Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Jak jechaliśmy tam , to zrobił nas jakiś koleś Fiatem Croma czy cuś , myślałem , że Hammer mu nie odpuści ale ... odpuścił
  2. Widać , że sporo "zdrowia" cię kosztował
  3. Tu Ci racja musza przyznać
  4. Powiem Ci , bracik ma Paska właśnie 2007 r. ale 1.9 TDI i nie powiem nic złego na to auto ( prócz tego , że ma DPF ) ---------- Post added at 16:42 ---------- Previous post was at 16:41 ---------- Hammer z Tobą 6 h do BT , sam 2 h 30 m
  5. Moja powiedziała , ze nie ma uja nie wyparł byś się Go ---------- Post added at 16:37 ---------- Previous post was at 16:36 ---------- Podobni jak dwie krople wody
  6. Nie , w piątek koło "Mordor'a"
  7. już w domciu ---------- Post added at 13:33 ---------- Previous post was at 13:32 ---------- Dokładnie jak 2007 r.to już tam jakieś poprawki były
  8. Ja też jeszcze raz dzięki tym razem już z domciu ---------- Post added at 13:30 ---------- Previous post was at 13:28 ---------- To chyba jest ten kolega co zrobił taka fajną kolorową plamkę na chodniku
  9. jeszcze z BT
  10. Tak Było za***iście , zresztą tak jak w zeszłym roku
  11. Dzisiaj już zero alkoholu ale w piątek i sobotę było Gruubo Suszy mnie jak ciul ale jutro trzeba już jechać
  12. :polew:
  13. My też dzięki za wypasiony weekend ( jesteśmy jeszcze w BT )
  14. jeszcze z BT
  15. dobrze gadasz Adaś Robert czekamy na dole :decayed: Już idę
  16. :facepalm:
  17. dobrze gadasz Adaś
  18. Co dopiero się obudził :tonguemad: Jo tu jeszcze się nie obudziłem ---------- Post added at 00:28 ---------- Previous post was at 00:25 ---------- Od wczoraj nie wytrzeźwiałem ---------- Post added at 00:28 ---------- Previous post was at 00:28 ---------- A po drodze 4 pkt zgarnąłem
  19. A co to za problem
  20. Pozdro z BT
  21. siemanko laki spróbuj zadzwonić do Roberta ,a potem pisz do sevesa i go przeproś Robert jak położy telefon w jednym pokoju i cały dzień do niego nie wejdzie to oddzwoni na drugi dzień jak będzie sprawdzał godzinę
  22. No nie mów , że ci trociny z fotela lecą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.