Treść opublikowana przez ROBERT
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Jak chcecie najzwyklejszy kabelek kkl to polecam VIAKEN http://viaken.pl/pl/diagnoza-vag/ polecam ten albo za 28 zł albo 54 zł ---------- Post added at 23:01 ---------- Previous post was at 23:00 ---------- To że nie ma błędu nie znaczy , ze jest OK Chociaż jak widać i termostat był walnięty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Za tela czasu to jo by piechty zaszeł- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i słusznie bo ceny wtedy mocno w dół idą jo tak czekom na rs4 b9 i kupia b7:kox: Eeee no to choć byś RS4 B7 kupił wtedy ---------- Post added at 21:38 ---------- Previous post was at 21:36 ---------- Nara Jutro jeszcze dryndna do Ciebie jako to w końcu jadymy w tyn piontek , o kieryj itp. ...- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jo czekom na [b9] ... wtedy kupia [b8] ---------- Post added at 21:34 ---------- Previous post was at 21:33 ---------- Trza iść spać pomału alkoholiki jedne , bo jutro jeszcze trza iść co nafedrować Nara- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No to z 15 minut jechoł ---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:19 ---------- Ale to takie dziadowskie mo , jak już bym używki kupował to jakieś lepsze , ale chyba nówki jednak kupię Tylko ostatnio troszkę wydatków ( roczek , BT , chrzest , komunia ... ) jest i jeszcze nie wiem kiedy te gumki kupię- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Musza jeszcze jutro iść przyjrzeć się tym oponom czy je zakładać kutwy dwie są łyse ---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 21:10 ---------- Jaki , wiela , co , jako ... ---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 21:10 ---------- jak dojedzie dam znać... zmierzymy mu czas Jak jo mu droga wytłumaczył to za dwie godziny przyjedzie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Seves jedzie Krzysztof do Ciebie Właśnie ode mnie wyruszył ---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:06 ---------- ---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:06 ---------- ---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:07 ---------- Arek no jak to gdzie ...- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Yno jo dwie sommer reifen mom łyse ---------- Post added at 20:49 ---------- Previous post was at 20:49 ---------- Odezwoł sie abstynent- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja , chyba tyn od mutry A2- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie wiem tylko czy letnie zakładać czy na zimowych jechać , niby śniegu nie zapowiadają ( jak w zeszłym roku ) ale letnie dwie mam jak kolano- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie wierza , bych cię musioł nie znać- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak tam chcesz A jak pojedziecie jak ostatnio Hammer z Arturem to se jedźcie , ja przyjadę 15 minut za wami- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Takiej właśnie szukam- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie ciulej bo dobrze widać kto to je , jak z bicza strzelił to Hammer- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
I Hammer zaś tak skończy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Po 11ej wyjedź na spokojno z domu Obejrzymy jeszcze co Seves powie , tak koło 11:30 w Zabełkowie bym był ... ~ 13:00/13:30 Koniaków i obiadek ... ~ 15:00/16:00 BT i- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie no w aucie nie bydymy pić bo do wieczora nie dotrwamy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To o której jadymy ? ---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:33 ---------- No to uj z wyżarcia w aucie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chyba , że już co w aucie wyżerymy i Marzena pojedzie ---------- Post added at 20:32 ---------- Previous post was at 20:31 ---------- Jeszcze w środę będzie mnie trzymać- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Myślę , 2 x 0.7 + 0.5 0.5 na początek , przed piątkową imprezą , później 0.7 No i 0.7 na sobotę ---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:29 ---------- ---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:29 ---------- + jakieś bronki ---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 20:29 ---------- Szymon a co Ty bieresz ? Bo widzę , że tu zajrzałeś- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wyborowa co ? Smaczna jest ---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:27 ---------- Nie wiem jeszcze ile litrów kupić- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tak na serio to nie wiem , jutro właśnie muszę jechać co kupić Wyborowa , Stock ... ---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:23 ---------- Ostatnio jakoś Wyborową walę i jeszcze się nie "przejechałem" ---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 20:24 ---------- Finki nie kupuję bo wg. szkoda kasy ...- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
1.9 TDI to właśnie cud , miód i malinki w porównaniu z resztą wg. mnie ( no może prócz jeszcze 1.8/1.8 T ) ---------- Post added at 20:22 ---------- Previous post was at 20:21 ---------- Nie pija alko- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
---------- Post added at 20:18 ---------- Previous post was at 20:17 ---------- Wyciągałem , pogadać jak najbardziej możemy , ale Pretor wg. mnie dużo więcej będzie wiedział ode mnie na ten temat - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście