Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Kuźwa zaspałem dziś do roboty
  2. robert a Ciebie język powycinali Ja
  3. ojro może będzie kiedyś
  4. Talary za zlot poleciały
  5. Przecież żartowałem
  6. Krzysztof jest świeżutka , jeszcze ciepła FV do Ciebie
  7. Myślę , że z powrotem też nie będzie problemu z kimś się zabrać ---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:53 ---------- Spoko loko ---------- Post added at 22:59 ---------- Previous post was at 22:54 ---------- Ida spać Nara
  8. Spoko możesz jechać z nami Tylko my wracamy w poniedziałek lub we wtorek , ale najwyżej z powrotem z kimś innym się zabierzesz , no chyba , że też zostajesz
  9. No pachnie mi tu ---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:24 ----------
  10. No jakby praje to możesz się zabrać Ja wczoraj z Hammerem gadałem i chyba pojedziemy razem tzn. on swoim autem i ja swoim ma się rozumieć
  11. Ty się nie śmiej , żeby później nie był na tym kole szybciej jak ja
  12. Seves jako jedziesz do BT ?
  13. Dla [AWX] , [AVB] , [AVF] Do nr. VIN WAUZZZ8E_2_148697 mamy świece M10x1x25 [ N 101 401 05 ] Powyżej nr. VIN WAUZZZ8E_2_148698 mamy świece M10x1x27 ( BOSCH ) [ N 105 792 01 ] lub ( można je zamieniać ) M10x1x30 ( BERU ) [ N 105 792 02 ]
  14. Ja za beru w IC zapłaciłem 120zł po zniżkach już za kpl oczywiście Zależy jeszcze jakie kupowałeś ( do jakiego silnika )
  15. Jaki to czujnik ( ORI czy zamiennik ) ? Najprawdopodobniej termostat też będzie do wymiany
  16. Wiesiek ręka w gipsie ? Na ile ? 4 tygodnie ?
  17. łokej
  18. Raczej będę ---------- Post added at 15:57 ---------- Previous post was at 15:57 ----------
  19. Jak najbardziej możesz tak zrobić ( a nawet powinieneś )
  20. Witam A gdzie emotki ? Normalnie od ponad 3 lat na tym forum jestem i pierwszy raz witam się bez kapelusza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.