Treść opublikowana przez Petara
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
HEh Jendras masz cos ostatnio czesto przyjemnosc mnie namierzac zaraz zaraz a moze Ty mnie jawnie śledzisz ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
heh a co to za roznica czy masz 220 czy 260??? Ani jednego ani drugiego nie zamkniesz...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Sie ku...znalazł filozof :polew: http://pl.harrypotter.wikia.com/wiki/Sykl Przeciez to produkt magicznej siły
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie PLN tylko Sykli
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jakbyś wstawił sobie taki zestawik to napewno byś był w stanie zamknąć licznika :evil: I by sie ludzie letko dziwili o co kaman :kox:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 13:10_________________________________________________heh nie zauwazyłem tylu wiadomości PW Sprawa wygląda tak koszt dozownika to 12,99 Sykli(nie znam niestety dokładnie równowartości tej kwoty w PLN) Wiecej szczegółów pod adresem http://demotywatory.pl/1958204/Produkty-z-Hogwart`u No to lecimy :polew: :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A autka wam nie zamulają ?? Bo mi tak
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Moze teraz...A odnosnie tego układu to daje sobie nawet jaj...obciąć ze nie jest w stanie nic złego zrrobić z naszymi autami Tylko niestety producent nie jest w stanie okreslic jaki bedzie przyrost siły dla konkretnego modelu auta...No i w wiekszosci zalezy podobno od samego uzytkownika ile bedzie tego środka dozował :gwizdanie: A druga sprawa panowie to takie układy to poprostu magia w dziedzinie motoryzacji wiec nawet nie wiem nad czym sie zastanawiacie i za czym oglądacie...bo jak tylko za d*pami jakiś Bawarek to powodzenia Ja osobiscie wole oglądać znikające Bawareczki we wstecznym lusterku
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
O to nie trzeba sie obawiać NAsze pażdioszki mają mega potencjał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Koledzy i kolezanki kto pisałby się na ostre dojebanie mocy w swoim aucie??Cos działające na zasadzie nitro lub jak kto woli NOS :slina: Istnieje mozliwosc importu takiego urządzenie za naprawde mega smieszne pieniądze,jest to towar pierwsza klasa...Jako jeden z pierwszych uklad ten stosował w swoich sprzetach Daniel Radcliffe spojrzcie w necie na tego gościa co wyczynia na takim ukladzie:) I odzywac sie to podesle linka odnosnie oferty Pamietajcie mega oferta!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemka! A co to za kozak z Audicy na zdjęciu ?? Reprezentacja
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Również 100 Prezes
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jedras jakie zapierda...?Toc spokoj na drodze tylko i wyłącznie Nasluchiwalem swistu z dolotu kolegi z B6 na blachach cch bo sie juz wystraszylem ze to u mnie :gwizdanie: a to jego pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
heh Szydera z malana moim zdaniem całkowicie niepotzebna :gwizdanie: Malan to auto dle ludzi nie przejmujących sie kosztem utrzymania auta...7l/100 przy takim komforcie auta mowi samo za siebie...Auto dla szlachty Sam miałem nawet 2 Ale koszta mnie przerosły...I tyle w temacie Majk za pomysł a co do spota to postaram sie jutro zawitać aczkolwiek nie wiem jak bede wyglądał w sprawie ?? Pozdro!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Znowu jakies ekscesy na forum..Nie ogarniam was chopoki :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wkońcu "normalna" pogoda- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry w sobote z rana Czas do pracy :gwizdanie: A tym ktorzy maja wolne miłego spedzania czasu wolnego ;(- Zniżki dla klubu A4 kuj-pom
Ja bym sie wstrzymał do jesieni na waszym miejscu bo w takich upałach to wyjdzie ze macie ze 20 zrebaków mniej niz seria- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
heh Zuzka wykrakalas z tymi szybami Dowód zabrany Na dodatek wzieli mnie za złodzieja bo sie okazalo ze telefon ktory mialem byl kradziony :wallbash: Polska policja przesluchiwala mnie 3 godziny o glupi telefon- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
I ja :gwizdanie: i chyba wszyscy- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wiem ze Binas narzekał na widoczność w tym lusterku.Jak coc to moge dac numer na PW do niego- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No cóż aby nie być gorszym od kolegów i koleżanki więc też dopisuje sie do listy obecnych Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 - mapka dojazdu --> LINK 1. Reniu 2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%) 3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P ) 4. tomiczka - (obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy 5. Zuzk@ 6. Grzechu (0,99%) 7. karolusss 2,5‰ 8. ArturB6 wstawiony na jakies 60% - reszta zdazy odparowac 9. Kierownik (jak spirytus 95% kox ) 10. MichalG23 11. Petara- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witka! No ja tez jestem chyba ze znow ustale plany sobie na weekend w miescie ktorym ma być spot a potem zmienią sie plany na inne miasto Ale eSy nie mam zamiaru przepuscic na spocie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Niezwykłe problemy zwykłych ludzi- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
I Ja i ja :kox: :kox: :kox: :kox: - Meetingi Kujawsko-Pomorskie