Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. A co ty chcesz za zapłon ustawiać w [bKE] ? Możesz jedynie ustawić kąt synchronizacji jak co ---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-ustawianie-kata-synchronizacji-pd-fotostory-60993/
  2. Przed chwilą dopiero wstałem
  3. Lepiej jednak wezmę bo nie wiadomo gdzie wyląduję i może być tak , że trzeba będzie mnie namierzać
  4. :hi:po robocie Dziś idę na spotkanie "po latach" z podstawówki :drunk:
  5. Jak już to jeżdżę z Holenderską Już ostatnio na MŚ chciałem zapodać flagę DE jak z nimi grała nasza reprezentacja ... ciekawe jak daleko bym zajechał
  6. Na serio ... na imprezy typu Euro , MŚ , faza pucharowa LM ogląda , dodatkowo jeszcze ręczna , siatka itp.
  7. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie węgla aktywnego tylko węgla organicznego Co wlałeś EC czy inny węgiel w płynie ? Ja stosuję ( oczywiście jako dodatkowe źródło węgla ) na przemian "EC" od Easy Life i "Carbo" od AquaArt'u ( z tym , że EC jest wg. mnie lepsze ) Co do kolejności złóż w filtrze to zależy co masz za filtr tj. przede wszystkim czy woda idzie z góry na dół czy odwrotnie ( tych jest o wiele więcej ) , jak woda idzie "normalnie" czyli z dołu to na samej górze umieściłbym włókninę a pod nią gąbkę ( a jeszcze lepiej zamiast niej jakiś wkład ceramiczny ) ... druga opcja wg. mnie najlepsza to na samej górze ( jako ostatnie medium filtracyjne ) gąbka o drobnych porach a pod nią już tylko ceramika ( np. eheim lav , ehfilav , eheim substrat , eheim substrat pro , seachem matrix , eheim biomech , eheim mech , sera siporax itp. ... ) wyżej wymienione to najlepsze dostępne wkłady biologiczne , biol.-mech. i mechaniczne
  8. No i wtedy już będzie można normalnie jeździć po rybolu bo większość mamlasów będzie biła żony w zwaiązku z niepowodzeniami ich ulubionych zespołów, no i można wtedy fajną mężatkę wychaczyć, bo co bidulka nie będzie z wariatem w chacie siedzieć i se na miasto pójdzie z zapasem wolnego czasu ,bo po meczu stary się i tak napierdoli. Jak to dobrze , że moja też na to będzie patrzeć i będzie większym kibolem ode mnie
  9. ---------- Post dopisany at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ---------- Jeszcze 8 dni :slina:
  10. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Z trawnikiem bez CO2 i słabym światłem będzie ciężko
  11. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Przez kilka dni kilkukrotne przedawkowane EC czasami pomaga , ale nie zawsze
  12. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    EC nie zawsze radzi sobie z glonami ale działa jak najbardziej antyglonowo , samym EC i K glonów nie zlikwidujesz nie likwidując przyczyny
  13. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja się zaopatruję tu Sole Polecam też Poch z Gliwic
  14. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Są gotowe produkty ale wtedy już bardzo łatwo można z którymś makro przesadzić ( a to początek problemów z glonami ) , poza tym sole to duuużo tańsze rozwiązanie
  15. ---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ---------- Ja też idę do matki na grill'a
  16. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    ja mam a własciwie miałem mikro w podlozu (na 6 miesięcy) a makro podaje w solach i moge szczerze polecić Również polecam sole , wielki plus soli to to , że dokładnie można sobie wyliczyć ile czego dajemy i od makro proponuję zacząć ( pomijając "supermakro" którym jest węgiel ) będziesz potrzebował potas ( np. K2SO4 ) , fosfor ( np. KKH2PO4 , K2HPO4 ) , azot ( np. KNO3 ) i magnez ( np. MGSO4 , MGSO4*7H20 ) Tak nawozić aby stosunek N:P:K był mniej więcej 10:1:20 ale najpierw dobrze byłoby dowiedzieć się co masz w kranowicie i kupić testy na PO4 i NO3 ( np. JBL , SERA - innych nie polecam , oczywiście na wyniki testów też trzeba patrzeć z lekko przymrużonym okiem ) Co do mikro to zacznij góra od ~ 1/3 dawki i obserwuj , po stwierdzeniu niedoborów stopniowo zwiększaj ( polecam mikro AquaArt'u PGC i Ferro+ , dużo tańsze rozwiązanie to mikro Intermag'u )
  17. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    miałem kiedyś 72 litry ( jedno z kilku akwariów które wtedy akurat miałem ) i dosłownie w połowie puścił klej między przednią a boczną szybą - efekt ... szkoda gadać , wierz mi
  18. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Oby się nie wysłużyło jak zalejesz mieszkanie/połowę domu kiedyś czegoś podobnego doświadczyłem
  19. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Najodpowiedniejszy byłby 2-3 mm Np. w akwarystyczny24 masz 1 kg za 2 zł ---------- Post dopisany at 01:24 ---------- Poprzedni post napisany at 01:17 ---------- Mam nadzieję , że ten odprysk to od zewnątrz ... a jeżeli na zew. to i tak niczego dobrego niestety nie wróży
  20. ROBERT odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Czemu tak mało wody ? Zdecydowanie za gruby żwir

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.