Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Jak podczas jazdy temp. nie spada to termostat jest ok , normalne , że podczas dużych mrozów temp. podczas pracy na wolnych obrotach ( tym bardziej przy włączonym ogrzewaniu ) dosyć szybko spada
  2. Mój też nic nie obsługuje Pany jak skonfigurować tel. HTC żeby można było MMSy wysyłać ( karata sim z Playa a tel. z T-Mobile bez simlocka )
  3. po robocie Ja tam żadnych nowych ikonek nie miałem więc nawet nie wiem jak to wyglądało
  4. No i wszystko jasne Czujnik kosztował ze ~ 35 zł a policzyli 120 zł
  5. po robocie Ida spać
  6. Ale są rejony w których nie chcielibyście być ( za ciepło tam jest , ciężko wytrzymać )
  7. Ni nie piździ i nic mi nie zostało Zależy jeszcze kaj , ale mrozu nie ma W niektórych rejonach mamy np. ~ 25oC
  8. A kupowałeś go w ASO VW/AUDI ?
  9. po robocie
  10. Tak ... są to ELTH Luxemburg mają znaczek VW / ... wg. mnie to jakiś odrzut który nie spełniał wytyczonych norm na taśmie produkcyjnej
  11. http://www.noipasi.pl/233/nie-mam-pojecia-czego-to-reklama.html Jasny kurna gwint :slina:
  12. Andy najlepszego
  13. Wczoraj troszkę mnie poniosło więc sorki
  14. Tylko pamiętaj bez breli bo szkoda ich [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 01:30_________________________________________________I wymień se piżamkę
  15. Facet idę spać bo widzę , ze już masz nasrane w pidżamę I tak wcześniej czy później "pogadamy" jak się to skończy nie wiadomo
  16. Ale kiedy i gdzie ? Jutro możemy się "spotkać" we dwoje ? [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 01:26_________________________________________________No chyba , ze myślisz , że w BT mnie "unikniesz"
  17. Cały czas Będe tam, także spokojnie Gdzie ? W twoich snach ? [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 01:22_________________________________________________Aha i wejź masę kumpli bo ja będę sam [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 01:23_________________________________________________Chyba , ze jak już mówiłem "załatwimy" to wcześniej [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 01:24_________________________________________________Tylko bez okularów przyjdź
  18. Peniasz Zresztą prześpij się z tym
  19. No to w BT pogadamy w takim razie ( nie mówię o wpierdolu - jak ty to ująłeś , ale jak mężczyźni porozmawiamy ) [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 01:19_________________________________________________No chyba , że nie jesteś mężczyzną Wtedy dostaniesz ulgę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.