w miarę postępów będą uaktualnienia bo przecież lepiej pisać o czymś co już faktycznie jest niż bujać w obłokach.... :pub: Na wiosnę zostały już poczynione zakupy Nówki felgi RH w 17" z nowymi oponkami 225/45/17 Gwintowane zawieszenie MTS-TECHNiK Fotki wrzucę jak założę na autko Apropo zmiany zawieszenia to chce od razu wymienić wahacze ale jest dylemat czy Master Sporty czy lemfordery tylko ta ich cena Parę fotek mojej turbo serii Spy foto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.