Treść opublikowana przez strus27
-
Jak wyczyścić zatkaną dyszę Webasto w A4 B7?
brak wytwarzania płomienia tak pisze na komputerze webasto nie było czyszczone poprostu w zeszłym roku przestało działać zjeździłem sie po różnych mechanikach wymieniłem świece na nową bo miało być to teraz sterownik bo miało byc to a teraz sam doszłem do tego że wszystko chula ale nie podaje ropki na świece bo jest suchuteńka więc chciałem przedmuchać ciśnieniem powietrza ale się nie przebiłem
-
Jak wyczyścić zatkaną dyszę Webasto w A4 B7?
niewiem ale kompresorem próbowałem i nic nie dało dlatego chciałbym wyciągnąć popatrzeć ale nie wiem jak
-
Jak wyczyścić zatkaną dyszę Webasto w A4 B7?
witam mam taki problem że w moim webasto dysza nie puszcza mi ropki próbowałem przedmuchać ją kompresorem ale nie puściło nic może ktoś podpowie jak wyciągnąć dyszę bo niechciałbym jej urwać za pomoc z góry dziękuję
-
[ALL B7] numer sterownika webasta audi a4 2005r 2,0tdi
witam potrzebuje numer sterownika webasto jak w temacie w serwisie boscha wyciągli mi i jest zepsuty a numery mam zatarte niedodczytania może ktoś zna wie bo jestem w kropce a zimno się zrobiło za pomoc z góry dzięki kod silnika mam blb webasto fabryczne
-
[B7 BLB] Siwy dym z webasta
przerwa w wytwarzaniu płomienia 1 błąd
-
[B7 BLB] Dziwny brak mocy w A4 b7 2.0 tdi
ja mam to samo co ty czyli utrata mocy myślałem że to przepływomierz powietrza a okazało się że kierownice w turbinie w serwisie audi aso mechanik doradził mi żeby dać mu w gaz i przestać i tak cały czas robiłem przez 10 km pomogło na jak długo niewiem
-
[B7 BLB] Siwy dym z webasta
pompka nabija cały czas paliwo a co z dyszą niewiem nawet gdzie się znajduje może wystarczyłoby przedmuchać tą komorę gdzie wkłada się świecę?
-
[ALL B6] Webasto -potrzebna instrukcja po polsku
według mnie będziesz miał tam inną swiece taką jak ja 3730104 masz linka znalazłem na aukcji http://allegro.pl/swieca-webasto-audi-volvo-3730104-i1317615985.html
-
[B7 BLB] Siwy dym z webasta
witam mam taki problem z webastem że kopci jakby się całe auto paliło nie wiem o co chodzi świece założyłem nówke z serwisu i dalej nic nie pomogło może ktoś coś wie za info zgóry dzięki zapomniałem dodać że to jest fabryczne webasto
-
[INNE] Audi a6 2,5 tdi brak paliwa we filtrze
ok dzieki za info zobacze do tej pompy ale może pomógłby jkiś zawór zwrotny na powrocie?[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 10:05_________________________________________________układ nie był odpowietrzany może jakieś wskazówki jak odpowietrzyć!!!
-
[INNE] Audi a6 2,5 tdi brak paliwa we filtrze
w przewodach jest paliwo
-
[INNE] Audi a6 2,5 tdi brak paliwa we filtrze
powiem szczerze ze przypuszczam ze to pompa wtryskowa jest nie szczelna ale nie chce zbyt pochopnie działać w tym temacie ponieważ to są koszty .raczej wszystkie przewody są szczelne po dwa razy sprawdzane przezemnie...pozdrawiam i proszę o poradę jeszcze raz....[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 14:29_________________________________________________zapomniałem dodać że jak stoi przodem z górki to pali idealnie i filtr nie ma braków diesla
-
[INNE] Audi a6 2,5 tdi brak paliwa we filtrze
nie to napewno nie bo byłoby pod nim mokro a jest sucho
-
[INNE] Audi a6 2,5 tdi brak paliwa we filtrze
witam mam pytanie silnik 2,5 zrobiona głowica wymienione wałki pozakładane zaworki zwrotne a mimo to brakuje paliwa we filtrze po godzinie postoju i nie wiem o co chodzi za wszelkie info z góry dzięki a co się z tym wiąrze to źle pali
-
[B7 BLB] Skrzynia 7 stopniowa
dzięki
-
[B7 BLB] Skrzynia 7 stopniowa
witam koledzy mam pytanie co ile km powinno się wymienić olej w skrzyni 7 stopniowej automatycznej audi a4
-
[B6 AKE] Tryb awaryjny skrzynia automat tiptronic
witam mam taki problem że w moim audi zapala się czasami tryb awaryjny skrzyni biegów wszystkie literki świecą na czerwono z całym tłem nic się nie dzieje auto chodzi dobrze i pisze na górnym wyświetlaczu service vag nic nie pokazuje prosze o pomoc o co chodzi
-
[B7 BLB] ORI ogrzewanie postojowe -strasznie dymi spod maski
jak jeszcze mi chodziło webasto miałem to samo sprawdż sobie ten kominek pod lewym kołem czy nie zatkał ci się błotem ja wygrzebałem błoto i wszystko było ok pozdrawiam
-
[B6 AVF] Webasto nie działa VAG 1414,1407,1406
mokre
-
[B7 BLB] Gdzie znajduje sie pompa od webasto?
wczoraj byłem na komputerze i wogóle nie łączy się z moim webastem więc dalej stoje z robotą ,a może ktoś wie gdzie może być jakiś ukryty bezpiecznik bo nato wychodzi że coś ze sterownikiem może jakaś przerwa proszę o wypowiedzi, Bo prawdopodobnie po tym jak mi złapało ropke żeby nie spalić pompki to wywaliło gdzieś bezpiecznika ale nie wiem gdzie???
-
[B6 AVF] Webasto nie działa VAG 1414,1407,1406
u mnie to samo ale po wpięciu w komputer nie widzi mi wogóle dodatkowego ogrzewania /webasto/ może ktoś wie jest gdzieś jakiś bezpiecznik ukryty od jakiegoś sterownika za info z góry dzięki a4 b7 model 2005
-
[B7 BLB] Gdzie znajduje sie pompa od webasto?
świeca w webast jest na samej górze ale ja sprawdziłem u siebie i działa od wczoraj auto stoi u mechanika i szuka koło zbiornika niemam pompki tylko jakiś elektrozawór więc pompka będzie wnim,dziś się okarze co padło albo co się stało bo bedzie wyciągał mi całe webasto wiec napisze coś więcej !!! już wiem wybrałem autko od mechanika i wszystko jest w porządku tylko pompka koło zbiornika nie dostaje prądu czyli wina komputera lub jakiegoś sterownika ale jutro wieczorem jade na vaga i zobaczymy jak dalej się to potoczy znajomy powiedział mi że webasto jak złapie jakiegoś błęda to włączają sie jakieś blokady ale pojutrze napisze coś więcej
-
[B7 BLB] Gdzie znajduje sie pompa od webasto?
witam nie wiem czy w dobrym dziale pytam ale próbuję, chodzi o webasto gdzie znajduje się pompa paliwowa do niego bo za skarby świata niechce mi chodzić sprawdziłem świece grzeje ale na sucho wcześniej działało bezbłędnie ale złapało mi ropke przy ostatnich mrozach i lipa za wszystkie sugestie z góry dzięki. doczytałem też że mogło się zapowietrzyć ale niewiem gdzie to się odpowietrza
-
[ALL B7] zmieniarka w audi a4
nie niestety nie mam kolorowego wyświetlacza
-
[ALL B7] zmieniarka w audi a4
witam jestem świeżym właścicielem audi a4 avant automat 140 koni diesel mam specyfikacje z serwisu co posiada mój samochód i jest między innymi zmieniarka ale nie mogę jej znaleźć to samo jeżeli chodzi o navi też pisze że jest ale żadnego wyświetlacza niema może ktoś mi coś poradzi czekam na podpowiedzi z góry dzięki