Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil321

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil321

  1. Witam, mam alu 17-stki. Mam na nich opony 225/45/17. Tył jest dosc kiepski wiec mysle o wymianie, ale chciałbym cos szerszego. Na felge o szer. 8cali wejdzie opona 235/40/17? Najlepiej by było 245/35/17, ale czy ona wejdzie na tą felge bez zadnego ryzyka? I czy wogóle taka felga z oponami 245/35/17 z tyłu wejdzie do A4 B5?? Pzdr.
  2. Witam, potrzebuje wymiary koncowego tłumika. Chce kupic taki tłumik http://moto.allegro.pl/item169156640_tlumik_wm_mugen_z_silencerem_wkladka_wrc.html tzn. nie wiem czy dokładnie ten ale cos takiego. I nie piszcie Mi zeby nie psuc auta czyms takim, jestem zdecydowany tylko prosze o Wasza pomoc! albo moze montował ktos taki wydech, chodzi Mi o to czy nie bedzie problemu z zamontowaniem takiego wydechu. Moze ktos sie zna na tym? Od srodkowego bedzie trzeba pociagnąc rury troche, tak? Napiszcie Mi jak to jest. z góry dzieki!! Pzdr.
  3. Dzieki za pomoc, a gazowni nie mam zamontowanej Pzdr.
  4. Witam Was, nie wiem juz albo jestem przewrażliwiony albo nie:) Ale czy to normalne ze gdy silnik juz jest ciepły, na polu jest ciepło (dokł. +12,5°C) to kopci z tłumika. Jest to biały dym (albo para). Cos moze byc nie tak? czy tak ma byc?
  5. Witam Was. I jak to jest teraz z autami sprowadzonymi z niemiec?? Co z akcyzą?? Jest ona nadal? czy nie? I jak z innymi opłatami? Z góry thx. pzdr.
  6. Witam, mam zamiar kupic ten tłumik http://moto.allegro.pl/item167615069_mugen_wrc_lsniacy_carbon_z_wkladka_promocja_.html Ale jak jest z jego zamontowaniem?? Montuje sie to na opaskach, tak? A ze strumienicą? kupuje sie pod dany model? raczej nie, prawda? Wiec na co patrzec? na srenice i na długosc? tak?? Z góry dzieki za odpowiesz. pzdr.
  7. Czesc, wiem ze jest dużo tematów na temat lamp ale juz sie pogubiłem. Raz pisze ze jak są zespolone to trzeba ciąc a raz pisze ze nie. Wiec jak to jesy dokładnie z tymi lampami? http://moto.allegro.pl/item165373098_lampy_nowe_audi_a4_95_99_clear_angel_eyes_.html A co myslicie o tych lampach na tył http://moto.allegro.pl/item165320358_lampy_tylne_nowe_audi_a4_clear_lexus_design.html ? Z góry dzieki za odp. Pzdr.
  8. Dzisiaj jeszcze wkleje nowe zdjęcia. A Jestem z okolic Jasło. [ Dodano: 26-02-2007, 19:13 ] Kilka nowych fotek:D Pzdr.
  9. Prosze bardzo :biggrin: Podoba sie? Pzdr.
  10. [szewczenko7] nie wiem, taką juz kupiłem, mysle ze ok.35mm. Ale na 100% nie wiem.
  11. A one pasują bez żadnego przerabiania?? bez wycinania?
  12. Witam, chciałem Wam pokazac Moje :biggrin: Jak narazie tyle. Jak będę miał cos nowego to zaraz wrzuce Jak Wam sie podoba? Za jakiś czas chce wymienic przednie lampy na CLEAR ''ANGEL EYES'' Tylne lampy po lifcie i grill.
  13. tak tak, oleju jest ok-ej.
  14. Czesc wam, słuchajcie mam taki problem a mianowice cos Mi w silniku stuka tu gdzie znajdują sie zawory. Ale raz stuka a raz nie. Jesli dodam gazu to stuka szybciej. Np. nic nie stuka a jak zgasze auto i za chwilke zapale to wtedy cos stuka (ale nie zawsze) Moim zdaniem gdyby to stukały zawory to stukały by cały czas. Prosze co to moze byc?? Pomóżcie! :confused: ale nie straszcie :confused: Pzdr.
  15. Czesc wam, słuchajcie mam taki problem a mianowice cos Mi w silniku stuka tu gdzie znajdują sie zawory. Ale raz stuka a raz nie. Jesli dodam gazu to stuka szybciej. Np. nic nie stuka a jak zgasze auto i za chwilke zapale to wtedy cos stuka (ale nie zawsze) Moim zdaniem gdyby to stukały zawory to stukały by cały czas. Prosze co to moze byc?? Pomóżcie! :confused: ale nie straszcie :confused: Pzdr. [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 19-02-2007, 21:03 ] zmień proszę teamt, zostanie wtedy odblokowany
  16. No no, fajnie wygląda, ale na pierwszym zestawie lepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.