Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Nawet wujek Adaś do Play'a przechodzi a ja zerwałem z nimi umowę
  2. Najlepszego dla wszystkich kobiet
  3. ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- Michały bo mają fajną nazwę - PS3
  4. Wziąłem 91 wystarczy Masa własna to 1535 kg a dopuszczalna masa całkowita to 2010 kg 615 x 4 = 2460 kg
  5. Nie kapuja
  6. 1. Conti 2. Michelin 3. Pirelli A nośność 94 czy 91 wystarczy ? ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- A jak
  7. Ale mocie wyjebane ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ---------- Pany które wybrać w rozm. 225/45 R17 ? pirelli pzero rosso conti sc5 michelin ps3 good. optigrip good. efficente good. f1 assim . 2 Jak na razie jestem najbardziej za Michałami ( choć najdroższe z tego grona ) , jeździł/jeździ ktoś z was na którychś z w.w. opon ?
  8. ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ---------- "El Clasico" się zaczyna
  9. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    wujek Google wszystko wie Choroby i leczenie ryb akwariowych Najpopularniejsze choroby ryb akwariowych-objawy i leczenie. - www.aquaparadise.fora.pl Aqua Forum Akwarystyczne :: Zobacz temat - Choroby Ryb Akwariowych -->SPRAWDŹ ZANIM ZAPYTASZ<-- Super Akwarium - Pleśniawka itd. ...
  10. Nie ma oleju full syntetycznego spełniajacego normę do PD
  11. A co ma piernik do wiatraka ? A co do oleju na jakim jeździł zanim go kupiłem to najpierw był to CASTROL SLX LONGLIFE II 0W-30 , a następne wymiany były już na CASTROL SLX LONGLIFE III 5W-30 Ja nie stosuję LL CASTROL to dobry olej pod warunkiem , że nie kupisz go m.in. w PL Na forum octawii jest za***isty wątek o olejach , warto poczytać , nie jak na naszym forum MOTUL , MOTUL , MOTUL , wszystko inne beee... Portal użytkowników Skoda Octavia :: Zobacz temat - Jaki olej do TDI - archiwum
  12. A jak B.dobry olej Jak co to Tom ma nawet w dobrych cenach
  13. Coś mu teraz zapodoł ? LQMO Nie z molibdenem jakoś mam stracha ( jakby nie było nie posiada aprobat od żadnego producenta , jakbym potrzebował aprobaty 505.00 albo 502.00 to może i bym zaryzykował ale z 505.01 i PD w moim traktorze troszkę mam stracha ) , chociaż wg. mnie to b.dobry olej ale do trochę zajechanych już parchów ... wg. mnie jak najbardziej nada się do starszych traktorów które bez problemu dają rady nawet na oleju z nadmorskich smażalni Drugi raz TOP TEC'a ... i wg. mnie jest lepiej niż na "wspaniałym" MOTUL'u ( który jest jak najbardziej dobrym olejem ale jednak troszkę przereklamowanym )
  14. Wiesiek moje i bez MOTULa sobie radzi
  15. Pany sąsiad chce sprzedać http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/all-b5-czarne-a4-avant-130517/#post1563388
  16. jako FIFA 13 sa promocje kaj ? Nie wiem , ja kupiłem w Media pod koniec roku , była przecena ze 189 na 129 zł
  17. Ja znam za***iste miejsce na spota tyle tylko , że to nie Rybnik , już dawno o tym myślałem Jak co to "Papik" w Rzuchowie
  18. I jak Seves ogarniasz się z BT ? No właśnie Seves ogarniaj się , 12 miejsc jeszcze tylko zostało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.