Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Nie miałem żadnej flagi na aucie ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ---------- Właśnie , że zagrali identycznie jak z Grecją , 20 minut i koniec gry ...
  2. Nooo ale poszedł zniemieszany ---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ---------- Jutro kolejne drużyny dołączą do ćwierćfinałów czyli DE i NL
  3. A ja szwagrowi gadałem że z naszej grupy wyjdą Czesi i Grecy
  4. Polacy nic się nie stało ... Polacy nic się nie stało ... :polew::buahaha: :nabijasie:
  5. Jebene szwaby jak zawsze mają szczęście ... ale spoko , Oranje jebną Portugalii a Szwaby Duńczykom i pomarańczowi zagrają z Rosją w ćwierćfinale a Gebelsy z Polakami
  6. Co ty pie_rdolisz ? o tej godzinie bylem w robocie , a jak wiadomo neta tam nie mam
  7. Dania ostatnio klepie Portugalii , no i poza tym Krysiek nic nie zdziała ...
  8. Chyba Krysiek sie klepnie w łeb
  9. A dzisiej Krysiek jedzie do domu
  10. Nic , zero normalnie a to za to takiś jakiś niemrawyś i preferencje Ci sie pozmieniały:decayed: Preferencje takie od dawna mam , może jeszcze Cię nie było na świecie jeszcze
  11. pier**li wali blanty Blantowi dej spokój gość jest w porządku na siebie zajrzyj ślepoto drogowa ---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ---------- spadam No i zaś wróciłeś do Twego poziomu
  12. Nic , zero normalnie
  13. wiatraku dzisiaj wp***dol od naszych! Ciebie już mama w ogóle nie kocha NL - DE 3:1 Ale ja nie obejrzę bo idę do na nockę :wallbash: jutro dopiero z PVR sobie oglądnę ten pogrom szwabów ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- Nie pisza tu już nic bo tu same szwaby i gebelsy są
  14. dlatego mówię wielki kibic się znalazł teraz Jedno z nielicznych mądrych Twoich zdań Andrew ---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- I nogi
  15. Noooo za***isty to był łomot ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Obejrzysz co zrobią szwabom w środę
  16. Nooo... konsekwentnie z fartem
  17. Same k u r w a , j e b e n e farciarskie gebelsy są na tym forum Boże gdzie ja w ogóle się loguję
  18. Jak na razie najwięcej tu piszą Ci co najwięcej znają ten sport ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- ONS ORANJE Jak pisałem , tak naprawdę dopiero od jutra zaczyna się EURO od meczu grupy B w Charkowie o godz. 18:00 ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- Dobre było pierwsze 20-25 minut ... o późniejszych minutach nie piszę , tym bardziej o drugiej połowie ... grać z przewagą i stawiać na obronę wygrywając 1:0 od początku II połowy ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- Nigdy nie byłem , nie jestem i nie będę kibicem PL w piłce nożnej ... ktoś kumaty zauważy komu kibicuję ( od dziecka )
  19. Dziś miałem wolne bo odrabialiśmy w zeszłą sobotę
  20. Ja tam nie będę nic komentował bo wiem po prostu , że przegrają 1:2 Jak już napisałem "prawdziwe" Euro dopiero jutro się zaczyna od meczu NL-DK ---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- Weż na przykład taki zderzak Caractere :polew:
  21. w sobotę dopiero się zacznie "prawdziwe' Euro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.