Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Oprócz tych wymienionych przeze mnie i 3.0 TDI , 2.0 TFSI , 3.2 FSI ... 4.2 ---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 22:40 ---------- OK
  2. U mnie jest szara nakrętka ., ale pisze po niemiecku , ze tylko mineralny olej , zarówno w ASO ( w DE ) po trzech latach użytkowania , jak i ja osobiście dwa lata temu zalałem G004000 i wszystko śmiga jak talala ---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:44 ---------- G004000 to zamiennik G002000 i tyle w temacie
  3. Wg. mnie nie jest tu winien płyn tylko kondycja ukł. wspomagania
  4. No jak na razie odpukać spisuje się bardzo dobrze ( tyle , że się go troszkę też naszukałem nie pierwsze lepsze kupiłem , ten rocznik można było mieć wtedy +/- za 33 k ja dałem 7 k więcej ) B7 jakbyś szukał to tylko 1.9 TDI ew. 1.8 T innych nie kupuj ( wiem , ze zaraz Hammer i inni mnie zeżrą że 2.0 TDI też dobry jest )
  5. Ja jak na razie nie mam ---------- Post added at 10:43 ---------- Previous post was at 10:41 ---------- Nic trzeba się powolutku do roboty zbierać Nara
  6. Wg. mnie oba są mineralne , bo są zielone
  7. No nawet zagrali w miarę ich możliwości , jak przynajmniej tak jak wczoraj ( szczególnie II połowa ) zagrają na EURO to są szanse wyjścia z grupy , bo z Czechami i Grecją wygrają
  8. Tu nie chodzi mi o silniki tylko o elektrykę która akurat w Golfie mk V jest zajebiści awaryjna ( podobno ) Silniki wg. mnie są za***iste ale np. w Octawii w której jeszcze niedawno były montowane ON bez DPF No trzeba byłoby ---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:21 ---------- Dobra z innej beczki , nie ma kto lamy UV bo już mnie ten zakwit w akwarium ******* ---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:28 ---------- Narta Ja też spadam spać ---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:47 ---------- POLSKA - PORTUGALIA 0 : 0
  9. Wymień płyn ( ja polecam ORI ) bo zapewne jeszcze nikt go wcześniej nie wymienił
  10. Nie wiem jak mk VI ale mk V to podobno porażka po stronie elektr. Japońce jakoś do mnie nie przemawiają , ew. mógłbym jeszcze pomyśleć nad Accord'em i Avensis'em
  11. Wiesiek Glof V może i fajny z wyglądu ( wg. mnie z wyglądu duuużo lepszy byłby mk VI ) ... z tego co słyszałem od gościa który w takim fachu robi w mk V za***iście sypie się elektryka
  12. i do roboty
  13. Spadam spać Narka
  14. I tak nie wiem o co kaman
  15. Też naciskałem na to ale nic się nie działo , uj wie o co chodzi
  16. Ale moplikiem mioł zajechać
  17. Grzegorz
  18. Arek może byś pogrubił napis "Spoty w Rybniku" na śląskich , tak chyba już wszystkie podwieszone mają ---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:24 ---------- I tak nie wiem co to ta DNA
  19. No dość długo a później byłem jeszcze u szwagra , na wieczór znowu znajomi przyjechali
  20. Co ma piwo do ręki
  21. Ty to już podobno od dawna nie pijesz Co narobiłeś z ręką , narty
  22. No zaraz obiadek i później na pewno jakiś browarek pęknie
  23. po robocie
  24. Na 12:00

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.