Treść opublikowana przez kamil321
-
[1.8 95r.] schemat układu wydechowego
Czesc Wam, prosze Was o przesłanie Mi zdjęcia (schematu) układu wydechowego. 1.8. 95r. Prosze o szybką odpowiedz pzdr.
-
1.8 5V - co to znaczy??
Witam, napiszcie Mi co to znaczy 5V?? pisze to na pokrywie silnika??
-
Co musze dokupic zeby weszły...
Witam, dostałem prezent głosnikczki ALPINE SXS-1357. http://www.caraudioexpert.pl/glosniki-samochodowe/sxs-1357 pisze ze mają 13cm. Wiec co musze dokupic zeby weszły do przodu?? Jakis dystans? jak tak to jaki?? Pzdr. [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 27-03-2007, 21:30 ] scaliłem, tu proszę kontynuuj swoją instalację caraudio
-
jakie cisnienie w oponach
225/45/17 - jakie cisnienie idealne??, prosze o pomoc bo cos mało mam chyba powietrza Pzdr.
-
Co o tym myslicie??
To narazie tylko przemyslenia, dlatego prosze o podpowiedzi
-
Co o tym myslicie??
Czesc Wam, tak sie bawię, myślę co by zrobic w mojej furce, co powiecie o tym: Zmiany: *Lampy tył *Wyrzucenie spoilera, znaczków i naklejki *tłumik *czarne szyby Przed zmianami Po zmianach [zmiany przeprowadzone w programie "Adobe Photoshop" Co o tym myslicie? fajnie to wygląda? Jak tak to powoli wezme sie za zmiany :biggrin: Pzdr.
-
..Tylne lapmy a'la Kunio..
Dzięki ale zieloną nie bardzo, raczej czarną [ Dodano: 23-03-2007, 14:53 ] A czy folia do szyb a do lamp to to samo będzie?
-
..Tylne lapmy a'la Kunio..
no wiec jak, czym najlepiej?? folia czy spray? jak folia to jaka a jak spray to jaki?? Macie jakies propozycje?
-
..Tylne lapmy a'la Kunio..
no to prosze ps. Kunio nie obraź sie :smile: Tu sami swoi :biggrin:
-
..Tylne lapmy a'la Kunio..
chyba Kunio sie nie obrazi jak wkleje tyłek jego furki? co? jak myslicie? Czy moze poczekamy na jego zgode
-
..Tylne lapmy a'la Kunio..
Witam, chce zrobic tylne lampy takie jak nasz kolega Kunio. Czyli czarne kierunkowskazy, czym najlepiej to zrobic? Spray czy Folia do lamp? Wiem ze Kunio zrobione ma folią i efekt jest super. Waszym zdaniem czym lepiej? ps. Kunio moge wkleic zdjęcie Twojej furki od tyłu? bo nie wszyscy moze wiedzą jakie masz? :biggrin: Pzdr.
-
oznaczenie 1BE - co znaczy?
Tak mam tak napisane. o tyle, czyli ile? 20mm.? tak?
-
oznaczenie 1BE - co znaczy?
Witam, pytanie jak w temacie. Prosze o odpowiedzi
-
O ile obniżone mam auto? prosze o pomoc
OK. dzieki, to jak będziesz mógł to pomierz a Ja potem posprawdzam. Pzdr.
-
O ile obniżone mam auto? prosze o pomoc
no powinno pisac ale nie pisze :frown:
-
O ile obniżone mam auto? prosze o pomoc
Witam, prosił bym was o pomoc, chciałbym wiedziec o ile obnizone mam zawieszenie? Auto mam na 225\45\17 i z przodu i z tyłu. Pomierzyłem i tak: Mierzył moze ktos kiedys albo moze ktos z Was mógł by zmierzyc? Pzdr.
-
[B5 1.8] ... na 17' - Nowe fotki
Tasmy pod tablicą rejestracyjną - jak kupiłem to auto to nie było ramki z tyłu na tablice bo w dziurach na sruby były urwane sruby. Ale teraz juz wymieniłem i juz jest wszystko okej Pzdr.
-
[B5 1.8] ... na 17' - Nowe fotki
Witam, dzięki a obnizony jest cały tylko jakoś tak zdjęcie wyszło. Porobie zdjęcia za kilka dni to dorzuce jeszcze Pzdr.
-
Co musze dokupic zeby weszły...
Tak jak pisałem będzie tak : Głosniki na tył JBL T595L http://www.sklep.jbl.pl/i...20a508da34742fb Subwoofer JBL GTO 1204BP http://www.sklep.jbl.pl/i...20a508da34742fb Jakis porządny wzmacniacz tez JBL Radio Sony CDX-GT500 i na przód wygłuszenie + głosniki ALPINE SXE-1350S http://www.falkomarket.pl/sklep,231,,,03,,pl-pln,119439,0.html I jak? może być?
-
[B5 1.8] ... na 17' - Nowe fotki
Witam Was, wklejam nowe fotki mojej furki z której jestem strasznie zadowolony :biggrin: Proszę komentować ps. Nareszcie jest wszystko tak jak kupiłem tzn. Alu 17 (225/45/17), obniżony i chyba tyle. Ale wszystko powolutku Będe chciał wymienić za niedługo lampy (przód Engel Eyes, tył po lifcie) Mysle o blendzie na tylnej szybie (co o tym myslicie?) Sprzęt Car-Audio juz idzie :biggrin:(nowe głosnik przód, tył, subwoofer, wzmacniasz i radio)
-
Co musze dokupic zeby weszły...
No dobra, a co z przodem?? Jaki rozmiar głosników sie tam zmiesci?? 13cm.? Jesli tam to co myslicie o JBL GTO 507C na przód do tego wszystkiego dodatkowo. Trzeba było by jakies dystanse? Jak tak to jakie? Pzdr.
-
Co musze dokupic zeby weszły...
Witam, dzieki za odpowiedzi. Zmieniłem zdanie i kupie chyba: Głosniki na tył JBL T595L http://www.sklep.jbl.pl/index.php?d=produkt&id=247&PHPSESSID=dcd9a0831ffd9a6f320a508da34742fb Subwoofer JBL GTO 1204BP http://www.sklep.jbl.pl/index.php?d=produkt&id=101&PHPSESSID=dcd9a0831ffd9a6f320a508da34742fb Do tego jakis wzmacniacz:) i ma byc :biggrin: Chciałbym Was prosic o to zebyscie nie pisali ze za tą kase kupił by cos lepszego, tylko napiszcie co myslicie o TYM sprzęcie. Pzdr.
-
Co musze dokupic zeby weszły...
Witam, chciałbym cos zakupic do autka, w poprzednim miałem tube w bagażniku ale teraz mysle o zamontowaniu głosnikia basowego na tylnej półce? Co o tym myslicie? A chodzi Mi o taki głosnik "PIONEER TS-W3004SPL" albo "PIONEER TS-W 5000 SPL" Jak myslicie fajnie by to grało? do tego oczywiscie jakis porządny wzmacniacz i musi grac co o tym myslicie? Pzdr.
-
Dystanse do felg? jakie? jakiej firmy?
Et felgi 45, wiec jakis dystans powinien wejsc, nie? Ale jaki? 10mm. - 20mm.?? Pzdr.
-
Dystanse do felg? jakie? jakiej firmy?
Witam, mam zamiar kupic dystanse ale powiedzcie Mi czy moge tylko kupic na tył? czy musze tez na przód, koła to 225/45/17. Chciałbym założyc dystanse z tyłu ok. 20-30mm. Jakie są dobre, sprawdzone, jakiej firmy? i gdzie szukac? A moze ktos ma założone z tyłu przy takich kółkach i na obniżonym zawieszeniu dystanse? Nie obciera nigidze itp.? Pzdr.