Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WojtekN

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dokopalem sie do sterownika. Byl caly w wodzie. Odpialem wiazke i wzialem sterownik do domu. Jest gorzej niz myslalem. Na razie nie wyglada dobrze. Plytka byla pokryta typowa korozja elektroniczna. Wyplykalem 1-szy raz i susze. Nastepne mycie spirytusem. W najgorszym razie bede musial kupic na Allegro, jesli tego nie da sie uruchomic. Na razie jestem w pol drogi do celu. Przy okazji, podniesienie dywanikow nie jest takie proste a ich wysuszenie bedzie troche trwac. Pod spodem maja grupa gabke. Musze poszukac na forum jak sie do tegpo dobrac bez szkody dla ementow palstikowych wnetrza.... Podziele sie dalszymi obserwacjami. [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 11:06_________________________________________________ Niestety sterownika nie udalo sie reanimowac. Po wysuszeniu nie chcial zadzialac. Skrzynia dalej pracuje w trybie awaryjnym. Znalazlem sterowniki na Allegro. Mam problem, bo roznia sie numerem od tego, ktory jest u mnie. Ja mam: 01N 927 733 BB a na Alegro so inne, ktore roznia sie ostatnimi znakami. Mozna znalezc zamiast 'BB' maja 'FC' albo 'R'. W serwise Audi powiedzieli mi, ze numer musi byc identyczny. Czy ktos wie na ile takie sterowniki moga byc zamienne? Czym grozi instalacja FC albo R w miejsce BB?
  2. Sprawdze w ciagu dnia - dzieki za rade, Wojtek
  3. Gdzie znajduje sie sterownik automatycznej skrzyni biegów? Nie mogę tego znaleźć na forum. Po ostatnich deszczach zalało mi wnętrze samochodu. Na podłodze z tylu za psazerem miałem 3-4 litry wody. Mam wrażenie, ze zamokło cos jeszcze, pewnie jakieś czujniki, bo skrzynia weszła w tryb awaryjny i auto słabo jeździ. Wyświetlacz komputera nawet nie pokazuje na którym biegu jest dźwignia. Wyjalem fotek pasazera, podnoislem wykładzinę wewnętrzna i trwa suszenie. Myślę jednak, ze pownininnem wysuszyć cos jeszcze, co bycz może pozwoliloby włączyć skrzynie w tryb normalny. Podjechałem do mechanika, który podpiął VAG-a i skasował błędy, ale to nic nie pomogło. Czy macie jakiś pomysł co z tym zrobić?
  4. Mialem podobny problem. Nie dzialalo ogrzewanie w moim aucie. Znalazlem podobne opis na forum i przeplukalem nagrzewnice. Odlaczylem ja od silnika (2 weze gumowe) i plukalem woda z weza w obie strony. Wyplukalem sporo rdzawej wody az do czasu kiedy wyplywala w miare czysta. Po podlaczeniu z powrotem do silnika ogrzewanie zaczelo dzialac poprawnie. Polecam pprzeplukanie nagrzewnicy - u mnie to pomoglo, Wojtek
  5. Mialem podobne obawy. Pojawily sie po naprawie skrzyni biegow. Przy kazdym, nawet delikatnym, hamowaniu gdy samochod zwalnial do predkosci okolo 10km/h wlaczal sie ABS. Wymontowalem czujniki ABS-u w przednich kolach, wyczyscilem i dobrze wcisnalem w gniazda. Problem ustapil. Dzieki poradom klubowiczow udalo sie uniknac wizyty w warsztacie.....
  6. Witam Wszystkich. Mam na imie Wojtek i jestem z Warszawy. Kupilem ostatnio A4 kombi z roku 96. Pozdr., Wojtek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.