Treść opublikowana przez ROBERT
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak jechaliśmy tam , to zrobił nas jakiś koleś Fiatem Croma czy cuś , myślałem , że Hammer mu nie odpuści ale ... odpuścił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widać , że sporo "zdrowia" cię kosztował
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tu Ci racja musza przyznać
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Powiem Ci , bracik ma Paska właśnie 2007 r. ale 1.9 TDI i nie powiem nic złego na to auto ( prócz tego , że ma DPF ) ---------- Post added at 16:42 ---------- Previous post was at 16:41 ---------- Hammer z Tobą 6 h do BT , sam 2 h 30 m
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moja powiedziała , ze nie ma uja nie wyparł byś się Go ---------- Post added at 16:37 ---------- Previous post was at 16:36 ---------- Podobni jak dwie krople wody
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron najlepszego
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Nie , w piątek koło "Mordor'a"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
już w domciu ---------- Post added at 13:33 ---------- Previous post was at 13:32 ---------- Dokładnie jak 2007 r.to już tam jakieś poprawki były
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Ja też jeszcze raz dzięki tym razem już z domciu ---------- Post added at 13:30 ---------- Previous post was at 13:28 ---------- To chyba jest ten kolega co zrobił taka fajną kolorową plamkę na chodniku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeszcze z BT
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tak Było za***iście , zresztą tak jak w zeszłym roku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzisiaj już zero alkoholu ale w piątek i sobotę było Gruubo Suszy mnie jak ciul ale jutro trzeba już jechać
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
My też dzięki za wypasiony weekend ( jesteśmy jeszcze w BT )
-
Bukowina Tatrzańska HOT LINE
:polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeszcze z BT
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
dobrze gadasz Adaś Robert czekamy na dole :decayed: Już idę
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
:facepalm:
-
Bukowina Tatrzańska HOT LINE
- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
dobrze gadasz Adaś- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co dopiero się obudził :tonguemad: Jo tu jeszcze się nie obudziłem ---------- Post added at 00:28 ---------- Previous post was at 00:25 ---------- Od wczoraj nie wytrzeźwiałem ---------- Post added at 00:28 ---------- Previous post was at 00:28 ---------- A po drodze 4 pkt zgarnąłem- Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
A co to za problem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pozdro z BT- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siemanko laki spróbuj zadzwonić do Roberta ,a potem pisz do sevesa i go przeproś Robert jak położy telefon w jednym pokoju i cały dzień do niego nie wejdzie to oddzwoni na drugi dzień jak będzie sprawdzał godzinę- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
No nie mów , że ci trociny z fotela lecą - Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!