Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

d_avi_d

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez d_avi_d

  1. WITAM KOLEDZY POTRZEBUJE ZNALEŹĆ PRZEŁOŻENIE TYLNEGO MOSTU W MOJEJ AUDI A4 B5 1998R A.8T QUATTRO AJL. WIEM ŻE MOST MAM O OZNACZENIU "DAJ" ALE NIE WIEM JAKIE MA PRZEŁOŻENIE. PROSZĘ O POMOC.
  2. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    witam 19 września nie daleko krosna odrzańskiego w miejscowości Dobrosułów odbędzie się festyn ( pieczonego ziemniaka ) i nie oficjalny zlot audi z tego co mi wiadomo będzie jakieś 20-25 autek może więcej więc moze być fajnie do tego dobre jedzenie piwo i zabawa w nocy wszystkich zapraszam z lubuskiego i nie tylko....
  3. POLECAM FIRMĘ ABART WE WROCŁAWIU UL.KRZEMIENIECKA 5 WWW.ABART.PL Naprawedę profesionalna obsługa, znają się na rzeczy. Polecam!!
  4. Witam byłem dokładnie wczoraj montować gaz w firmie Abart we Wrocławiu. Zainstalowali mi BRC P&D, Reduktor Genius, wtryski pomarańczowe. I mam pytanie bo po każdej jeździe (obojętnie czy w piz.... czy nie ) podchodząc do maski czuje jaka jest gorąca, temperatura na zegarach w normie (kolo 90) i nie wiem czy nie jest to spowodowane?? katem właśnie. Turbina nie jest czerwona ale martwi mnie ta maska ze taka gorąca. Co można zrobić?? albo jak to sprawdzić?
  5. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    wiec panowie widzimy sie dzisiaj o 18
  6. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    WIĘC W TĄ NIEDZIELE SPOCIK PANOWIE
  7. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    OKIE NIEDZIELA GODZINA 18 parking Carrefuer
  8. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    hehe świecka ;p niech się narodzi nowa świetna zielonogórsko-krośnieńska tradycja ;p
  9. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Panowie ja proponuje stałe spociki w soboty lub w niedziele jak ostatnio czyli kolo 19-20 tak jakąś tradycję trzeba robic ;p :hi:
  10. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Narka do zobaczenia o 20 na spocie )
  11. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
  12. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    HEHE jak będziesz grzeczny ;p
  13. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Proponuje pod marketem bo będzie jaśniej i cieplej
  14. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    SPOT DZIŚ (1.11.2008 NIEDZIELA) O GODZINIE 20.00 POD MARKETEM CARREFUER :notworthy: :good:[br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 09:05_________________________________________________ HEHE umyc furki ;p ))[br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 09:07_________________________________________________Aha i ja proponuje na tym parkingu jak się wjeżdza to od kartingów po lewej stronie tam pod samą scianą a od MC po prawej chociaż dzisiaj powinno byc tam czysto bo święto :hi:
  15. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Kolego spocik jest 1.11.2008 (sobota) o godzinie 20 pod Carrefuer ))
  16. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    OKI 20 POD Carrefour'em :hi:
  17. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    sobota 20 pod tesco???
  18. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Wiecie panowie co ;p najlepiej umówmy sie w sobote albo w niedziele... bo fakt w piątek pracuje się do późna... ja proponuje Sobotę kolo 20 lub niedzielę kolo 12
  19. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jutro wieczorem??
  20. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    No mi pasi w sobote wieczorem nie ma problemu bedą ładne widoczki od zniczy hmmm a jak inni??
  21. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    HMM JA TEZ SIE PISZE NA TĄ NIEDZIELE MOZE BYĆ I POD CARREFUER
  22. d_avi_d odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Panowie kiedy następny spocik? trzebabyło by się spotkać i ustalić wyjazd na tego 16 do wolsztyna
  23. Heheh a co on na "trzeźwo-naczczy" umysł lepiej myśli ;p
  24. Koledzy właśnie nie mogę dojśc jakiego blow offa mam założyc do 1.8T.... Nie ma nic na allegro dedykowanego do 1.8T może macie jakieś pomysły albo polecicie cos?? Pozdro
  25. Powiem Ci że ja mam to samo jak włącze silnik z rana to abs sie nie świeci a jak pochodzi z 10 minut silniczek to sie zaświece i juz nie gaśnie... To sterownik pompy ABS a jego regeneracja w mojej okolicy to koszt kolo 300 zł. Więc polecam regeneracje bo zima idzie a poźniej nie bedzie juz na to czasu....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.