Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Podjedź jutro to pogadamy PS. Czasami przy odjęciu gazu słychać taki "szelest" , ja też tak mam , było nawet kilka wątków tu na forum o tym , ale nikt niestety nie doszedł co jest przyczyną , jeżdżę tak i nic się nie dzieje Wg. mnie winna jest "komora" filtra powietrza ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Seves VW chwali Wiem , wiem , Wiesiek ma fajną furę , chciałem się nawet z nim machnąć Był z Basią u mnie jak ją kupił w grudniu ( zaś my byli "KO" ) od tej pory się nie odzywa
  2. Zapieczone VTG, problemy z VAC , N75 , KAT Stawiam na to pierwsze ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- Log gr. 011 dynamicznie
  3. Kuźwa a ja nie dałem dziś rady , nie było mnie w domu od rana Może w długi weekend upierdzielimy jakiego grill'a ?
  4. Szymon wpadnij na jako kafa Potrzebuja pole przełorać
  5. ---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ---------- Ja na 99% też bym się pisał na jutro
  6. Seves graty zajebistego furacza PS. trzeba byłoby
  7. Arek i ile to siadzie ? - 30 ? Amory jeszcze trochę wytrzymają na tym czy padną raz dwa ? Seves pochwal się
  8. Na - 20 u mnie się skończy , więcej nie chcę ( no ew. - 30 , ale musiałbym łobejrzeć )
  9. Nie ma kto zawiechy z s-line spylić ? Ile takie cuś by mnie wyszło , żeby "padło spadło' o ~ 2 cm ? Troszkę szkoda mi moje amory ruszać bo po ostatnim przeglądzie były jeszcze w b.dobrym stanie , może da sie to jakoś załatwić bez ich ruszania , np. same fedry wymienić
  10. Ja chętnie bym podjechał ale też mnie nie będzie , jadę do rodziców To forum A4 a Wiesiek wkleja jakiegoś VW Wiesiek piknie jest PS. Chlapacze wyciep
  11. U mnie też gumy założone
  12. ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- Miałem jechać gumy dziś przeciepać ale olałem to , nie chce mi się
  13. Arek wtyczka od airbag'a pod którymś z siedzeń , trzeba VAGa podłączyć i będziesz wiedział z której strony
  14. Powiem tak : Wymień płyn jak jest brązowy , zapewne przez ostatnie ~ 7 lat nikt tego jeszcze nie zrobił
  15. Arek stawiam , że na 99,999999% będzie to airbag w stołku Ja jak miałem B5 wkurwiłem się tym , że trzeba było co chwilę podłączać VAGa i kasować błąd , wy***ałem tą wtyczkę pod żicem i polutowałem kabelki Sąsiadowi już też kilka razy kasowałem to samo
  16. RS6 ja ale C6
  17. Świnta , świnta
  18. Wesołych Świąt i mokrego dyngusa !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.