Treść opublikowana przez Petara
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemka!zapraszam do działu giełda Pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wszystkiego Najlepszego!!!No to o której dzis ten spot dokladnie? Bo nie powiem ze godzina dosc porazajaca jak na pourodzinowe balowanie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Przeciez to sprzęt do zadan specjalnych i niemożliwych
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Choroba dopadła i nudy dopisują
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zimówki nie ale przegub sie ukręcił jak dobrze asfalt chwycił :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bez dymu nie ma ognia,z ogniem nie ma przegubów:P:P:P Z pozdrowieniami Petara
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cos dla Grzesia:P http://demotywatory.pl/2492120/Lepszy-maluch-w-garazu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chowa sie bo nie ma porzadnych samochodów
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mnie nie bedzie ale przesyłam wam cos od siebie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Szczesliwego nowego roku Chłopoki A tu taki krótki filmik ode mnie z zyczeniami dla naszych A4-czek Niech sie bujaja tak na codzień http://www.facebook.com/video/video.php?v=166102633434404&comments&ref=mf
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja dzis tez napewno odpadam jutro moze... Swoja drogą chlopaki kto poratuje w biedzie potrzebna 1szt przetwornicy HID H7 bo mi padła w zabie moze ma ktos jakas stara niepotrzebna co bym nie musial kupowac nowej bo cena 1 szt zacheca do kupna całego zestawu HID
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak pod tesco??Bylo pisane albo Auchan albo łuczniczka :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gdzie szlo [br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 12:54_________________________________________________Slyszalem cos o opcji snieznych wojazy takze wpadem MB Artur slyszalem wlasnie ze lakiernia w PES-ie sie pali ;(??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chlopaki gdzie dzis spot bo chcialbym zawitac ale najlepiej gdzies na duzym zasniezonym placu[
-
[B5 AFN] Jak zrobić zeby zrobic dobrze:)
heh do chlopaków a Ty jako jedyna na nie odpowiedziałaś i dzieki wielkioe Ci za to a wydruk z geometrii powinieniem zrobić przed przybyciem rzeczoznawcy?? Aha i jeszcze jedno pytanko ile w ogóle mam czasu na zgłoszenie tej szkody??
-
[B5 AFN] Jak zrobić zeby zrobic dobrze:)
Chłopaki mam u siebie taki problem,wjechalem w dziure i uszkodzilem sobie maglownice dokumentnie mechanik stwierdzil ze juz raczej sie nie oplaca naprawiac bo cieknie z obu stron.Najprawdopodobniej uszkodzilo sie tez alu bo generalnei idzie wyczuc bardzo delikatne wibracje których nie było.Sprawa zgloszona na policji znalezieni "swiadkowie",notatka sporządzona na miejscu przez nich i co dalej??Co mozna zrobic"chwytem szefa" zeby wyciągnąć od nich jak najwiecej?? Okazuje się jeszcze ze przez tę dziurę geometria auta dostała i auto zaczęło delikatnie sciągać w prawą stronę czy jest ktoś w staniemi mi coś doradzić? Nawet nie wiem czy lepiej zgłośić to do zarzadzu dróg czy moze tez spróbowac z AC to wyciągnąć??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemka z ranka :> A ja tam leje co mam aktulnie w garażu stać i też jedzie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Heja Zachodniopomorskie!KIedy macie najbliższy spocik bo dzis się rysuje w Szczecinie ???
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bo one tutaj zasady mają Sroda to środa w inny dzien nie wyruszają
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Tak tez przypuszczał Brak organizacji No trudno ;( Jakoś przeżyje chyba :gwizdanie: Tak do małej informacji dla chopokoów,tak wygląda organizacja w Kuj-Pom: [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 21:30_________________________________________________Tylko bez obrazy,tak tylko chciał lekko ciśnienie podnieść
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pozdro ze Słupska Tyfusiaki Jak chlopaki sie chłopaki sprężą dla gościa z Kuj-Pom to moze uda mi sie jutro obczaić jakieś autka z Pomorskiego
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Kujawsko-Pomorskie wita Pomorskie Chłopaki,własnie nawiedziłem Słupsk i odwiedziłem wasz dział iw zauważylem ze spociki macie w środy o 19,ja niestety w środe do poludnia wylatuje na Szczecin a bartdzo chętnie wpadlbym oblukać jak u was funcjonują spociki co tygodniowe Co byscie powiedzieli na małego spontana jutro pod wieczor :gwizdanie:??? Pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spocik był naprawde zacny:) a furka kolegi BubaAKP prze kozak dla takich chwil warto zyć i pracowac nad autem tak jak on Stary za furake:)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zapas mocy musi być bez dwóch zdań..Artur to ze myslisz ze Ci te 160km starczy to fakt :> Ale zaledwie na hmm tydzien? Pozniej mało i mało...I tu generalnie nie chodzi o predkosc a o dynamike silnika...Łatwośc wykonywania manewru wyprzedzania na drodze itd i tp:) Czy musi byc spory zapas mocy:)