Treść opublikowana przez ROBERT
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zapewne na Prater w Wiedniu ---------- Post dopisany at 02:12 ---------- Poprzedni post napisany at 02:10 ---------- Mam 1 szt.- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No i elegancko ja niestety dziś musiałem odpuścić- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ---------- Czyste skurwole z tych złodziei , takim powinni wszystkie łapy połamać i wsadzić na 20 lat do paki A tak na poważnie VW mogą se kraść niech tylko się odpier**lą od ---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ---------- Wiesiek jo sie cały czas boja nie yno teraz PS. edytuje sie Twoje posty jak kiedyś cabriofana- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ok to jak nic nie skombinuję to się odezwę- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
W sobotę był kumpel u mnie i na sam koniec telefon tak ujowo upadł mi w kuchni na kafelki ( oczywiście trzeźwy nie byłem ) ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- Nie ma kto za flaszkę jakiego starego fona spylić ?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Komunia była w niedzielę a telefon rozdupił się w sobotę- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Krzysztof PW- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A naprawa gadasz ok. tygodnia ? Jeszcze się zgadamy dziś idę zaraz na komunię i nie mam czasu za bardzo A ile jak będzie tylko touch ? ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ---------- Szkiełko jest popękane a co do lcd widać jakieś ryski jeszcze pod szkiełkiem więc nie wiem czy lcd jest cały- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chyba tylko touch chociaż nie wiem czy LCD też nie pękł ( ale raczej nie ) , ile wyniesie +/- naprawa ? ---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ---------- Czemu sprzedawać ? ---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- Kuźwa bez telefonu zostałem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ---------- Pany upadł mi telefon i rozdupił się wyświetlacz , gdzie to dać wymienić , macie ktoś jakieś polecane serwisy komórek w Rybniku ? ( tel. to HTC Wildfire S )- Akwarium
Wszystkie pokarmy są ok bardzo dobrze , że urozmaicasz rybą dietę różnymi pokarmami , do niedawna też stosowałem pokarmy Tropicala ale przeszedłem na Hikari- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- Akwarium
Korzeń z orzecha to wg. mnie nie najlepsze wyjście Najlepiej jak mówisz kupić sobie w sklepie albo poszukać gdzieś na allegro czy forach akwarystycznych gdzie ktoś chce sprzedać korzeń bo mu coś w nim nie pasi ... z drugiej strony ja mam korzeń który kilka miesięcy temu wyciągnąłem z akwarium bo szkoda mi było miejsca które zajmował ( wolałem zamiast niego posadzić nowe rośliny ) ale na razie szkoda mi go komuś "oddawać" więc jeszcze zostanie u mnie ( korzeń dokładnie nie pamiętam ile ale kosztował coś koło 80 zł w sklepie ) ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ---------- np. http://allegro.pl/korzen-do-akwarium-krewetkarium-i2326665307.html http://allegro.pl/korzen-mangrowca-do-akwarium-korzenie-od-19-zl-i2339473362.html http://allegro.pl/korzen-do-akwarium-i2332832031.html http://allegro.pl/korzen-mangrowca-idealny-do-mchow-nr-73-i2317188911.html http://allegro.pl/korzen-mangrowca-idealny-do-mchow-nr-76-i2317188917.html http://allegro.pl/listing.php/search?category=90106&string=korze%C5%84&p=1 ...- Akwarium
Pamiętaj , że korzeń musi być martwy ( z drzewa już dawno obumarłego ) http://www.superakwarium.pl/poradnik-akwarystyczny/korzenie-do-akwarium-8211-preparowanie-id259.html http://www.akwaswiat.net/wiedza-o-korzeniach-t-4537.html- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ---------- Nie wiem jeszcze ale raczej dziś znów nie dam rady , ma dziś kumpel wpaść , jutro komunia a w domu kupa robotyNawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście