Treść opublikowana przez ROBERT
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak przyjmiesz w ciągu 10 dni 45 zastrzyków ( z czego na początku 6 na dzień ) to pogadamy ---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:36 ---------- Może i przez to taki "anty" niemiecki jestem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja się synek nie odzywałem przez inną przyczynę ... i nawet Tobie nie życzę czegoś takiego
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kumpel jechał na ESP - ITA ( w Gdańsku ) ale miał bilety po 800 zł więc odpuściłem , mówił , że klasa przeżycie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Raczej Ciebie jutro żyłka pęknie Z innej beczki : Jakby kogoś interesowało to mam AM z czerwca ( działa bez problemu )
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To wszystko gra psychologiczna przed jutrzejszym meczem , ale jak widać Badboy i Ty Krzysztof d*pami już trzęsiecie ---------- Post dopisany at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ---------- :decayed: ---------- Post dopisany at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ---------- Kużwa jak Wy wszystko bierzecie na REAL ---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ---------- Aha i ni chodziło mi o REAL Madryt ---------- Post dopisany at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany at 01:09 ---------- Jutro GER : ITA 0 :0 Po karnych ITA zagra z ESP
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
---------- Post dopisany at 01:04 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ---------- A po co takie odzywki typu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Czas to jedyne 48 h różnicy w odpoczynku między ITA i GER ---------- Post dopisany at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ---------- I nara
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A ty to już z ruskimi zaczynasz , najpierw szwabów wy***iemy później kaccapów ---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ---------- Badboy cały czas on line tylko kombinuje jak tu teraz tego "mopa" w fabryce bmw zagadać" Właśnie prze to rozpierdalają mnie tacy "Polskie Niemcy" Prawda wyszła na jaw niestety ---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ---------- Ale koniec "rasistowskich" poglądów Jutro Italia wygra i tyle
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No czyli co , będziesz za Hiszpanią jeżeli przegra Synek nie czytaj za dużo ONETU i tym podobnych dupin Hiszpanie wszystkich wk***iają bo ciągle wygrywają i tyle , ... aha i niech mi nikt nie mówi , że Niemcy rają w tej chwili najlepszą piłkę ---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ---------- Szymon to wszystko Polsko-Niemieckie porachunki ... za którąś ze stron chyba kuźwa staniesz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jest tu kilka takich Wielkich NIEMCÓW , szczególnie jeden jadący na mopie w fabryce bmw ( bo kuzynka jego mamy kiedyś sprzątała u kierownika hali który ma teraz za zadnie właśnie porządki w bmw ) :decayed: ---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ---------- I czuje sie wspaniałym Niemcem , lepszym od nas
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Teraz nie wiem o co wam kaman Akurat wszyscy piszą których najmniej miałem na myśli
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A czy ja panie Onion tą "gburownię" piję do Ciebie akurat
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zauważ , że Hiszpanie 48 h mniej odpoczywali od tych wszystkich CR7 , tak samo jutro Gebelsownia miała 48 h więcej odpoczynku od Makaroniarstwa ---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ---------- Jutro Makarony wygrają w karnych W Niedzielę FINAŁ : ESP : ITA I wygrają makarony ---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ---------- Nara wszystkie pociotki i inni Helmuty co macie pół familii w tych Szwabiastych stronach gdzie w wakacje jedziecie na mopie np. w FABRYCE BMW :grin::grin: j**ane cfaniaczki , czują się Niemcami ( chociaż troszkę )
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zobaczysz synku , jutro ITALIA :grin: ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ---------- A ty pie-rdolnięty .... z niebieskiego młotka w Helmutowski łeb
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ESPANIA Brawa dla Portugalii :oklasky: A jutro ITALIA :brawo:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Espania Espania Espania
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Bo tak jest ciekawiej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak możesz popierać Roberta skoro on jest anty Niemcy... Dokładnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Najlepiej to zapytaj się mamy czy cię jeszcze kocha Bo teraz to pier**lisz jak mały Kazik Szwaby grają atrakcyjny football ... łożesz matko i córko :facepalm: ... widzisz i nie grzmisz Co do przepowiedni , już się przyznałem wcześniej , że Oranje zadupcyli ten turniej ( zresztą tak jak większość ego typu imprez ) Teraz trzymam kciuki za Italię , nigdy nie byłem i nie będę za ENG i GER Rozdupi mnie to forum z tm zjadaniem liter :wallbash: ... jeszcze kil dni i kasuję konto ( specjalnie zostawiłem to "kil" zamiast kilka i te poprednie "zjedzone" literki w innych słowah ... i tak to wygląda ostatnio i tylo na tym "pojebanym" form )
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak już tam pojadą to dostaną wdupione od Espanii ... ale stawiam na Italię w czwartek ( choć Makaroniarze dwa dni krócej od Helmutów odpoczywali ) Ju mnie to wk***ia ( te ciągłe wstawianie literek które "zjadło" , następne moje posty będą bez tych poprawek ) ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ---------- o co jej zrobić jak piszę z lapka ?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Na pewno kupiłeś nie ORI i tu szukaj przyczyny
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak nie jak tak A tak poza tym w czwartek Helmuty jadą do domu Dostaną wjeb od Italii Nie wiem czemu ( ciekaw jestem czy wam też tak się dzieje ) ale ostatnio co coś piszę na tym forum "zjada" mi literki ( tak się dzieje tylko na tym forum , np. na innych forach na których jeszcze czasami coś napiszę jest wszystko ok )
-
Akwarium
Poczekaj jeszcze z miesiąc i zauważysz , że się rozmnożyły
-
Akwarium
Ostatnio w Rybniku w "Zoo Afryka" , wiem , że ciężko je dostać a jak się pojawią idą jak "świeże bułeczki"
-
Akwarium
Nie bardzo , na glony ( to jak już zresztą kiedyś wspominałem ) najlepszymi pożeraczami będą Otoski ( warto pamiętać , że to stadna ryba ) ew. krewetki Amano