Treść opublikowana przez ROBERT
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Oprócz tych wymienionych przeze mnie i 3.0 TDI , 2.0 TFSI , 3.2 FSI ... 4.2 ---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 22:40 ---------- OK
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
U mnie jest szara nakrętka ., ale pisze po niemiecku , ze tylko mineralny olej , zarówno w ASO ( w DE ) po trzech latach użytkowania , jak i ja osobiście dwa lata temu zalałem G004000 i wszystko śmiga jak talala ---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:44 ---------- G004000 to zamiennik G002000 i tyle w temacie
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Wg. mnie nie jest tu winien płyn tylko kondycja ukł. wspomagania
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No jak na razie odpukać spisuje się bardzo dobrze ( tyle , że się go troszkę też naszukałem nie pierwsze lepsze kupiłem , ten rocznik można było mieć wtedy +/- za 33 k ja dałem 7 k więcej ) B7 jakbyś szukał to tylko 1.9 TDI ew. 1.8 T innych nie kupuj ( wiem , ze zaraz Hammer i inni mnie zeżrą że 2.0 TDI też dobry jest )
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja jak na razie nie mam ---------- Post added at 10:43 ---------- Previous post was at 10:41 ---------- Nic trzeba się powolutku do roboty zbierać Nara
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Wg. mnie oba są mineralne , bo są zielone
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No nawet zagrali w miarę ich możliwości , jak przynajmniej tak jak wczoraj ( szczególnie II połowa ) zagrają na EURO to są szanse wyjścia z grupy , bo z Czechami i Grecją wygrają
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tu nie chodzi mi o silniki tylko o elektrykę która akurat w Golfie mk V jest zajebiści awaryjna ( podobno ) Silniki wg. mnie są za***iste ale np. w Octawii w której jeszcze niedawno były montowane ON bez DPF No trzeba byłoby ---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:21 ---------- Dobra z innej beczki , nie ma kto lamy UV bo już mnie ten zakwit w akwarium ******* ---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:28 ---------- Narta Ja też spadam spać ---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:47 ---------- POLSKA - PORTUGALIA 0 : 0- [ALL B6] Czas na wymianę płynu?
Wymień płyn ( ja polecam ORI ) bo zapewne jeszcze nikt go wcześniej nie wymienił- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie wiem jak mk VI ale mk V to podobno porażka po stronie elektr. Japońce jakoś do mnie nie przemawiają , ew. mógłbym jeszcze pomyśleć nad Accord'em i Avensis'em- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek Glof V może i fajny z wyglądu ( wg. mnie z wyglądu duuużo lepszy byłby mk VI ) ... z tego co słyszałem od gościa który w takim fachu robi w mk V za***iście sypie się elektryka- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i do roboty- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Spadam spać Narka- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
I tak nie wiem o co kaman- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Też naciskałem na to ale nic się nie działo , uj wie o co chodzi- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ale moplikiem mioł zajechać- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Grzegorz- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek może byś pogrubił napis "Spoty w Rybniku" na śląskich , tak chyba już wszystkie podwieszone mają ---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:24 ---------- I tak nie wiem co to ta DNA- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No dość długo a później byłem jeszcze u szwagra , na wieczór znowu znajomi przyjechali- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co ma piwo do ręki- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ty to już podobno od dawna nie pijesz Co narobiłeś z ręką , narty- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No zaraz obiadek i później na pewno jakiś browarek pęknie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Na 12:00 - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście