Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie tylko słabe światło ale i nieodpowiednie widmo tegoż światła ( jeżeli są to np. świetlówki "przemysłowe" ) ... chociaż "moc na litr" też ma znaczenie szczególnie przy dozowaniu CO2 i nawożeniu makro i mikro , a z tego co wiem kolega zapodaje CO2 z bimbrowni
  2. Wiesiu nazwa forum zmieniła się na .pl ( czyli tak jak kiedyś na "starym" ), do soboty/niedzieli było .vb ... ale skąd My mieliśmy to wiedzieć do uja pana Nie odebrałem bo robiłem grilla ( pierwszy raz pstrąga ... mniam ) i późno wróciłem do domu a tel. był w domu i nie chciałem oddzwaniać po 23:00
  3. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak dawno temu zakladales zbiornik?okrzemki to plaga swiezych zbiornikow,najlepiej byloby kupic wklad do filtra redukujacy krzemiany z wody(to ich zwiazki sa powodem powstawania tych brzydkich glonow) Z tego co mi wiadomo zbiornik "swoje już przeszedł" ( chociaż nie wiem czy czasami Daniel nie zaburza przypadkiem "proces nitryfikacji" np. nieodpowiednio czyszcząc filtr ) ... okrzemki to jak najbardziej "zmora" atakująca szczególnie świeże akwaria ale także niedobrze doświetlonych
  4. Byłem na "spocie" ale nikogo nie zastałem Od wczoraj mi forum nie działało wchodząc z zakładek , teraz ( kilka minut temu spróbowalem ) wpisując normalnie adres forum i dziadostwo zaskoczyło ( z zakładki z której korzystam już od prawie 4 lat nie działa )
  5. Ja może bym się wybrał
  6. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie mówię , że jestem mądrzejszy ale we wszystko co tam przeczytasz nie wierz
  7. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Fajny filmik i jeszcze lepsza muza
  8. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    To trochę za mało , długo potrwa zanim będziesz miał "pełną" obsadę , wiem , że w sklepie są dosyć drogie ale proponuję Ci poszukać np. na allegro ( lub na forach akwarystycznych ) kogoś w pobliżu Twojej miejscowości kto ma krewetki do "oddania" wtedy za sztukę zapłacisz ~ 1.0-1.5 zł i możesz kupić 20-30 szt. które odbierzesz sobie osobiście
  9. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Okrzemki to takie brązowe/ciemne szorstkie w dotyku jakby mikro plamki/kropki , Kosiarka ich nie ruszy jedynie Otoski
  10. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeśli to rzeczywiście okrzemki to kup kilka Otosków
  11. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Prętniki potrzebują dużo kryjówek a w szczególności gęsto zarośniętego zbiornika ( w szczególności roślin pływających , pokrywających pewną cześć powierzchni wody gdzie kiedyś możliwe że założą gniazdo ) co za tym idzie też cienia , ryby te jak i gurami są właśnie bardzo płochliwe , bojaźliwe i piękne , trzyma się je w parach w które same się dobierają
  12. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    jakie krewetki masz w akwa ??? Już ich nie ma Zapewne były to Red Cherry i poszły na 'pierwszy ogień"
  13. Jo Ci to ogarna za chwila , spokojnie ---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ---------- Dopija i ida spać po nocce nara ---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ---------- Dopija i ida spać po nocce nara
  14. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Ta a Pielęgnica to Pielęgnica Nie będę z Tobą więcej dyskutował bo widzę , że wzorujesz się na encyklopedii , którą napisali ludzie m.in. nie mający zielonego pojęcia ( tak jak Ty ) czy Prętnik to Gurami a może Wielkopłetw Prętnik należy do rodziny labiryntowatych ( błędnikowatych ) tak samo jak Gurami , Bojownik , Skrzecznik , Wielkopłetw , Sandelia, Buszowciec i Beloncja Prętnik to Colisa a Gurami to Trichogaster oba gatunki ryb należą do rodziny Anabantoidei ( błędnikowce ) Akurat o tych rybach ( błędnikowce ) wiem więcej niż niejeden co pisał m.in. encyklopedię Aha a co do porównania Fiata 126p do "Malucha" to właśnie identycznia sutuacja jest gdy Prętnika nazwamy "Gurami Karłowatym" I to tyle ode mnie ---------- Post dopisany at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:54 ---------- Pisałem Ci już wcześniej co te Kiryśniki zrobią prędzej czy później z Twoją obsadą ( pamiętaj , ze teraz były jeszcze "małe" ) Kiryski wg. Ciebie "zwykłe" to jak przypuszczam Kiryski Spiżowe
  15. Gratki dla Bayernu za na prawdę zajebistą grę ( teraz dopiero obejrzałem bo końcówkę , dogrywkę i rzuty karne nagrywałem ) Jestem na 100% pewien , że wygrają z Chelsea
  16. Jakoś się powtarzasz ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- Bajerłończyk
  17. Kaj je tyn Badboy :grin: Real 1:0 ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- Załamany chyba borok je ... albo już nie kibicuje Bayernowi ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- 2:0 :grin::grin::grin:
  18. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Prętnik to Prętnik a Gurami to Gurami , ta sam gromada/rodzina ale ryby inne
  19. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Wg. mnie winna była głównie nagła zmiana Ph ---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- A czasami po prostu tak się dzieje choćbyś nie wiadomo jak długo "adoptował" nowe rybki do wody w akwarium , słabsze egzemplarze po prostu zdychają
  20. OK Bayernończyku
  21. Mądrzejsi może i nie , ale co niektórzy mogą odejść od Bayernu także przez brak sukcesów tegoż klubu ( wicemistrzostwo Niemiec , za niedługo zapewne porażka z BVB w pucharze Niemiec , no i dziś brak awansu do finału LM )
  22. Ja tam nie odejdę Zobaczymy jaki Ty będziesz miał dziś humorek wieczorem Choć życzę wygranej Bayernowi to nie wierzę że nie dostanie batów od Realu
  23. Najlepszego Krzysztof ! ! ! :drunk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.