Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. W PL bardzo cięzko będzie kupić np. 1.9 TDI z miarę niskim ( i prawdziwym ) przebiegiem bo żaden handlarz takiego auta nie przywiezie bo za takie auto odpowiednio będzie musiał zapłacić w DE przez co w PL też cena będzie musiała być odpowiednio wyższa więc będzie miał bardzo ciężko takie auto sprzedać wiec to olewa i kupuje jak najtańsze w DE ( a te mają konkretny przelot ) ... chociaż na pewno niejeden "rodzynek" by się znalazł ---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- Kuna jak chcesz to mogę ze szwagrem pogadać i załatwić Ci namiary na gościa który przywozi auta z DE ( tylko wszystkie są lekko klupnięte ) za na prawdę fajne pieniążki , ostatnio przywiózł A3 Sportback jakoś 2006/2007r. 1.9 TDI ( pełny Sline ! ) za jakoś ~ niecałe 40k , do wymiany był zderzak i lampa , przebieg ne pamietam teraz ale ~ 160 kkm ( ori !!! ) Możesz się z nim dogadać co chcesz i jak będzie takie autko to Ci przywiezie , najpierw zadzwoni , pokaże zdjęcia czy się podoba itp.
  2. To nie cuda tylko pewność na 100% , że auto jest "kombinowane"
  3. Kupić można ale wtedy też takie auto będzie odpowiednio kosztować Na pewno nie ~ 20 k ( w przeliczeniu na PL dukaty )
  4. po robocie
  5. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Oczywiście , że zatwardzają idealnie by było mieć koło ph 6.5 , u mnie mam ph 6 , ale to przez CO2
  6. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Daruj sobie taki wynalazek , ja mam coś takiego http://www.sera.de/pl/pages/produkty/in_category/techniczne-co2wyposazenie-5171/product/sera-flore-co2-aktywny-reaktor.html i dodatkowo coś takiego ( kostka lipowa DIY ) zdjęcie przykładowe z neta
  7. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    W sobotę coś będzie Między innymi alternanthera reineckii ( duże egzemplarze niestety z krasnymi ) , glossostigma elatinoides ( dosyć dużo ) , proserpinaca palustris ( 1-2 sadzonki ) , micranthemum umbrosum ... ale to dosyć wymagające krzewy , bez CO2 po 1-2 tygodniach przejdą do historii ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Jak ktoś ma gdzie schować butle polecam 6 kg ( dużo mniej "problemowa" od 1.5 kg ) ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Hmmm ... mówisz 1W/litr Podaj wymiary akwarium i jakie światło masz , są to świetlówki czy zwykła wolframowa żarówka ( na dodatek jeszcze zanurzona kilka cm pod wodą )
  8. Witaj na forum Zapraszam na spoty w Rybniku http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?125711-SPOTY-w-RYBNIKU-wiecej-info-w-1-po%B6cie
  9. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak troszkę podrosną to nie tylko krewetki znikną
  10. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    No dorosłe będą dosyć sporych rozmiarów ( kilkanaście cm ) , wtedy zapomnij o mniejszych rybkach , krewetkach itp.
  11. ---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ---------- Wiesiek jakoś ostatnio nie mam czasu
  12. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    To nie Kirysek a Kiryśnik Czarnoplamy ( rosną dużo większe od Kirysków )
  13. Bayern
  14. Będziesz widział Bayern dostanie w Realu , a Chelsea w Barcelonie ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Aha no i jeszcze w sobotę Real dostanie w Barcelonie
  15. Eee.. tam ciekawie ... finał będzie Real-Barca
  16. Ale na Camp Nou dostaną baty Ta bramka była dziś zaczarowana
  17. 1:3 na razie Chelsea ta jedna strzelili
  18. po robocie Barca , Barca , Barca 1:3 będzie Krzysztof na zwykłym Polsacie jest ten mecz
  19. Bardzo dobrze , ze Bayern wygrał Jutro Barca
  20. :hi:po robocie
  21. Tak jak cały tydzień Na 12:00 , wyjeżdżam koło 11:00 , wracam koło 20:00
  22. po robocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.