Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. hmmmmm, tu chyba będzie ciężko o kogoś takiego...... Noooo , ciężko będzie ale może mnie zaskoczysz :decayed: ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- PS. Krzysiek zbierasz jeszcze te FV ? Bo nie wiem czy brać je dalej na tankszteli czy nie
  2. Pany chcę gwint zapodać , zna się ktoś na tym ? Sam gwint już mam , tylko teraz muszę to wymienić ... tak na 60-70 % wiem o co chodzi z wymianą ale potrzebowałbym jeszcze kilku "wskazówek" Ma ktoś jakieś większe pojęcie o tym ?
  3. Sprawdź jeszcze jak wspomniałem wcześniej napinacz , jak nie to raczej pompa kończy żywot
  4. Tak jest
  5. Raczej pompa ... paski sprawdza się m.in. polewając je odrobiną wody , po tym powinny od razu przestać piszczeć
  6. Jak te harmonijki masz "spocone" to najprawdopodobniej magiel już puszcza ...
  7. Jak się nie da 110 to spróbuj 109 lub 111
  8. Korekta wyświetlanego spalania pokazywanego na FISie ( by było takie jakie wychodzi realnie przy dystrybutorze ) Podłączasz VCDS-a : [17-Instruments] >>> [Adaptation] >>> [kanał 03] i zmieniasz w zakresie 85-115 (domyślna wartość ustawiona to 100, tyle też powinno tam być teraz ustawione jeżeli nikt wcześniej tam nie grzebał) Dla przykładu, jeśli dotychczasowe realne spalanie = 7L/100km a wg. FIS'a = 6.5L/100km to dzielisz (7/6.5) x (domyślna wartość, czyli powinno być 100) = 107.69, co po koniecznym zaokrągleniu daje 108 i taką wartość ustawiasz w polu [New value] , klikasz [save] i od teraz cieszysz się znacznie bardziej dokładnym wskazywaniem spalania Twojego traktora
  9. Olej w silniku nie ma nic wspólnego , najpierw dokładnie zlokalizuj skąd ten pisk dochodzi , pompa wspomagania a może pasek , napinacz ... W ogóle napisz co to za auto bo z Twego profilu za dużo nie można się dowiedzieć
  10. ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- łooo kutwa
  11. W to akurat nie wierzę ( no chyba , że w BVB zostanie , w tej chili ma jedną z najmniejszych "stawek" w BVB ) ... ale z resztą się zgadzam
  12. Patrz jak ich Barca rozjedzie na Camp Nou Ty się tez yno odezwiesz zawsze po meczu Bayernu , tak to ani cześć nie powiesz O tym to jo już downo wiem , że Bayern w tym roku jest nie do zatrzymania ... przypuszczam , że i w przyszłych latach tym bardziej jak przyjdzie Pep
  13. Nie ma ktoś miernika do ustawiania anteny SAT ? Zmieniłem antenę na większą (80cm) z konwerterem TWIN , moc sygnału b.dobra ale wszystkie HD mają lagi ... SD bez problemu W dekoderze nie da się sprawdzić jakości sygnału , jest tylko moc , przypuszczam , że jakość jest słaba i trzeba jeszcze delikatuśną korektę zrobić w pionie lub przekręcić konwerter Na poprzedniej antenie (60cm) nie było problemów jedynie podczas sporych opadów
  14. Ja kiedyś używałem
  15. Basia się nie sugerowała , Wiesiek ją namówił Było na pewno : "No wiesz Basiu , tyle miejsca z zadku , a może jaki "film" kiedy obejrzymy ... "
  16. Widziołeś , kiedyś w maluchu z zadku trzeba było se dać rady , a Wiesiek teraz mo tela miejsca ... ale z drugij strony to już je emeryt ... :tongue4:
  17. Kuźwa na letnich podjedź , nie będę przecież do zimy czekał A po drugie , troszkę źle to ująłem , tu nie chodzi o oranie tylko takie małe odświeżenie powierzchni zielonej
  18. Tak po cichu powiem , Wiesiek ekstra taką bez mała kupił , żeby z zadku w aucie ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.