Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gobin44

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja leje Shell Helix Ultra 5W30 i nie zauważyłem żeby silnik brał olej (mam przejechane teraz 78kkm), ale silniki 2.0 131 km (ALT) słyną raczej z tego że biorą olej - dosmarowywują się. Poza tym dużo tego na forum...
  2. Już się przyzwyczaiłem ... i tak w Polsce nie ma gdzie przycisnąć, 150 - 160 km/h na autobahnie jak się na wczasy jedzie to wystarczy a i 200 też leci. A co do CB.... Ja jeżdżę z CB już jakieś 6 lat, mam w aucie firmowym (bus) jak i osobówce.
  3. gobin44 odpowiedział(a) na kowall temat w 2.0
    Ja wymieniłem ze względu na wiek (5 lat), a przebieg 70kkm (w 100% pewny).
  4. Żeby nie było.... http://picasaweb.google.com/gobin32642/MojaNiemra#5374571375597708370 http://picasaweb.google.com/gobin32642/MojaNiemra#5374571375230886834 http://picasaweb.google.com/gobin32642/MojaNiemra#5374571373566379378 http://picasaweb.google.com/gobin32642/MojaNiemra#5374571379663500242 http://picasaweb.google.com/gobin32642/MojaNiemra#5374571377778775954
  5. spalanie miedzy 8 -10 l/100km,a silnik...... do taxi dobre. Tylko jeździć i nic poza tym.
  6. Moja niunia http://picasaweb.google.com/gobin32642/MojaNiemra#5320526579676018082 http://picasaweb.google.com/gobin32642/MojaNiemra#5320849041160819826 http://picasaweb.google.com/gobin32642/MojaNiemra#5320865729339176946 http://picasaweb.google.com/gobin32642/MojaNiemra#5320867590883623250 niedługo wkrótce następne
  7. włóż sobie np. wiertło "8mm" tam gdzie ma być ta szczelina, dociągnij imbusem i skręć to. (nie pamiętam chyba klucz 13??). Wtedy obróć dwa razy wałem i sprawdź. Ja musiałem zrobić to 2 razy, ale się udało. Aha i ma tam być szczelina 6-10mm
  8. Witam wszystkich użytkowników najlepszych samochodów :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.