Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Pozdro z nad Morza
  2. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Osprzęt schowaj i mniej światła
  3. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Fajne
  4. Dla mnie Ochodzita to jedna z lepszych knajp ( jezeli nie najlepssza ) w jakich jadłem 14-dniowe Tyskie za***iste , potwierdzam chociaż od jakiegoś czasu pije b. mało piwa
  5. Ja jeżdżę z takim bagażnikiem , nie raz trafiłem na misiakow i żaden się nie przyebay Nie ma na to jeszcze przepisów w naszym wspaniałym kraju ... także jak trafisz na naprawdę j**nietego pana w mundurze to zapłacisz ...
  6. Dokładkę juz mam , potrzebuje jeszcze czujnik PDC
  7. Ja nie ... moja
  8. DOBRY Kupię tylną dokładkę/zderzak do B6 Avant 1.9 TDI ... oczywiście całą , całe zaczepy
  9. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Na allegro znajdziesz Helmety , polecam gościa z Mikołowa , ma też inne ślimaki
  10. Ja się nie obrażam Synki jedzie ktoś do BT w tym roku ( znaczy w przyszłym ) ... Ja z moją jedziemy na 99% ... ( będzie to 4 raz) Dawać ... zwiedzać ... AKU kupione, Varta SILVER 74 Ah "Stary" Moll miał po nocce 12.1 V choć był ładowany dość często otatnio CTEK'iem
  11. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Młode jeszcze ( ze 2 cm ) ... 7 sztuk
  12. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
  13. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Co do pierwszego zdania to do tej "klepki' to ma się tak jak powiedzmy poziom wtajemniczenia ... A poza ty jak dla Ciebie mega problemem jest podmiana wody w 200 litrach no to sorry ...ale nie mamy o czym gadać To że w akwarium trzyma się biotopu itp. to ok ale flora czy fauna samo sobie wody nie podmieni jak to się dzieje w naturze
  14. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobrze gadasz Aleeeee ... od razu załóż , że i ten większy , będzie za mały po tygodniu ... A to niby czemu,? Nie wiem jak podchodzicie do akwarystyki, ale cotygodniowa podmiana wody w dużym akwarium może być uciążliwa, dodatkowo większe akwarium to większe koszty. W domu mam 63l i to jest optymalna wielkość dla mnie. Choć przez te prawie 20lat jak w moim domu jest akwarium miałem już różne zbiorniki uznałem ze 63l jest ok, podmiana 25l wody z RO to nie problem co innego gdybym miał podmieniac 120litrow, bo akwarium 240l tez miałem. Lepsze małe a zadbane, przyciągające wzrok niż wielkie a zaniedbane. Mam w pracy akwarium 2000l i wiem ile roboty jest z podmianą. Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka Widać , że troszkę jednak brakuje Ci do tej "klepki" .. ... oczywiście nie uraź się ... 63 l to taki kotnik dla Gupików To jest tak jakbyś gadał , że jesteś wędkarzem ale wk***ia Cię jeżdżenie na ryby ... sssssssssssssssssssssssssss Z innej beczki , mam do oddania Melanochromis Johanni i Iodotropheus Sprengerae
  15. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobrze gadasz Aleeeee ... od razu załóż , że i ten większy , będzie za mały po tygodniu ...
  16. Siemka Kiedyś kupiłem CTEK'a w LucArt i gościu się polecał na przyszłość przez to z tego sklepu wkleiłem linki Ja znowu słyszałem , że od Boscha lepsza jest Varta ? Ale jak by nie było kupię Bosch S5 lub Vartę Silver Mogę spokojnie zapodać 77Ah jak ORI jest 72 Ah ? Chyba tak co ? Mam Ctek'a więc go od czasu do czasu podładuję sssssssssssssssssss Z innej beczki , ... coś dla akwamaniaków , nie chce ktoś Pseudotropheus johannii https://www.google.pl/search?q=pyszczak+johanni&sa=X&biw=1280&bih=641&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=vOZ5VPP4OOea7gayzoGIDw&ved=0CB8QsAQ oraz Iodotropheus sprengerae https://www.google.pl/search?q=Iodotropheus+sprengerae&client=firefox-a&hs=8sl&rls=org.mozilla:pl:official&channel=rcs&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Jud5VMuSK6XB7Ab-k4HABg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=641
  17. Witam Pany po dłuższej nieobecności Mam do was pytanko , przyszedł czas na zmianę aku , który byście wybrali ? http://allegro.pl/akumulator-varta-silver-dynamic-74ah-750a-rybnik-i4783999351.html http://allegro.pl/akumulator-varta-silver-dynamic-77ah-780a-77-e44-i4784002679.html http://allegro.pl/akumulator-bosch-silver-s5-77-ah-780a-rybnik-i4784002252.html http://allegro.pl/akumulator-centra-futura-72ah-720a-ca722-rybnik-i4784017604.html http://allegro.pl/akumulator-centra-futura-77ah-760a-ca770-rybnik-i4784017094.html Obecnie jest jeszcze fabryczny Moll 72 Ah
  18. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja też mam 240 l ale proste , cały komplet od Diversa ( Ty chyba też ? ) Te kamienie to serpentynit ? Światełko są to moduły LED 5630 Samsunga czy naświetlacze LED ?
  19. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Też chcę te rybki co wymieniłeś + rdzawe Właśnie na Klub Malawi zgłębiam wiedzę
  20. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja też jestem "w trakcie przejścia" na Malawi Zgłębiam moją wiedzę na temat tego biotopu bo nigdy jeszcze nie miałem jeszcze Pyszcaków ( akwarystyką zajmuję się koło 25 lat )
  21. łojojojojjj kaj ci się "użytkownik" stracił ?
  22. Buhahaha Trzeba kogoś "postresować"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.