Treść opublikowana przez hary_ns
-
Spocik Lubuski :)
sprzedam fele z oponami -Felgi- MAM Nuvo 18" 5x112 -opony- KUMHO 225/40/18 śmigane 1 sezon
-
Spocik Lubuski :)
tak szybko to się nie sprzeda no a jak tylko A4
-
Spocik Lubuski :)
a chciałoby się coś lepszego benzyna idzie w góre nie ma klimy ... 1.9 by stykło
-
Spocik Lubuski :)
mnie nie będzie , ale jak zagłosuje ktoś na moją fotę to się nie obrażę
-
Spocik Lubuski :)
jak wszyscy to wszyscy
-
[B5 ABC] Moja A4 2.6 v6 Piękna i Bestia :)
miał być czarny ale ważne że jest ciemny
-
Spocik Lubuski :)
panowie głosujemy
-
[B5 ABC] Moja A4 2.6 v6 Piękna i Bestia :)
dałbym ale nie można tuningowanych fotek dawać SoMeS widzę że wygrałeś 1 głosem , nie mówie dzięki komu
-
[B5 ABC] Moja A4 2.6 v6 Piękna i Bestia :)
bez felg to już nie to samo nie ma klimy niestety ale zawsze jest szyberdach ja nic złego nie słyszałem ale wiem że szybko się rysują o krawężnik , jeśli chodzi o kolor to chciałem czarną ale tak wyszło że jest inny
-
[B5 ABC] Moja A4 2.6 v6 Piękna i Bestia :)
Witam Jest to mój pierwszy samochód i lepiej nie mogłem wybrać jak i reszta tego forum Zakupiony został 5 miesięcy temu w Polsce na niemieckich tablicach. W sumie od zakupu nic się nie zmieniło , ale powoli zaczynam myśleć nad modami. Rocznik 1995 Przebieg 230 000 Silnik 2.6 v6 -el.szyby x 2 -el.lusterka -poduszka x2 -białe zegary -Felgi- MAM Nuvo 18" -opony- KUMHO 225/40/18 -Radio audi gamma -centralny zamek -grill kamei stykło by : przyciemnić szyby , włożyć lampy zespolone , no i polerka bo trochę rys jednak widać
-
Ceny paliwa marzec 2026
Nowa Sól PB98-4,29
-
Spocik Lubuski :)
:gwizdanie: ale cisza no to ciekawie na spocie było 2 godziny startu , troszkę by trzeba było zalać żeby poszaleć i mój nowy problem rano i wieczorem jak już jest trochę chłodniej samochód normalnie odpala za 1 razem , jadę do pracy zostawiam go na parkingu... wychodzę , stał na słońcu , jest nagrzany i nie ma bata przekręcam kluczyk i cisza można kręcić i kręcić i nic aż do któregoś razu (ponad 30) w końcu odpala . Wiem że śmiesznie to wygląda ale jak było chłodniej albo stał w cieniu to wszystko było normalnie a jak na słońcu to już nie koniecznie ;(
-
Spocik Lubuski :)
głos oddany wiadomo na kogo
-
Spocik Lubuski :)
hehe dobrze wiedzieć to co jest dobre?
-
Spocik Lubuski :)
Ja dzisiaj zakupiłem Tempo i przy dobrej pogodzie sie zrobi polerke a jak założe felgi to sie pojawie na zlocie :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
no ładne ładne
-
Spocik Lubuski :)
a ja wczoraj byłem na myjce, tyle sie zbierałem i ... nawet nie widziałem że czysto było
-
Spocik Lubuski :)
ja rozpaczam bo już nie mogę jeździć na 15" no ile można
-
Spocik Lubuski :)
mnie dzisiaj nie ma
-
Spocik Lubuski :)
dzięki za pomoc :> a poza tym dlatego już nie odwiedzam żadnych serwisów w nowej soli bo naprawde nie potrafili powiedzieć co to
-
Spocik Lubuski :)
narazie robie na sposób topora wyciągam kluczyk i działa ale sie zrobi
-
Spocik Lubuski :)
buahahahha dobre ciekawe co by powiedział gościu od którego ja kupowałem, pewnie też by się coś znalazło ciekawego
-
Spocik Lubuski :)
zaraz wyjeżdżam
-
Spocik Lubuski :)
nowe RS w tygodniu... a MAM-y na niedziele bedą, kumate jedne i drugie też mam 2 komplety :gwizdanie: ze stali szlachetnej
-
Spocik Lubuski :)
no to bedzie okazja do posłuchania i pewnie ogólny przegląd za free