Czy może to być wina czujnika Halla? Po jego odłączeniu nie widać różnicy w pracy silnika. Świece i kable nowe, ewentualnie moduł zapłonowy uszkodzony tylko jak go sprawdzić.
Wygląda jakby nie spalał do końca mieszanki, po wyczyszczeniu świec problem na chwilę znika, czuć zapach niespalonej benzyny, przy gwałtownym wciśnięciu gazu "dusi się" i szarpie. Mały kłopot z odpaleniem na zimnym i ciepłym silniku trzeba chwilkę kręcić rozrusznikiem.